Treść opublikowana przez slawi26
-
temperatura spada przy wyłączonym nawiewie
Witam Mój problem polega na tym że jak wyłączę nawiew to za chwilę temperatura zewnętrzna na wyświetlaczu spada do -50 a jak jest włączony nawiew obojętnie czy z klimą i z jaką prędkością to wtedy jest prawidłowa temperatura cały czas może ktoś wie jak tą usterkę naprawić pozd.
-
[INNE] Wymiana syreny w alarmie fabrycznym
ja zmieniłem na nowy alarm fachowiec robił to 2 godziny zapłaciłem 270 zł i po problemie wyje głośno i jest super i do tego dostałem kluczyk w scyzorku
-
[B5 ADR] czy u was tez tak jest
opuść ja miałem tak samo jak spuściłem do 2.0 było ok
-
[ALL B5] Przewody pod przednimi siedzeniam
ale te kable wychodzą z podłogi i przypiętę pod siedzeniami są czyli raczej odpada to że fotele dostawiane były przez poprzedniego właściciela a moze one śą podgrzewane automatycznie jak mocno zimno jest czy to możeliwe???
-
[ALL B5] Przewody pod przednimi siedzeniam
mam dwie poduszki powietrzne na kierownicy i z boku u pasażera, nie wiedziałem że pod siedzeniem jakieś przewody od tego mogą być pozd i dzięki
-
[ALL B5] Przewody pod przednimi siedzeniam
Witam wszystkich klubowiczów. Mam do was pytanie, w moim audi 1.9 tdi 1998r. dziś zauważyłem pod przednimi siedzeniami jakiąś kostkę z przewodami dodam że nie mam elektrycznych foteli , może ktoś wie do czego to jest?? z boku też nie ma żadnych przycisków do regulacji z góry dziękuję pozd.
-
[ALL B5] prawe lusterko nie grzeje
a możesz mi kolego napisać jak to sprawdzić to znaczy jak to sie rozbiera???
-
[ALL B5] prawe lusterko nie grzeje
mam pytanie, jedno lusterko od pasażera nie ma podgrzewania może wie ktoś czego mam sie czepić i jak to naprawić pozd
-
[B5 AEB] Dlaczego czuć nierównosci na kierownicy??
kolego sprawdz ciśnienie w oponach powinno być 2.0, miałem taki sam problem i okazało sie że miałem 2.5 w kołach i dlatego tak czuć było każdy dołek
-
[ALL]opony minerva F101 91H 196/65R15
To może powiesz mi kolego jakie kupić opony tak żeby moja kieszeń zbytnio nie ucierpiała a zarazem oponki żeby były w miarę dobre
-
[B5 AFN] Kierownica drży podczas szybkiej jazdy
szukałem daty na oponach ale nie mogłem znaleść ale pisze na nich że wyprodukowane są w Niemczech a auto sprowadzone z Austri, więc wygląda na to że opony są od nowości w tym aucie. I jeszcze jedno panowie dodam ze jeden wahacz górny jest trochę wyrobiony [br]Dopisany: 14 Wrzesień 2008, 11:31_________________________________________________Witam chciałbym zamknąć wątek ponieważ zakupiłem nowe opony i jest wszystko wporządku. Dziękuję wszystkim za pomoc pozd. :>
-
[ALL]opony minerva F101 91H 196/65R15
Witam klubowiczów W związku z tym że zamierzam kupić 4 nowe opony mam do was pytanie. Czy opony minerva F101 91H to są opony godne zakupu. Jeżeli ktoś miał takie oponki to niech napisze jak one sprawują sie w eksploatacji z góry dziekuję
-
[B5 AFN] Kierownica drży podczas szybkiej jazdy
Wielkie dzięki panowie. Na początek zacznę od zmiany opon i dobrego wyważenia kół, jak to zrobię to napiszę czy coś pomogło pozd.
-
[B5 AFN] Kierownica drży podczas szybkiej jazdy
witam ponownie tym razem mój problem polega na tym że podczas jazdy od 120 do 130 km/h samochód zaczyna drżeć wyczuwalne jest to na kierownicy jak i w całym samochodzie dodam że opony nie są w najlepszym stanie to znaczy są już dosyć mocno starte. Po wyważeniu kół troszeczkę zmniejszyły się drgania , napiszcie ci może byś przyczyną pozd
-
[ALL B5] Dorobienie kluczyka
jestem w trakcie dorabiania kluczyka i scyzorka cały koszt to 370 zł i w tej cenie alarm, fachowiec przerzuci mi ze starego kluczyka tą część z kodem dzięki temu nie zapłacę za skopiowanie pozd
-
[B5 AFN] Klimatyzacja się wyłącza
Dzięki koledzy sprawdzę to ale najpierw nabiję gazem ją bo ponoć też z tego powodu może tak się dziać pozd:)
-
[B5 AFN] Klimatyzacja się wyłącza
Witam Mój problem polega na tym że z klimą dzieje sie coś nie dobrego. Otóż jak włączę klimatyzacje to po jakimś czasie na tablicy rozdzielczej pokazuje mi temperaturę -50c i wtedy klima się wyłańcza i wieje zwykły nawiew po jakimś czasie spadnie temperatura i załańcza sie znowu klima. Może ktoś wie co jest przyczyną warjacji klimatronika
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich, jestem nowym użytkownikiem tego forum. Posiadaczem audi a4 1.9 TDI z 1998r. O tym forum dowiedziałem się przypadkowo i mam nadzieję że będzie mi pomocne w eksploatacji autka, pozdrawiam