Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wentyl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wentyl

  1. dobra do póżniej
  2. ale pusto dzisiaj chyba pracują :naughty: [br]Dopisany: 01 Lipiec 2009, 12:10_________________________________________________ na moje oko wygląda oki ale nie lepiej od compacta kupić coupe zawsze lepiej wygląda i nie jest az tak dużo większa tylko jak coupe to radze motor 2.8 mniej awaryjny
  3. dobra Pany, jutro możemy stoczyć kolejną rundę wyzywanek spadam na filma, do jutra ja też spadam i przyjmuje wyzwanie młody gniewny :hi:
  4. a co mnie będzie od jakichś zwisów wyzywał młody a twardziel to sie chwali :good: :good:
  5. ale zboczone fiuty z was :polew:
  6. siema siema i co tam słychować jak tam pogoda u was :mysli:[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2009, 23:20_________________________________________________ siema cienki bolku może i cieńki ale nie mięki :tongue4:
  7. :hi: brynawieczór miękkie dydki :tongue4:
  8. :hi: KAMOSOR[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2009, 22:58_________________________________________________ no ba saaby piekne auta i sąoki :good:[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2009, 22:59_________________________________________________Bartek a nie wiesz gdzie reszta się podziewa :gwizdanie: :gwizdanie: [br]Dopisany: 28 Czerwiec 2009, 23:00_________________________________________________ale tu cisza dzisiaj spadam do jutra miłego wieczoru wszystkim :wink4:
  9. no ciekawe Bartek i moc przy 1.9 :gwizdanie: :gwizdanie:
  10. :hi: siema chłopaki i co tam :gwizdanie:
  11. :hi: witam wszystkich
  12. dobra wszystkim kolacyja i do pracy nara do jutra :hi: :hi:
  13. człowiek się rodzi i umiera .... spoko pany był wielki ale jak widać tak było mu pisane niestety ale muze miał oki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.