Treść opublikowana przez witux
-
[B5 2.8 30V] Problemy z instalacja gazowa
Mam ten sam silnik i to samo auto a spalanie mam takie: Zima + krótkie odcinki (około 1,5 km na dzień), miasto = ponad 20l Zima - średnio = 16 l Zima i lato, trasa = od 8l do 10l zależy jak się mu daje. Na trasie jest bardzo oszczędny moim zdaniem bo w lato przy jeździe do 120km/h potrafi spaść do 8,5l
-
[A4 B5 2.8 AAH] - jaka instalacja ?
Z tego co się dowiedziałem to wygląda to tak: Elektronika polska + reduktor włoski + wtryskiwacze (niewiem jakie) 3300 zł z butlą w kole Czy warto ?
-
[B5 AAH] Przegląd z Niemiec
Jak kupiłem auto to znalazłem taki oto papierek z roku listopad 2004. Czy na tej analizie wszystko wyszło OK http://img440.imageshack.us/img440/9423/analizakc1.jpg [ Komentarz dodany przez: pre_pl: 05-03-2007, 08:01 ] witex, chodziło mi o punkt 2 regulaminu, forum jest po to, żeby sobie pomagać (tak jak pisałeś mi), ale również ma być czytelne dla wszystkich.
-
Czy ktoś zmieniał nagłośnienie BOSE na inne ?
Chciałbym zmienić nagłośnienie w swojej audicy. W tej chwili posiadam system BOSE tj. Radio Delta CC Gala + zmieniarka + za zmieniarką jakiś wzmacniacz. 1. Jak wyciągnąc kabel od zmieniarki ? 2. Które głośniki napędza wzmacniacz ? 3. I czy jest ten wzmacniacz konieczny jak bym chciał to podłączyć w sposób taki: Do radioodtwarzacza PIONEER głośniki te co są (chyba 8 ) a pod dodatkowy wzmacniacz nowy skrzynkę basową. [ Dodano: 22-02-2007, 16:08 ] Prosiłbym bardzo o schmat tej instalacji nagłośnieniowej BOSE [ Komentarz dodany przez: piotr1602: 22-02-2007, 16:10 ] kolego jeszcze raz cie poprosze o zapoznanie sie z regulaminem bo bedzie ostrzezenie potem teamt odblokuje [ Komentarz dodany przez: pre_pl: 22-02-2007, 16:31 ] w końcu, temat odblokowany
-
[B5 AHH] Pomożecie w przeprowadzeniu kabli pod wzmacniacz ?
Tak o to chodziło. Niewiem czy sobie poradze
-
[A4 B5 2.8 AAH] - jaka instalacja ?
Jaką instalację gazową byście wsadzili do B5 AAH 2.8 174km ? Oczywiście sekwencja. I jak teraz to wygląda cenowo ? [ Komentarz dodany przez: piotr1602: 22-02-2007, 12:17 ] kolega napisał juz 7 postow a o regulaminie zapomnial przeczytac.zamykam az to zrobisz [ Komentarz dodany przez: pre_pl: 22-02-2007, 16:32 ] odblokowany
-
[B5 AHH] Pomożecie w przeprowadzeniu kabli pod wzmacniacz ?
Może wiecie jak przeprowadzić kable tzn. Prądowy od akumulatora do bagażnika Sygnałowy od radia do bagażnika Chodzi o podłączenie wzmacniacza. Może jakieś fotki itp. ? Dzięki z góry
-
Lekko opadnięte drzwi od kierowcy :(
Mam lekko opadnięte drzwi ( około 0,5 cm ) bo jak zamykam to przy zmknięciu całkowitym drzwi idą do góry o te 5mm. Czy da się je wyregulować ?
-
[ALL B5] Naprawa panela klimatronika
Panowie ja znowu mam taki problem że widać wszystko tylko nie w nocy ponieważ nie działa podświetlenie wyświetlacza. Podświetlenie przycisków działa. Gdzie się mam dobrać ?
-
Dołożenie TURBO do 1.8
Witam serdecznie, Mam takie pytanie, czy można wstawić do 1.8 turbosprężarkę ? Jeśli tak to jaki koszt jest takiej przeróbki ( bez turbosprężarki ) sama robocizna. Czy jest to trudne czy łatwe ? I jak to jest z tymi stopniami sprężania. Jeśli możecie to dajcie linka albo jakiś parametr turbosprężarki co pasuje do A4 1.8