-
leewang zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
Audi A5 B10 e-hybrid quattro S-tronic 220 KW (299 KM)
Graty zakupu Byłem ciekawy co po A4, czy A5 czy Q5, jednak padło na A5 i myślę że dobrze. Ładny konfig!
-
Ile płynu chłodniczego do układu?
Witam, Czy ktoś z kolegów wie ile płynu chłodniczego wchodzi do układu w silniku 2.0 TDI DETA? Pozdrawiam
-
A4 B9 35 TFSI S-tronic Turbo Blue S-line 2020 Smerf by V-tech
Super siadło! Już dawno trzeba było wrzucić te springi
-
A4 B9 35 TFSI S-tronic Turbo Blue S-line 2020 Smerf by V-tech
Zazdroszczę Może w przyszłym roku na 3 auta pojedziemy Udanego wypoczynku!
-
A4 B9 35 TFSI S-tronic Turbo Blue S-line 2020 Smerf by V-tech
Ładnie siadło oklejenie
-
B9 Fellows
U mnie nic nie wieje z tej wielkiej kratki. Tutaj jest rozebrana można zobaczyć jak to wygląda:
-
Mercedes-Benz A45 AMG
Dzięki Skotyman za przybliżenie tematu. W sumie auto do jazdy po mieście i do zabawy więc dobrze jakby było drugim samochodem, teraz nie wiem czy jako jedno mi wystarczy, obawiam się że może być męczące w trasie
-
Mercedes-Benz A45 AMG
Cześć, Możesz napisać jak sprawuje się A45? Gdzie kupowałeś? W salonie czy od osoby prywatnej? Miałeś jakieś problemy ze skrzynią? Zastanawiam się właśnie nad A45 i czytałem że to całkiem dobry wóz na daily, jak Ty uważasz? Pozdrawiam
-
A4 B9 35 TFSI S-tronic Turbo Blue S-line 2020 Smerf by V-tech
Też z chęcią jeszcze bym posiedział w Chorwacji Muszę w końcu ten wątek założyć ale jakoś zebrać się nie mogę
-
A4 B9 35 TFSI S-tronic Turbo Blue S-line 2020 Smerf by V-tech
Zdjęcia z Cro super! Ja dopiero wróciłem z 2 tygodniowego pobytu. Udanego wypoczynku !
-
A4 B9 35 TFSI S-tronic Turbo Blue S-line 2020 Smerf by V-tech
D4NTE w sensie że bez ramek, same rejestracje zamontować Ja przykręciłem na śrubkach + biało niebieskie osłonki żeby nie było widać główek śrub.
-
40TDI Quattro 2020 prawie Edition One :) ciąg dalszy gadżetów
Bardzo ładny Avant i dobry wypas w środku Co do podnoszenia mocy to uważałbym na S-tronica, trochę poczytałem i te 400 Niutków to już bezpieczna granica dla tej skrzyni, jedne wytrzymują więcej inne nie. Chyba że w poliftach jest inaczej?
-
A4 B9 35 TFSI S-tronic Turbo Blue S-line 2020 Smerf by V-tech
Czarny znaczek ładnie dopełnia pakiet black, moim zdaniem od razu powinni go zakładać jak wybierasz ten pakiet Możesz napisać jak zdjąłeś ten znaczek i klej pod nim, czy nie było problemu z montażem? Znaczek też mam już kupiony ale czytałem że klapa jest lekko zagięta i znaczek niezbyt dobrze przylega... nie wiem czy to prawda?
-
A4 B9 35 TFSI S-tronic Turbo Blue S-line 2020 Smerf by V-tech
Nie bez powodu większość RSów jest w avancie Jak dla mnie dużo ładniejsze jest po prostu ta wersja nadwozia w Audi. Za to BMW czy Mercedes to tylko limuzyna, ale tak jak D4NTE napisał, co kto lubi
-
A4 B9 35 TFSI S-tronic Turbo Blue S-line 2020 Smerf by V-tech
Musimy Z chęcią zobacze co tam w polifcie pozmieniali Lecz tak jak piszesz do B8 to nie ma porównania, zarówno w prowadzeniu jak i w środku.