Treść opublikowana przez wentyl
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale cisza :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:- Nowicjusz - wątek powitalny
:hi: witamy- Nowicjusz - wątek powitalny
:hi: witamy- Nowicjusz - wątek powitalny
:hi: witamy- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: siema- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no niestety nie dałem rady takie życie :wallbash: :wallbash: ale obiecuje ze sie poprawie następnym razem ciekawe jaka frekwencja dzisiaj :mysli:- Nowicjusz - wątek powitalny
:hi:- Nowicjusz - wątek powitalny
:hi:- Nowicjusz - wątek powitalny
:hi:- Nowicjusz - wątek powitalny
:hi:- Nowicjusz - wątek powitalny
:hi:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale tu pusto postaram sie być ale jak co to potwierdze- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
koniecznie stawić sie obowiązkowo no powinienem byc ale różnie to bywa sami wiecie [br]Dopisany: 16 Styczeń 2010, 11:07_________________________________________________dobra spadam do póżniej- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a czemu to :mysli:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobry wszystkim postaram sie stawić jutro :mysli:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
o tak a co nie można :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cześć Bartek cześć ogonie :polew: :polew:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2010, 20:41_________________________________________________ widziałem fotki i furka ci się udała Ale co 0000 to wiesz oooo to sie wie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Vario Już podałem na priva [br]Dopisany: 15 Styczeń 2010, 20:34_________________________________________________Vario jestes w niedziele :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:mysli: :mysli: jestem [br]Dopisany: 15 Styczeń 2010, 20:28_________________________________________________ duzo dzwonią i na tym sie konczy ale powoli nie śpieszy sie klient sie znajdzie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to tak jak u mnie ale moze cos powoli idzie ku lepszemu- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mnie tez siema co tam- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobry - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00