Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

waldikos

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. W b5 nie da się wyjąć kratki. trzeba zdemontować schowki poluzować deskę lekko odchylić i wysunąć ale nie za mocno żeby nie wyrwać przewodów od czujnika a potem dojść do kratki od spodu i tam są trzy albo cztery nakrętki które trzeba odkręcić i dopiero wtedy kratka wyjdzie.
  2. Sorki trochę rzeczywiście napisałem nieczytelnie. Dokładnie tak, Jak wyłączam strzałką to załącza się sprężarka. No i faktycznie wtedy wskakuje tryb auto. zapytałem się dlatego ponieważ u kolegi w a3 nie ma tak, po prostu po wyłączeniu nawiewu na szybe np. strzałką nie załącza sie mu sprężarka a klime ma sprwną
  3. Witam ! Mam pytanie bo przeszukałem forum i nic na ten akurat temat nie znalazłem. A4 B5 AFN 1.9 r.p. 1996 klimatronik działa klima chodzi i dobrze chłodzi ale.... Kiedy jest wyłączona i chodzi sam nawiew np. skierowany na przednia szybe lub na kratki środkowe i wyłączam je nie za pomocą przycisku auto tylko tylko naciskając strzałke od nawiewu na szybę lub od nawiewu kratek środkowych to załącza mi sie samoczynnie klima czy ma ktoś podobnie czy coś nie tak ze sterownikiem ?[br]Dopisany: 09 Grudzień 2010, 14:57_________________________________________________Czy nikt nie ma lub nie miał takiego problemu [br]Dopisany: 09 Grudzień 2010, 20:19_________________________________________________
  4. poszperaj na necie to znajdziesz programik co generuje klucz i będziesz miał dostęp do grupy 000 [br]Dopisany: 24 Lipiec 2010, 00:01_________________________________________________oczywiście mowa o vag com
  5. Ten połysk to tylko na fotkach tak sie rzuca w oczy w realu w aucie naprawde sie bardzo dobrze prezentuje a w nocy szczególnie bo idealnie pasuje do całej reszty podświetlenia do tego USB i AUX i cena myśle ze nie za wysoka można taniej kupić
  6. A co powiecie na to radyjko ---- http://www.allegro.pl/item1077752225_pioneer_deh_3200ub_polska_dystrybucja_instrukcja.html --- mam je i kolor podświetlenia pasuje do podświetlenia deski
  7. Witam ! Jestem tu nowy posiadam zieloną strzałę A4 Avant 1,9 TDI 110 KM no i mam nadzieję, ze wrazie problemów znajdę tu przydatne informacje dla mnie POZDRAWIAM

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.