Treść opublikowana przez wentyl
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
brrrrrrr aż mnie ciary nprzeszły :kox: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a no to sie wie ,Paweł mamy anioła stróża na zlot :polew: [br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 22:09_________________________________________________ Adam jak tam małżonka i Julka zdrowa już
-
[ALL B6] Pomóżcie w ostatecznej decyzji co do felg
a jedynka ciekawa mam podobny niemal wzór ale kupiłem ATS niemal identyczne 18 cali i są oki
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja wiem ale ja planuje właśnie zderzak s-line lub s-4 do swojego ale narazie z braku keszu daje se na wstrzymanie [br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 22:02_________________________________________________ a ty co abstynent :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
oki nara Bart [br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 21:52_________________________________________________Paweł wyniuchałes już gdzieś tylny zderzak do twojego :gwizdanie: a nic mi nie mow przejrzałem wczoraj alllegro i nic niema ale jezeli pojade do bukowiny to biore boscha i jak bedziesz pił to ja bede robił ciecie u ciebie [br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 21:55_________________________________________________ z kratkami kumpel mi go złatwił ale na allego jest gosc co sprzedaje kratki pod wszystkie zderzaki ha ha ha jak już to ty też pijesz :shocked:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a co to k......a za jaja, pitne :mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Paweł a ten zderzak od s4 kupiłeś komplet czy golasa bez kratek :mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
oki nara Bart [br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 21:52_________________________________________________Paweł wyniuchałes już gdzieś tylny zderzak do twojego :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a no teraz cosik przylukałem :wallbash: [br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 21:49_________________________________________________a no Adamo jakie trunki przyjmujesz do barku bo nie wiem :mysli:
-
Spocik Lubuski :)
a to ciekawe bo jak wentyl siedział na forum to nikt się nie odzywał,a cos sugerujesz :mysli: [br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 21:47_________________________________________________a jak tam pany spocik
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema Wentylek w Zielonej się o Ciebie pytali siemka ciekawe nie zwróciłem uwagi :gwizdanie: :gwizdanie: [br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 21:44_________________________________________________ Moja tez sie cieszy czyli wszyscy sie ciesza i jestesmy szczesliwi :notworthy:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no własnie pisze na gg do madas ale nieodpowiada w tym temacie czy mnie wzrok myli czy Paweł zdecydowałes sie jechac :mysli: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemka wszystkim :hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a panowie co do tej naklejki co gadaliśmy na wyjazd ,to prosze o mnie pamietac bo nie wiem kto ja bedzie organizował :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobra spadam na chwile coś wszamac bo zgłodniałem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nastepnym razem będę z rodzinka [br]Dopisany: 01 Marzec 2009, 21:19_________________________________________________a Nike gdzies ty znikł pózniej chłopie :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jeśli chodzi o zonki to są poza dyskusja przeciez nic i nikt im nie dorówna
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
noo... jak moj ojciec :polew: Twój starszy był księdzem [br]Dopisany: 01 Marzec 2009, 21:15_________________________________________________ a jaka skala skala 6na 6 czyli ode mnie ocena max za wszystko[br]Dopisany: 01 Marzec 2009, 21:16_________________________________________________ tak ogólnie czy nasze żonki tez a własnie pozdrowic je prosze ode mnie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
było za***iście ,a i ładne kobiałki :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no widze że już wszyscy w domach ja tez juz dotarłem, dzięki pany za spocik,towarzystwo i reszta jest na 6 :good:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja jestem zwarty i gotowy ladies
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
prosze jaki nastrojony dzisiaj :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Marzec 2009, 10:47_________________________________________________ :hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
oby był dobry bo z tego co wiem to ma u nas padac dzisiaj ,a tego byśmy nie chcieli :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witka :hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobra ja spadam nara do juterka,Madas tak jak było uzgodnione :hi: