Treść opublikowana przez izariz
-
Tuning Optyczny
Wow :shock:
-
Dziwne stukanie dobiegające z deski rozdzielczej
Chyba znalazłem przyczynę stukania. Do tego małego otwieranego schowka (nad radiem) włożyłem klucze od garażu i od domu. Na 99,9% to one postukiwały ...
-
Kiedy włącza się turbina?
Thanks
-
Kiedy włącza się turbina?
Mam TDI 90 KM (98 rok) i pytam się mądrzejszych: przy jakich obotach włącza się turbina?
-
A4 Avant 1.9 Tdi(AFN) Powered By TTC
Nie masz REGULACJI ŚWIATEŁ - to jest odpowiedź na twoje pytanie!!!
-
Dziwne stukanie dobiegające z deski rozdzielczej
Dzisiaj podczas jazdy usłyszałem stuki (co pewnien czas) dochodzące z dechy. Dźwięk jest podobny do np. uderzającego breloczka od kluczyków w obudowę kolumny kierownicy. Niestety, to nie to. Podczas pracy motoru na postoju nic nie słychać. Może ktoś miał podobny przypadek?
-
Serwisy.Te dobre i te złe
To ja polecam w Mrągowie Sławka Trzeciakiewicza. Robią mechanikę pojazdową, nie zajmują się blacharką. Co tu dużo mówić: przy wymianie rozrządu chłopaki oglądają wszystkie koła, paski klinowe i jeżeli tylko stwierdzą, że trzeba coś wymienić - telefon - i po uzgodnieniu wymiana. Jeżeli samochód był sprowadzony (tak jak w moim przypadku), ma historię napraw i zleciłem mu wymianę rozrządu (dla świętego spokoju), to w moim przypadku nie wymieniali kół pasowych (chyba), ponieważ są w idealnym stanie. Zmienili za to wszystkie paski klinowe. Krótko - biorą za robotę kasę - robią fachową robotę. W przeciwieństwie do zakładu Grzegorza Trzcińskiego, który to pod moją niobecność (po moich wytycznych co do oleju - miał być Castrol GTX Magnatec 10W/40) zalał Mobil 0W/50 do Vectry B, czym debil przyczynił się do klekotania zaworów (podobno zimą miał lżej pracować - imbecyl). [ Dodano: 2006-06-27, 23:08 ] Napisałem chyba nie dlatego, że nie wiem czy zmienili, tylko dlatego, ponieważ nie wiem czy tak się one nazywają.
-
Dlaczego szumi radio?
Dzieje się to na radiu zarówno oryginalnym, jak i każdym innym. Czyżby te paski w szybie były do d*py i źle ściąga sygnał radiowy? A może coś trzeba poprawić, żeby ten sygnał wzmocnić? W mieście nie ma takiego problemu, ale poza miastem radio praktycznie cały czas szumi, o słuchaniu Zetki, czy Rmf-u mogę zapomnieć.
-
Radio do 600 zł
Witam. Z wyborem Alpine to nie byłbym tak hop sip. Szczególnie najnowsze modele z niższej półki, czyli do 1000 zł, to kiszka. Mają słabe podzespoły, itd. Jeżeli chodzi o Sony, no cóż jeżeli chcesz, żeby ładnie wyglądało w samochodzie, kolor żaróweczek pasował do podświetlenia deski - to bierz. Ale jeżeli będziesz w przyszłości rozbudowywał CAR-AUDIO, to pamiętaj, że nie buduje się go na SONY. Ze sprzętu do 1000 zł proponuję wziąć Pioneer'a lub JVC, z tym że szukaj takich, które są na tranzystorach MOSFET. Bez wzmacniacza nieźle napieprza takie radio. Seryjne głośniki nie dają już rady na 1/3 mocy radia. Tak więc to jest mój typ i nie jest to wyssane z palca, ponieważ ja też kompletuję powoli sprzęt, a w klubie Vectra Unlimited mamy takich dwóch: NYNY'ego i HANS'a, którzy na sprzęcie zjedli zęby. Clarion jest również godny polecenia. Tutaj masz link do firmy, z której zamawiałem radio - ja jestem zadowolony (sprzęt jest nowy) http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=1339743&&listing_sel=2&listing_interval=7&buy= [ Dodano: 2006-06-06, 21:58 ] I pamiętaj - radio ma grać: czysto i głośno. Tak więc daruj sobie przy zakupie te wszystkie drobiazgi typu: gniazdo USB, pilot, itd. W to miejsce zainwestuj w podzespoły tego radia: dobre przetworniki, tranzystory MOSFET, dodatkowe filtry i wyścia na np. wzmacniacze.
-
Nowa atrapa
Witam. Właśnie założyłem nową atrapę. Wszystkie uchwyty pasują idealnie, tylko musiałem zrobić otwór na cynkiel od zamka. Zapewniam, że został zrobiony full profi. [ATRAPA] . Pozdrawiam [ Dodano: 2006-05-31, 16:13 ] ATRAPA - ten działa
-
Witamy się z Audicosem
Koni to ja mam 90, a wcześniej wybrałem 100, ponieważ nie przesunąłem suwaka na samą górę. W niemieckiej karcie pojazdu mam 66kW, a przyjmując, że 1kW=1,36KM, otrzymuję około 90 KM.
-
Witamy się z Audicosem
Witam wszystkich. Kilka dni temu dostąpiłem zaszczytu przejścia na A4 z Vectry B. Miodzio. Silnik 1.9 TDI 90Km - dla mnie bomba. Przyspieszenie zadowalające, spalanie imponujące (małe) i ta cisza w środku. Silnik pracuje cichutko, brak wibracji na budzie - jednym słowem klasa. Od 13-tego roku życia podobało mi się AUDI 100 (C4), a odkąd wyszło A8 to to jest wóz moich marzeń. Pod tym linkiem wstawiłem kilka fotek. AUDICOS Wstępnie wymienione zostały tylne lampy i przednie kierunki. Zmieniony będzie jeszcze grill bez emblematu i przyciemnione tylne szyby. Z czasem (może za rok) nowe fele. Pozdrawiam :mrgreen:
-
Gdzie znajduje się antena?
Witam wszystkich. Pytanie dla większości z Was pewnie będzie błahe. Gdzie jest antena w A4? Wcześniej jeździłem Oplami, a teraz przesiadłem się na wymarzone Audi, no i nie wiem gdzie jej szukać. Czy nie jest to ten kawałek plastiku przed lusterkiem wewnętrznym? Dzięki za odpowiedzi. Zdjęcia auta wkleję niedługo.