Treść opublikowana przez marko_80
-
[ALL B5] Skrzynia automatyczna - jaka jest naprawdę ?
Koleżanka przeczyta mojego posta: "Wymiana w Multitronicu......."[br]Dopisany: 22 Sierpień 2008, 13:05 _________________________________________________W multitronicu nie wymiania się filtra poneważ jest on w środku skrzyni (wymina tylko praktycznie podczas remontownia skrzyni), dlatego jest tak ważna częta wymiana oleju.
-
[ALL B5] Skrzynia automatyczna - jaka jest naprawdę ?
W multitronicu nie wymienia się filtru ani uszczelek.
-
[ALL B5] Skrzynia automatyczna - jaka jest naprawdę ?
Poczyataj sobie kolego co to jest za firma SAMKO, i jaką ma pozycje na polskim rynku ASB. Nie jest to firma krzak.[br]Dopisany: 22 Sierpień 2008, 12:01 _________________________________________________Przeraszam koleżanko......
-
[ALL B5] Skrzynia automatyczna - jaka jest naprawdę ?
Wymiana oleju w Multitronicu w Warszawie w SAMKO. 150 zł
-
[B6 BCZ] Problem z multitronic
Po adaptacji jest ok. Idzie od razu do przodu.
-
[ALL] Na jakim oleju silnikowym jeździcie ?
Tylko Castrol
-
[B6 BCZ] Problem z multitronic
Próbowałem sam zrobić adaptacje, ale jakoś kiepsko mi szło. Pojechałem do warsztatu za 25 zł robilimi mi adaptacje, chodzi jeszcze lepiej niż wczesniej.
-
[B6 BCZ] Problem z multitronic
Mam kopa po ok 2,3 sekundy tzn samochód rusza tylko po ok 1 m czuc moc
-
[B5 AFB] Tryb awaryjny w tiptronic (jak naprawic)?
W Długołęce po wrocławiem jest dobry warsztat. Ja tam wymieniałe skrzynie.
-
[B6 BCZ] Problem z multitronic
Jutro się odezwe i napisze jak mi poszło. Moze nie bede musia gonic do warsztatu.Widze ze jestem dobry w temacie Multitronic. Mam pytanie, wczesniej jezdziłem A3 w automacie, chodziła super w tej skrzyni.Kiedy się przesiadłem na A4 w Multi, zauważyłem różnice. Auto nie wyrywa się do przody tak jak w tamtej skrzyni,tylko powolisię rozpedza. Bylem w warsztacie i powiedzieli mi ze to normale ponieważ skrzynia musi złapać ciśnienie. Skrzynie oczywiście wyminiłem w lutym jak kupiłem samochód wiec jest sprawna technicznie, mam na nią gwarancje. Ciągle się denerwuje ze cos znią jest nie tak. Wolałbym chyba prostrzy automat np. Tipronic. Czy możliwa jest zamiana na tiptronica?
-
[B6 BCZ] Problem z multitronic
Bardzo ale to bardzo ci dziękuje. Jutro sprawdze.
-
[B6 BCZ] Problem z multitronic
Czy przyczyną może byc odłączenie akumulatora?[br]Dopisany: 18 Sierpień 2008, 20:33 _________________________________________________Jutro umówiny jestem z mechanikiem. Napisze co i jak jak wróce.
-
[B6 BCZ] Problem z multitronic
Teraz mam nowy problem. Biore go na D i nic stoi. Po kilku sekunadach rusza powoli. Zaczyna mnie ta skrzynia wku.... Nie wiem co jest przyczyną. Jechałem ostanią w straszną ulewe może coś zamokło. Nie wiem, zaczyna mnie to irytować. A co sie tyczy mojego statniego problemu, po prostu zwiększyłęm ciśnienie w skrzyni.
-
[B6 BKE] Problem z kontrolką ESP
Czy ktoś znalazł odpowiedz dlaczego tak kontrola się zapala. Ja mam to samo, rzadko występuje ten problem ale występuje.
-
[B6 BCZ] Problem z multitronic
Skrzynia była wymieniona 28 lutego[br]Dopisany: 09 Sierpień 2008, 16:17 _________________________________________________Byłem w serwisie, cos tam ustawili i działa jak marzenie. Koszt 0 PLN
-
[B6 BEX] Multitronic nawala
Czy talie chrupniecie to normalna rzecz? Ja mam to samo.
-
[ALL B6] Multitronic - warto?
NIe warto ja mam i sie mecze, polecam raczej Tiptronic.
-
[B6 BCZ] Problem z multitronic
Witam, Mam następujący problem w moim Audi z automatem. Po wrzuceniu D samochód zaczyna jechać do przodu ale bardzo opornie do pewnego momentu po kilko metrach rozpedza się bez dodawania gazu i jest git. Moje pytanie dlaczego na tych pierwszych paru metrach idzie mu tak opornie. Zauważyłem jeszcze jedno ze w granicach obrotu 900 - 1000 nic się nie dzieje. Na D moge dodawać i odejmować w tym zakresie obrotów gazu i auto ani nie przyspieszy ani nie zwolni. Auto zaczyna jechać tak naprwde od 1000. Olej wymieniany co 30 tys. Co to może być? O kosztach mozecie nie pisać bo i tak wiem ze drogo.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich serdecznie.