Treść opublikowana przez wentyl
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:mysli: :mysli: jeszcze śpią
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witka wszystkim
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: :hi: dzieńdobry
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
o i wszyscy uciekli :gwizdanie: :gwizdanie: :wallbash:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
już po lodach :naughty:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: siemano wszystkim widze że miejsce wybrane no to oki :good:
-
[B5 AGB] Felgi 19" do oceny
ja w tej chwili śmigam na 18 i jest git komfort oki a auto posadzone -35mm. :good:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tylko wybierzcie dobre miejsce pany na spoty , licze na Was :good:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: :hi: wszystkim i widze że Nikuś sie odnalazł i co tam :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jasne ze tak , ale pamietaj przyjaciół poznaje sie w biedzie :gwizdanie: szkoda tylko ze bramki strzeliliście ze spalonego dobra dobra nie tłumacz sie mecz to mecz sędzia to sędzia a remis to remis a było blisko :> [br]Dopisany: 30 Maj 2009, 19:49_________________________________________________ jasne ze tak , ale pamietaj przyjaciół poznaje sie w biedzie :gwizdanie: szkoda tylko ze bramki strzeliliście ze spalonego tak czy siak szanse mieliście kiepskie aby sie utrzymać :no:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
w Pucharach gracie więc o co kaman ? szkoda ze nie daliście wygrac Swoim "Przyjacielom" z Cracovii i tym sposobem spuściliście Nas do I ligi za co Wielkie Dzięki :thumbdown: jeden mecz tego nie czyni tylko cały sezon który mieliście kiepski nie da sie ukryć :thumbdown:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kużwa 2:2 niech to h*j strzeli :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ej spokój mi tu bo Was wygonie z piaskownicy cwaniaki :tongue4: [br]Dopisany: 30 Maj 2009, 12:39_________________________________________________ no wiem ale do Ciebie mi dużo brakuje przygadał kocioł garnkowi [br]Dopisany: 30 Maj 2009, 12:38_________________________________________________dobra lece na miasto do poźniej nara ja też spadam narazie do póżniej
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ej znowu się żle zachowujesz ostatnie upomnienie :naughty: [br]Dopisany: 30 Maj 2009, 12:34_________________________________________________a ja chyba dzisiaj ze szwagrem coś wrzucimy na rozrzadzenie krwi tro chu :naughty: [br]Dopisany: 30 Maj 2009, 12:35_________________________________________________ :hi: Balot nie podglądaj tylko pisz
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to dzisiaj zwycięstwo na bank czuje to w kościach :good:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
też żałuje :embarrassed: a z kim grają bo nawet nie wiem :wallbash:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a co Wy tam dzisiaj będziecie porabiać synki :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Maj 2009, 12:29_________________________________________________ dobrze że humor dopisuje bo w tą pogode nie wszystkim wesoło a co mam się smucić .... zdrowy jestem , dziecko też a to najważniejsze .... :good: :good: :good:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobrze że humor dopisuje bo w tą pogode nie wszystkim wesoło [br]Dopisany: 30 Maj 2009, 12:28_________________________________________________ no to fajnie w końcu troche cierpienia mniej
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
odpowiada sie tak nie wiesz gościu no wiem że sie tak odpowiada wiem :polew: :tongue4: a Ty z czego rżysz :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
odpowiada sie tak nie wiesz gościu- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: siema kaskadery :naughty:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bo mnie nie będzie :gwizdanie: jak to- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ponoć jest .... tak a czemu nic nie wiem jeszcze :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: bo trza zmodyfikować podwieszenie pewnie no to do roboty ten co to robi a nie bąki zbijać :tongue4: - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00