Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

matekxxx

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Oj nie wiem ale jestem n a100%pewny ze widzialem b6 3.0tdi wiec raczej byly.No chyba ze przez ostatnie 7miesiecy sie niezorientowalem ze jezdze b7 a nie b6:)
  2. Ja tez to mialem u mnie okazalo sie ze jest powietrze w przewodzie paliwa. pozdro
  3. matekxxx odpowiedział(a) na yogi23 temat w Układ Jezdny
    Ja mam u siebie KYB i polecam.
  4. Ja przed A4 mialem skode fabia 1.9sdi.moc 64kuce:)I powiem tak.Jets to zolw ale do jazdy po miescie spokojnie styka.Bylem tym furantem 3 razy w itali 2 razy w holandi wiec i dluzsze trasy nie byly problemem,choc max 140km/h(do tego trzeba sie przyzwyczaic:))To co najbardziej w nim c=enilem to spalanie,miasto=ok5.5l a w trasie zejscie do 4.5l to naprawde nie jest problem wiec koszt 100km to oklo 20zl.heheh i to bylo piekne.....Przez 2 lata jak go mialem zrobilem 125000km i stan motorku jak marzenie.Mysle jest to motor godny polecenia i naaprawde solidny.Pozdrawiam uzupełnij profil
  5. Witam u mnie rocznik 2003 2.5TDI,przebieg 250.000km skrzynia smiga bez zarzutu.Dla spokoju wymiana oleju co 40.000km.Pozdro
  6. Diagtronik to jest wlasnie to miejsce ktore napewno mozna polecic.Chlopaki naprawdee wiedza co rbia.Koszt u mnie byl niestety tez kolo 4 ale mialem przy okazji zrobione jescze pare innych zeczy.
  7. Silniczek jest piekna sprawa.Ja tez bym sie nie przesiadl do 1.9 No i ten dzwiek:) A co do rozrzadu to proponowal bym kupic orginalne czesci,ja tak zrobilem bo nie ma sensu ryzykowac.Koszt niestety troszke wyzszy no ale....
  8. A no cisne legalnie sie pobawic:)Tak mowie o navi plus.
  9. No ja mialem ten sam problem ostatnio tylko ze u mnie jeszcze na wyzszych obrotach delikatnie motorek przerywal.Na poczatek wymiana filtra na orginal ale to nic nie dao bo powietrze caly czas bylo a nie powinno.Okazalo sie ze stanela jakas pompa w zbirniku paliwa czy kolo niego.koszt naprawy malutki tyle ze sie chlopaki naszukaly troszeczke z kad to powietrze leci,Pozdro
  10. Oj nieciekawie to wyglada.No i z tego co piszesz to mozemy sadzic ze rozrzad masz zmieniony NA FARBE,wiem cos o tym bo tez tak mialem a co najlepsze to mojej niuni helmuty tak to zrobily Ja bym zabieral furke i to szybko do jakiegos fahurki.Pozdro
  11. Witam wszsytkich.A wiec tak jak w temacie,czy ma moze ktos z warszawy mape holandi do navi plus.Wybieram sie na weekendzik i nie powiem zeby sie nie przydala.Z gory dzieki i pozrawiam wszystkich forumowiczow.
  12. A ja tam mam automat i jetsem b.zadowolony.Tez sporo hulam i juz sie do niego przekonalem(multitronic)Moj motorek ma 163kuce i jak narazie szal pal.Oczywiscie trzeba powiedziec ze rakieta to to moze nie jest ale do jazdy styka.Pozdro
  13. Zapas jest dokrecony ze hej z bagaznika jest wszsytko wyjete. [ Dodano: 07-03-2007, 19:01 ] A halasuje i na pelnym baku i na pustym. :confused:
  14. Awiec tak.Mam taki problem.Przy hamowaniu z bagaznika tzn z tylnej czesci bo dokladnie nie slysze skad to jest wydobywa sie takie dziwne walenie jakby cos tam bylo niedokrecone lub jakby cos latalo po bagazniku.To samo dzieje sie kiedy sinie rusze i nagle puszcze gaz i na malych predkosciach kiedy hamuje.Prosze pomocy bo tak mnie to wkur... ze az mi sie jezdzic odechciewa Ja mam wrazenie ze to jest bak paliwa jakos niedokrecony czy cos choc juz sam nie wiem Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  15. hehhehh.jak pojechalem do ASO to mi tak ustawili ze wyjechaalem burczacym samochodem.Nie pamietam ile tam zaplacilem.Na nastepny dzien podjechalem do warsztatu blisko domu,typ ustawil mi to pieknie i skasowal za ustawienie i podlaczenie pod vaga 150zl. Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.