Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

brrunon

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez brrunon

  1. Witam Podaję logi jeszcze raz, z opisem grup: Grupy: 01-000 - http://vaglog.rtnet.pl/brrunon_18541.html Grupy: 01-001 - http://vaglog.rtnet.pl/brrunon_18540.html Grupy: 01-003 - http://vaglog.rtnet.pl/brrunon_18535.html Grupy: 01-004 - http://vaglog.rtnet.pl/brrunon_18531.html Grupy: 01-007 - http://vaglog.rtnet.pl/brrunon_18532.html Grupy: 01-013 - http://vaglog.rtnet.pl/brrunon_18533.html Grupy: 01-018 - http://vaglog.rtnet.pl/brrunon_18537.html Grupy: 01-023 - http://vaglog.rtnet.pl/brrunon_18538.html Grupy: 23 003 - http://vaglog.rtnet.pl/brrunon_18542.html Grupy: 000 Basic Setting - http://vaglog.rtnet.pl/brrunon_18534.html Grupy: 003 Basic Setting - http://vaglog.rtnet.pl/brrunon_18539.html Grupy: 011 Basic Setting - http://vaglog.rtnet.pl/brrunon_18536.html Znajomy podpowiedział mi, że może pompowtryskiwacze leją. Może ktoś wyrazić opinię? Pozdrawiam
  2. Witam. Bardzo proszę o analizę logów. Problemem jest zbyt duże spalanie 9-10 l w trybie miejskim (latem, zimą jest jeszcze gorzej). Poza tym silnik wpada w duże wibracje, na biegu jałowym, po dodaniu gazu trochę się stabilizuje. Dołączam logi, mam nadzieję ze są ok, robione po raz pierwszy ;-) 1.9 AJM 2001r. 210tys. http://vaglog.rtnet.pl/brrunon_18518.html http://vaglog.rtnet.pl/brrunon_18519.html http://vaglog.rtnet.pl/brrunon_18520.html http://vaglog.rtnet.pl/brrunon_18521.html http://vaglog.rtnet.pl/brrunon_18522.html http://vaglog.rtnet.pl/brrunon_18523.html http://vaglog.rtnet.pl/brrunon_18524.html http://vaglog.rtnet.pl/brrunon_18525.html http://vaglog.rtnet.pl/brrunon_18526.html http://vaglog.rtnet.pl/brrunon_18527.html http://vaglog.rtnet.pl/brrunon_18528.html http://vaglog.rtnet.pl/brrunon_18529.html Pozdrawiam
  3. Witam I jak się zakończyła sprawa z rezonansem tłumika ? Mam to samo , jest jakieś rozwiązanie ?
  4. Ja mam ten sam problem - klimatronik samoczynnie podnosi obroty silnika nawiewu w trybie MANUAL. I wiem na pewno, że tak nie powinno być... Ma ktoś jakiś pomysł ?, czujniki? coś innego ?
  5. witam wszystkich

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.