Treść opublikowana przez wentyl
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobra do póżniej
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale pusto dzisiaj chyba pracują :naughty: [br]Dopisany: 01 Lipiec 2009, 12:10_________________________________________________ na moje oko wygląda oki ale nie lepiej od compacta kupić coupe zawsze lepiej wygląda i nie jest az tak dużo większa tylko jak coupe to radze motor 2.8 mniej awaryjny
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobra Pany, jutro możemy stoczyć kolejną rundę wyzywanek spadam na filma, do jutra ja też spadam i przyjmuje wyzwanie młody gniewny :hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a co mnie będzie od jakichś zwisów wyzywał młody a twardziel to sie chwali :good: :good:
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
ale zboczone fiuty z was :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema siema i co tam słychować jak tam pogoda u was :mysli:[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2009, 23:20_________________________________________________ siema cienki bolku może i cieńki ale nie mięki :tongue4:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: brynawieczór miękkie dydki :tongue4:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:hi:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:hi: siema
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:hi: siema
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:hi:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:hi:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:hi:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:hi:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:hi:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: KAMOSOR[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2009, 22:58_________________________________________________ no ba saaby piekne auta i sąoki :good:[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2009, 22:59_________________________________________________Bartek a nie wiesz gdzie reszta się podziewa :gwizdanie: :gwizdanie: [br]Dopisany: 28 Czerwiec 2009, 23:00_________________________________________________ale tu cisza dzisiaj spadam do jutra miłego wieczoru wszystkim :wink4:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no ciekawe Bartek i moc przy 1.9 :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: siema chłopaki i co tam :gwizdanie:
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
nadaremno :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: witam wszystkich
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobra wszystkim kolacyja i do pracy nara do jutra :hi: :hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
człowiek się rodzi i umiera .... spoko pany był wielki ale jak widać tak było mu pisane niestety ale muze miał oki