Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wentyl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wentyl

  1. brrrrrrr aż mnie ciary nprzeszły :kox: :gwizdanie:
  2. a no to sie wie ,Paweł mamy anioła stróża na zlot :polew: [br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 22:09_________________________________________________ Adam jak tam małżonka i Julka zdrowa już
  3. a jedynka ciekawa mam podobny niemal wzór ale kupiłem ATS niemal identyczne 18 cali i są oki
  4. ja wiem ale ja planuje właśnie zderzak s-line lub s-4 do swojego ale narazie z braku keszu daje se na wstrzymanie [br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 22:02_________________________________________________ a ty co abstynent :polew:
  5. oki nara Bart [br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 21:52_________________________________________________Paweł wyniuchałes już gdzieś tylny zderzak do twojego :gwizdanie: a nic mi nie mow przejrzałem wczoraj alllegro i nic niema ale jezeli pojade do bukowiny to biore boscha i jak bedziesz pił to ja bede robił ciecie u ciebie [br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 21:55_________________________________________________ z kratkami kumpel mi go złatwił ale na allego jest gosc co sprzedaje kratki pod wszystkie zderzaki ha ha ha jak już to ty też pijesz :shocked:
  6. a co to k......a za jaja, pitne :mysli:
  7. Paweł a ten zderzak od s4 kupiłeś komplet czy golasa bez kratek :mysli:
  8. oki nara Bart [br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 21:52_________________________________________________Paweł wyniuchałes już gdzieś tylny zderzak do twojego :gwizdanie:
  9. a no teraz cosik przylukałem :wallbash: [br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 21:49_________________________________________________a no Adamo jakie trunki przyjmujesz do barku bo nie wiem :mysli:
  10. wentyl odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    a to ciekawe bo jak wentyl siedział na forum to nikt się nie odzywał,a cos sugerujesz :mysli: [br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 21:47_________________________________________________a jak tam pany spocik
  11. siema Wentylek w Zielonej się o Ciebie pytali siemka ciekawe nie zwróciłem uwagi :gwizdanie: :gwizdanie: [br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 21:44_________________________________________________ Moja tez sie cieszy czyli wszyscy sie ciesza i jestesmy szczesliwi :notworthy:
  12. no własnie pisze na gg do madas ale nieodpowiada w tym temacie czy mnie wzrok myli czy Paweł zdecydowałes sie jechac :mysli: :gwizdanie: :gwizdanie:
  13. siemka wszystkim :hi:
  14. a panowie co do tej naklejki co gadaliśmy na wyjazd ,to prosze o mnie pamietac bo nie wiem kto ja bedzie organizował :gwizdanie: :gwizdanie:
  15. dobra spadam na chwile coś wszamac bo zgłodniałem
  16. nastepnym razem będę z rodzinka [br]Dopisany: 01 Marzec 2009, 21:19_________________________________________________a Nike gdzies ty znikł pózniej chłopie :gwizdanie: :gwizdanie:
  17. jeśli chodzi o zonki to są poza dyskusja przeciez nic i nikt im nie dorówna
  18. noo... jak moj ojciec :polew: Twój starszy był księdzem [br]Dopisany: 01 Marzec 2009, 21:15_________________________________________________ a jaka skala skala 6na 6 czyli ode mnie ocena max za wszystko[br]Dopisany: 01 Marzec 2009, 21:16_________________________________________________ tak ogólnie czy nasze żonki tez a własnie pozdrowic je prosze ode mnie
  19. było za***iście ,a i ładne kobiałki :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  20. no widze że już wszyscy w domach ja tez juz dotarłem, dzięki pany za spocik,towarzystwo i reszta jest na 6 :good:
  21. ja jestem zwarty i gotowy ladies
  22. prosze jaki nastrojony dzisiaj :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Marzec 2009, 10:47_________________________________________________ :hi:
  23. oby był dobry bo z tego co wiem to ma u nas padac dzisiaj ,a tego byśmy nie chcieli :gwizdanie: :gwizdanie:
  24. witka :hi:
  25. dobra ja spadam nara do juterka,Madas tak jak było uzgodnione :hi:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.