Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jareks

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jareks

  1. marekd1305 ja właśnie szukam przewodu ciśnieniowego i wymieniam płyn na FEBI 6162 (mineralny) na ten o który pytasz - ty też powinieneś najpierw zlokalizować wyciek a potem wymieniać płyn http://www.audi80.pl/viewtopic.php?t=21596 pozdrawiam
  2. ile dałeś za dorobienie tego przewodu - bo mi chce gościo dorobić za 50 zł - za używką zjeździłem wszystkie szroty w okolicy - wycieka w tej chwili tylko w czasie jazdy od MAX do MIN w tydzie
  3. koledzy ja 3 miechy temu dolałem zielonego febi /w zbiorniczku było na zimnym aucie ! MIN teraz jest 3 mm ponad MAX / ale 3 dni temu zaczęło kapać z przewodu ciśnieniowego - kolor płynu w zbiorniczku jest ani czerwony ani zielony powiedziałbym brązowy Wnioskować z waszych wypowiedzi że rozszczelniłem przewód czy poprostu to jego pora. Apropo płyny który mi polecono pomimo iż butelka jest zielona z czerwonym korkiem to kolor tego płynu jest bardziej niebieski niż zielony albo ja się robię daltonistą
  4. Witam -- klubowiczów Proszę o radę mam wyciek z przwody ciśnieniowego wspomagania - /od ompy do przekładni / szukać używanego czy nowego z góry dziękuję za radę
  5. poszukaj na forum falowanie obrotów - sporo o tym jest - są różne opinie / odma / przepustnica / przepływomierz większość stawia na przepustnicę
  6. Kolego reikeb co tydzień zalewam za 100 zeta czyli ok. 21 litrów - robię na tym 260 - 270 kilosów (około 80 -100 w mieście) średnia 8,5 ( skłaniam się nawet do 9,5 litrów przy jeździe fifty-fifty)
  7. jareks odpowiedział(a) na brzdek84 temat w 1.8
    Kolego M@rk ile masz najechane - jak ze spalaniem przy 200??
  8. tankuje za 100 zeta (22,17 litra) - z tego trasa ok 170-180 kilosów miasto 90 - 100 kilosów -- srednio robię 260 - 270 kilosów i tak co tydzień ( jakieś 8,5 litra)
  9. A4 /96 1,8 125 k od 3tygodni

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.