Treść opublikowana przez Rytel
-
[B5 ADP] Dziwnie przerywanie podczas przyśpieszania
do zaby84... no i jak pozbyłeś się problemu szarpania?
-
[ALL] Przyciemnianie szyb - kilka pytań
ile może kosztować przyciemnienie wszystkich szyb?(przednie boczne, tylne boczne, tylna) prócz przedniej. Najlepiej na terenie Warszawy
-
[B5 ADP] Brak nawiewu centralnego i jeden błąd
dziś się wsłuchałem trochę w ten silniczek i wydaje mi się że z silniczkiem jest chyba wszystko ok, ponieważ każde zmienienie miejsca nadmuchu słychać, czyli: kiedy naciskam strzałkę do góry to słychać jak pracuję, jak na kratki też pracuję i jak na duł również słychać jak pracuję....wieć gdzie szukać dalszej przyczyny braku nadmuchu na kratki?[br]Dopisany: 30 Marzec 2009, 16:46_________________________________________________pomożecie?[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2009, 14:53_________________________________________________dziś zauważyłem w swojej klimie że podczas postoju przy uruchomionym silniku nawiew nie chce sie przełączyć na kratki, a kiedy jadę samochodem nawiew normalnie się zmienia tak gdzie chce a tym barzdziej na kratki...co go boli?
-
[B5 ARM] Migający panel klimatyzacji
witam u mnie również miga panel klimatronika i do tego wieje tylko na szybę i nogi, nie chce wiać na centralne kratki, może powinienem również przeprowadzić kodowanie tylko nie wiem jak i jaki kod mam wpisać, pomożecie i wytłumaczycie?
-
[B5 ADP] Brak nawiewu centralnego i jeden błąd
witam, mam taki problem otóż przestał mi działać nawiew centralny, na szybę i na nogi wieje super...wiem ze jak kupowałem samochód to był taki sam problem tylko że zostawiłem auto jeden dzień dłużej u sprzedającego i naprawił ten problem.Możecie mi napisać jakie numery kodów mogę wpisać w klimatroniku żeby jeszcze zidentyfikować problem(podkreślam ze czytałem podane kody na forum ale niestety nie jestem obeznany w takich rzeczach) lub może wiecie jaka może być przyczyna? z góry dzięki... a jednak vag wykazał mi błąd Znaleziono 1 błąd: 01272 - Silnik wykonawczy klapy centralnej (V70) 41-00 - Zablokowany lub bez napięcia skasowałem go ale i tak powstej ten sam błąd więc co mogę zrobić żeby naprawić?
-
[B5 AHU] Nie działa klimatyzacja - pomocy
a wiatrak powinien załączać się po wciśnieciu śnieżki jeżeli nie ma freonu????
-
[B5 ADP] Dziwnie przerywanie podczas przyśpieszania
też tak właśnie myślałem...więc panowie od czego proponujecie żebym zaczął szukać przyczyny przerywania?
-
[B5 ADP] Dziwnie przerywanie podczas przyśpieszania
na nowych kablach miałeś przebicie? a co to jest ten palec? szkoda że fotek nie zrobiłeś bo ja jestem ciemny w tych sprawach a tak to bym spróbował też sobie przeczyścić tą kopułkę
-
[B5 ADP] Dziwnie przerywanie podczas przyśpieszania
to może to wina przewodów...ale jak zalałeś 98 to nie przerywa Ci już przy przyspieszaniu i rozgrzanym samochodzie?
-
[B5 ADP] Dziwnie przerywanie podczas przyśpieszania
no to i ja spróbuje zalać 98, mam nadzieje że to będzie to
-
[B5 AHU] Nie działa klimatyzacja - pomocy
u mnie jest to samo, śnieżka się pali nie nie dmucha zimnym i nie załącza wiatraku, chociaż w nie których przypadkach udaje mi się włączyć śnieżkę i wiatrak odpala ale i tak wieje ciepłym
-
[B5 ADP] Dziwnie przerywanie podczas przyśpieszania
ale jaka mieszanka? na czym to polega? może ktoś bedzie wiedział...z góry dzięki
-
[B5 ADP] Dziwnie przerywanie podczas przyśpieszania
u mnie tylko to znalazło, ale to tylko błąd sporadycznt 17735 - Kontrola spalania stukowego cylindra 3: przekroczona granica regulacji P1327 - 35-10 - - - Sporadyczny 17736 - Kontrola spalania stukowego cylindra 4: przekroczona granica regulacji P1328 - 35-10 - - - Sporadyczny 17733 - Kontrola spalania stukowego cylindra 1: przekroczona granica regulacji P1325 - 35-10 - - - Sporadyczny nie mam pojęcia o co chodzi
-
[ALL B5] Jak to jest z klimatyzacją w zimie ?
wiem, że klima załącza się jak samochód jest uruchomiony...dokładnie chodziło mi o to że, kiedy samochód chodzi i nacisnę śnieżkę to wiatrak nie załącza się, załącza się wtedy kiedy odrazu nacisnę śnieżkę zaraz po odpaleniu samochodu
-
[ALL B5] Jak to jest z klimatyzacją w zimie ?
dziś jeszcze zauważyłem, kiedy włączam klimę to wiatrak się nie włącza. Włącza się wówczas kiedy odpalę samochód i od razu nacisnę śnieżkę, ale i tak wieję ciepłe powietrze...nie wiem co może być może po prostu w zimę tak jest
-
[ALL B5] Jak to jest z klimatyzacją w zimie ?
no ale jeżeli w samochodzie się nagrzeje to jest to samo,i co wtedy? może nie grzeje tak jak na 29C ale leci dosyć ciepłe powietrze
-
[ALL B5] Jak to jest z klimatyzacją w zimie ?
witam ostatnio zauważyłem, że kiedy włączam klimatyzację(zapala się śnieżka) to zamist wiać zimnym powietrzem wieje ciepłym, dopiero jak ustawię na minimum to wieje zimno a powinno wiać chłodne powietrze przy 20C, a tu niestety nawet przy 18C wieje ciepłe co może być tego przyczyną? podłączałem pod VaG i nic nie wykryło
-
[B5 ADP] Dziwnie przerywanie podczas przyśpieszania
witajcie...liczę na waszą pomoc kiedy samochód jest zimny i gwałtownie przyspieszam wszystko jest dobrze, super sie wkręca, problem powstaje wtedy kiedy silnik się nagrzewa stopniowo i przyspieszam gwałtownie to przy wyższych obrotach następują delikatne przerywania, szarpnięcia. Co co może być tego powodem? Może świece, przewody? Z góry dzięki za pomoc
-
[B5 ALZ] Audiczka Doktora
bardzo fajna furka...gratki :good:
-
[ALL B5] ANGEL EYES...do czego ta blaszka?
moze te żarówki co siedza w nich nie świecą za ciekawie, ale ma zamiar kupic te żarówkihttp://www.allegro.pl/item467683513_zarowki_kpl_osram_night_breaker_h1_90_wroclaw.html szwagier tez ma Angel Eyes i wymienił na te zarówki, naprawde duza róznica jest fotka jak teraz to wygląda: http://fotohub.pl/view/fbbc0d50a4f6993621f4605567737421
-
[ALL B5] ANGEL EYES...do czego ta blaszka?
a może wiesz jak to przykręcic? bo nie mogę sie dostac do tego zaczepu? a lampy juz założone i przykręcone z góry na dwie srubki
-
[ALL B5] ANGEL EYES...do czego ta blaszka?
każdy zakłada to co mu sie podoba na dole też jest przykrecane śrubką ?
-
[ALL B5] ANGEL EYES...do czego ta blaszka?
witam kupiłem ANGEL EYES i zomontowałem je w aucie i nie wiem tylko do czego służy ta blaszka zaznaczona na zdjęciu? czy jest to jakis uchwyt który należy przykrecic czy jak? może wy bedziecie wiedziec oto zdjecie: http://fotohub.pl/view/db6cb6b7dbf60ca88383f3c1e28ceff3 pozdrawiam
-
[ALL B5] ANGEL EYES będą pasowac?
można prosic o jakieś linki z allegro?
-
[ALL B5] ANGEL EYES będą pasowac?
witam chciałbym sie dowiedziec czy te ANGEL EYES będą pasowac do mojej A4, czy nic nie trzeba bedzie wycinac? i co sądzicie o tym wyborze? http://www.allegro.pl/item467281669_audi_a4_94_98_reflektory_angel_eyes_czarne_okazja.html