Treść opublikowana przez wentyl
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ponoć jest .... tak a czemu nic nie wiem jeszcze :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: [br]Dopisany: 29 Maj 2009, 21:19_________________________________________________ młodzik
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jakiś spot jest w ten weekend bo nic mi nie wiadomo :mysli: :mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ide na kolacyje póżniej będę
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja nie dam rady jak zwykle kużwa nie mogą być one raz w weekend to bym sie wyrwał :mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a stara bieda jak to mówią non stop do roboty :wallbash: i gówno z tego masz
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemka i co tam nowego [br]Dopisany: 29 Maj 2009, 20:12_________________________________________________ pije
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a czemu poniedziałekpomyśle :mysli: :mysli: [br]Dopisany: 28 Maj 2009, 21:22_________________________________________________oki lece coś przekąsic :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
oki nie irytuj sie tak tylko żartowałem wiem o co biega i co przechodzi :mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
psychotropy :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a reszta co śpi już czy cuś :gwizdanie: [br]Dopisany: 28 Maj 2009, 20:56_________________________________________________dawno mnie nie było
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemka chłopaki co tam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
z czego rżysz koniu jeden siana chcesz :polew: :polew: :polew: :polew: ale kulturka no proszę :polew: eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :mysli: noooooooooooooooo uważaj :naughty:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
3maj sie Marcin i do uslyszonka oki co tak nagle nieraz i tak musi być trzymka sie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
z czego rżysz koniu jeden siana chcesz :polew: :polew: :polew: :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
skąd mamy tyle żarcia mieć dla niego to trzeba katering zamówić :polew: to zamówcie..... ale Ty gotujesz co , :wink4: :gwizdanie: :gwizdanie: i tu Cie zaskocze jasne !!!!! ale dostarczysz towaru spoko spoko ale Ty płacisz co ze swoich :tongue4: :tongue4: a co ja kurfa CARITAS ? ZRZUTA skąpiradła !!!!!!!!!!!!! no oki my na zapite a Ty na wóde oki ile ma być tego miodu????????????????? oj trochu tego będzie nie tak łatwo sie wywiniesz :kox: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: :hi: spadam nara
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
skąd mamy tyle żarcia mieć dla niego to trzeba katering zamówić :polew: to zamówcie..... ale Ty gotujesz co , :wink4: :gwizdanie: :gwizdanie: i tu Cie zaskocze jasne !!!!! ale dostarczysz towaru spoko spoko ale Ty płacisz co ze swoich :tongue4: :tongue4: a co ja kurfa CARITAS ? ZRZUTA skąpiradła !!!!!!!!!!!!! no oki my na zapite a Ty na wóde oki
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jebło cie wyrażaj sie chamanie jeden :tongue4:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
skąd mamy tyle żarcia mieć dla niego to trzeba katering zamówić :polew: to zamówcie..... ale Ty gotujesz co , :wink4: :gwizdanie: :gwizdanie: i tu Cie zaskocze jasne !!!!! ale dostarczysz towaru spoko spoko ale Ty płacisz co ze swoich :tongue4: :tongue4:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
skąd mamy tyle żarcia mieć dla niego to trzeba katering zamówić :polew: to zamówcie..... ale Ty gotujesz co , :wink4: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
skąd mamy tyle żarcia mieć dla niego to trzeba katering zamówić :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nerki musza byc czyste na zawody :gwizdanie: powiem tak jesli chodzi o wódke to staje z wami do zawodów i macie marne szanse po moich ostatnich dokonaniach czy Ty na pewno przemyslales 2 razy to co napisales? :gwizdanie: no jasne dajcie mi jesc dobrze i nie macie szans koleszki jaki pewniak do zawodów no no no
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie moderujesz tego watku wiec co siejesz zamet? no no już Ty wiesz co teraz nie za bardzo... musisz czasem mowic do mnie wielkimi literami i pomału....... :polew: zwolenniczka wolnej jazdy? :gwizdanie: aż tak wolnej :mysli: podpuszczacie mnie???? no :kox:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie moderujesz tego watku wiec co siejesz zamet? no no już Ty wiesz co teraz nie za bardzo... musisz czasem mowic do mnie wielkimi literami i pomału....... :polew: zwolenniczka wolnej jazdy? :gwizdanie: aż tak wolnej :mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bo co gościu opykam Cie w kosza jaki spokój ??? normalny ej gostek uważaj co uwazam zawsze i wszedzie no to zobaczymy gdzie i kiedy :angry: :angry: