-
A4 B6 z 3.0TDi - były takie?
Oj nie wiem ale jestem n a100%pewny ze widzialem b6 3.0tdi wiec raczej byly.No chyba ze przez ostatnie 7miesiecy sie niezorientowalem ze jezdze b7 a nie b6:)
-
[B5 1Z] Szarpanie przy przyśpieszaniu
Ja tez to mialem u mnie okazalo sie ze jest powietrze w przewodzie paliwa. pozdro
-
Amortyzatory
Ja mam u siebie KYB i polecam.
-
silnik 1.9 SDI 75PS zalety i wady
Ja przed A4 mialem skode fabia 1.9sdi.moc 64kuce:)I powiem tak.Jets to zolw ale do jazdy po miescie spokojnie styka.Bylem tym furantem 3 razy w itali 2 razy w holandi wiec i dluzsze trasy nie byly problemem,choc max 140km/h(do tego trzeba sie przyzwyczaic:))To co najbardziej w nim c=enilem to spalanie,miasto=ok5.5l a w trasie zejscie do 4.5l to naprawde nie jest problem wiec koszt 100km to oklo 20zl.heheh i to bylo piekne.....Przez 2 lata jak go mialem zrobilem 125000km i stan motorku jak marzenie.Mysle jest to motor godny polecenia i naaprawde solidny.Pozdrawiam uzupełnij profil
-
[ALL] Multitronic - obiektywne dane ?
Witam u mnie rocznik 2003 2.5TDI,przebieg 250.000km skrzynia smiga bez zarzutu.Dla spokoju wymiana oleju co 40.000km.Pozdro
-
[B6 2,5 TDI] Gdzie rozrząd w W-wie
Diagtronik to jest wlasnie to miejsce ktore napewno mozna polecic.Chlopaki naprawdee wiedza co rbia.Koszt u mnie byl niestety tez kolo 4 ale mialem przy okazji zrobione jescze pare innych zeczy.
-
2.5 TDI quattro - obawy i pocztki uzytkowania.
Silniczek jest piekna sprawa.Ja tez bym sie nie przesiadl do 1.9 No i ten dzwiek:) A co do rozrzadu to proponowal bym kupic orginalne czesci,ja tak zrobilem bo nie ma sensu ryzykowac.Koszt niestety troszke wyzszy no ale....
-
Mapa Holandi.Kto ma???
A no cisne legalnie sie pobawic:)Tak mowie o navi plus.
-
[2.5 TDI AKN '99] Słaba dynamika:(
No ja mialem ten sam problem ostatnio tylko ze u mnie jeszcze na wyzszych obrotach delikatnie motorek przerywal.Na poczatek wymiana filtra na orginal ale to nic nie dao bo powietrze caly czas bylo a nie powinno.Okazalo sie ze stanela jakas pompa w zbirniku paliwa czy kolo niego.koszt naprawy malutki tyle ze sie chlopaki naszukaly troszeczke z kad to powietrze leci,Pozdro
-
2.5 TDI AKE, zapłon
Oj nieciekawie to wyglada.No i z tego co piszesz to mozemy sadzic ze rozrzad masz zmieniony NA FARBE,wiem cos o tym bo tez tak mialem a co najlepsze to mojej niuni helmuty tak to zrobily Ja bym zabieral furke i to szybko do jakiegos fahurki.Pozdro
-
Mapa Holandi.Kto ma???
Witam wszsytkich.A wiec tak jak w temacie,czy ma moze ktos z warszawy mape holandi do navi plus.Wybieram sie na weekendzik i nie powiem zeby sie nie przydala.Z gory dzieki i pozrawiam wszystkich forumowiczow.
-
Jaki wybrać 2.5 tdi??
A ja tam mam automat i jetsem b.zadowolony.Tez sporo hulam i juz sie do niego przekonalem(multitronic)Moj motorek ma 163kuce i jak narazie szal pal.Oczywiscie trzeba powiedziec ze rakieta to to moze nie jest ale do jazdy styka.Pozdro
-
[B6 ALL] Dziwny stukot z bagaznika
Zapas jest dokrecony ze hej z bagaznika jest wszsytko wyjete. [ Dodano: 07-03-2007, 19:01 ] A halasuje i na pelnym baku i na pustym. :confused:
-
[B6 ALL] Dziwny stukot z bagaznika
Awiec tak.Mam taki problem.Przy hamowaniu z bagaznika tzn z tylnej czesci bo dokladnie nie slysze skad to jest wydobywa sie takie dziwne walenie jakby cos tam bylo niedokrecone lub jakby cos latalo po bagazniku.To samo dzieje sie kiedy sinie rusze i nagle puszcze gaz i na malych predkosciach kiedy hamuje.Prosze pomocy bo tak mnie to wkur... ze az mi sie jezdzic odechciewa Ja mam wrazenie ze to jest bak paliwa jakos niedokrecony czy cos choc juz sam nie wiem Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
AFN 1.9TDi ile kosztuje ustawienie kąta wtrysku
hehhehh.jak pojechalem do ASO to mi tak ustawili ze wyjechaalem burczacym samochodem.Nie pamietam ile tam zaplacilem.Na nastepny dzien podjechalem do warsztatu blisko domu,typ ustawil mi to pieknie i skasowal za ustawienie i podlaczenie pod vaga 150zl. Pozdrawiam
matekxxx
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta