Treść opublikowana przez wentyl
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no właśnie Malutka podpisz sie :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a gdzieś Ty był jak Cie nie było :mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
o staniu kolego :kox:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie byłam na dwóch ostatnich a 5 lipca bede (hu* na hu*u stanie a przyjade :polew:) spokojnie mała jak stanie to będziesz wiedzieć :naughty: :polew: ja zawsze wiem kiedy stanie :polew: na ogól jak staje to już jest wilgotno :naughty:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie byłam na dwóch ostatnich a 5 lipca bede (hu* na hu*u stanie a przyjade :polew:) spokojnie mała jak stanie to będziesz wiedzieć :naughty: :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale 5 będziesz
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a Ty będziesz 5 bo ja tak a malutka nie wiem jak jej nie poznałeś to długo Cie nie było :cool1: :mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema ADAŚ co tam u Ciebie dawno MY sie nie widzieli
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
włączcie UWAGA na TVN [br]Dopisany: 26 Czerwiec 2009, 19:53_________________________________________________ u mnie wóda odpada-gupi łeb mam po wódce :polew: ale na zlot cuś tam wezme ty wody rozmowny :polew: ja biore browar chyba jaką skrzyneczke :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co tak mahasz tym kapelusznikiem :mysli: Te Różowy !!! A Ty nie machasz??? :polew: eeeeee niebieska nie za bardzo rozwydrzona już uwa....... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :kox: :polew:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2009, 19:51_________________________________________________ nie rób mi smaka kolego :kox: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ello Co robicie ??? U mnie zaraz bedzie browarek......u Was pewnie już jest???? u mnie jest kawa bo do pracy na 22 niestety a jutro będzie napewno bo weekend :gwizdanie: :gwizdanie: nie pij za duzo mała :tongue4:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co tak mahasz tym kapelusznikiem :mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
na moje sie nie rzucą-za stare Ale innym przyjdzie za chwile spać w autach... wszystkim :hi: malutka Sie masz Wentylku a dzięki powolutku powolutku a co u Ciebie kobitko :mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
przerwe sobie zrobilem walnij se kawe i pilnuj fury bo chyba plaga na audi teraz :wallbash:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
na moje sie nie rzucą-za stare Ale innym przyjdzie za chwile spać w autach... wszystkim :hi: malutka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kumplowi wczoraj w Wolsztynie skubneli A4 ,kużwa plaga chyba jakaś :wallbash:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2009, 19:42_________________________________________________ :hi: PAWEŁ już po gierce czy sie nie chce już :cool1: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema co tam w twoich stronach też pogoda kapryśna :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2009, 16:25_________________________________________________ Vario spoks napewno coś da sie zrobić :good:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: :hi: siema chłopy pogoda do bani nic sie nie chce , całe szczęście że juz weekend prawie chyba sie na rybki wybiore :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2009, 16:11_________________________________________________ to daj znać jakl będziesz, telefon mój masz :hi: :hi: Młodzik co tam[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2009, 16:12_________________________________________________a co tu taka cisza wszyscy pracują czy nygusują :cool1:
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
Madas zakwaterowanie oki coś czuje że piątek będzie ciężki do przeżycia :shocked: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:hi: siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:hi: siema
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:hi: witam wpadłęm w odwiedziny
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:hi: witamy na pokładzie kolego
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:hi:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:hi: