Treść opublikowana przez mkowol
-
[ALL B7] Pomocy nie wiem które felgi wybrać!!
Nie mogę sie zdecydować co wybrać do czarnego sedana b7 więc proszę o wasze opinie Czy oryginalne uzywane: - takie http://allegro.pl/oryginalne-felgi-17-audi-a4-a6-i2073259655.html - albo takie http://allegro.pl/felgi-oryginalne-17-audi-s-line-a4-a3-a6-a8-i2112547236.html - te nie wiem czy sa na 100% ori i czy nie za małe ET ale wzór mi się podoba http://allegro.pl/5x112x17-audi-et28-7-5j-i2116100759.html Czy nowe Dezenty wzór rs4 http://allegro.pl/nowe-felgi-audi-rs4-dezent-17-cali-5x112-cudowne-i2067347551.html
-
[ALL B7] Ma ktoś takie felgi w b7? jak to wygląda na zywo?
Witam Chciał bym kupić takie felgi http://allegro.pl/nowe-felgi-audi-rs4-dezent-17-cali-5x112-cudowne-i2066049598.html 17" wzór RS4 i do tego oponki 225/45R17 Stąd pytanie czy ktoś ma w swoim B7 taki zestaw i jak to wyglada na oryginalnym zawieszeniu Nie planuję obnizac auta, a przy profilu 45 koła maja taką średnicę jak 55R16 wiec powinno być
-
[B7 BRD] A4 quattro 170 PS By FMX
Ładny kolor no i napęd Szkoda że bez skóry, ale wszystko da sie zrobic
-
[B7 BRE] Felgi made in Itali
Też zastanawiam sie nad felgami od tego sprzedawcy i mam ten sam dylemat czy te made in Italy to zaleta czy wada
-
[B7 BRB] Moja a4 b7 czarny sedan
Kolega narazie na L4 pozatym nawet jak bym byl zdrowy to nie wiem czy by mi się chciało w taki mróz. Moze jak bedzie cieplo to wpadne na jakiegoś spota w okolicy.
-
[B7 BRB] Moja a4 b7 czarny sedan
ciężko trafić dobre quattro w dobrej cenie gratuluję szczęścia tym którym się udało
-
[ALL B6/B7] czy przy chipie zmienia sie dawka startowa
winił bym raczej panujące od kilku dni mrozy
-
[B7 BRB] Moja a4 b7 czarny sedan
Też by mi się podobało RNS-E ale trochę drogie a niestety mam inne wydatki co do stołków to są w super stanie i bardzo mi się podobają (no i grzeja :gwizdanie:) Na lato myślę nad felgami 17" może wzór rs4 chyba ze macie ciekawsze propozycje.
-
[B7 BRB] Moja a4 b7 czarny sedan
Wreszcie doczekałem się mojej miało byc ale nie wyszło. Opis: - silnik 1,9 tdi BRB bez DPF - kolor czarna perła LZ9Y - felgi alu ori 16'' + zimówki Dunlop 205/55R16 - felgi s-line 17" + letnie Vredestein Ultrac Cento 225/45/17 - ABS - ESP - elektryczne szyby - przód - otwieranie i domykanie szyb z pilota - tempomat - czujnik deszczu - czujnik zmierzchu - lusterko wew. Fotochromatyczne - coming/leaving home - radio CD, mp3 + Navi - bluetooth - zestaw głośnomówiący - uchwyt pod telefon - skórzana tapicerka - podgrzewane fotele przód - skórzany drążek - skórzana kierownica - podłokietnik przód i tył - aluminiowe listwy wewnątrz Poniżej parę fotek auta: A tu parę fotek autka zaraz po umyciu Pierwszy mod już jest Denerwowały mnie liście i śnieg przy akumulatorze więc dokupiłem podszybie - przed i po Wywaliłem też uchwyt na telefon bo przeszkadzał, a i tak go nie używam Na lato kupiłem felgi 17" s-line i oponki Vredestein Ultrac Cento 225/45/17 Mile widziane uwagi i opinie oraz propozycje zmian. Szleństw nie będzie bo z kaską słabo ale kto wie może się na coś skuszę
-
[ALL B7] Problem z podświetleniem gniazda zapalniczki
Mam problem z podświetleniem gniazda zapalniczki, a mianowicie raz świeci normalnie a raz tak że prawie wcale nie widac i tak się zmienai samo z siebie nie wiadomo dlaczego. Moze ktoś juz miał podobny problem??
-
[ALL B7] Brak oświetlenia drzwi
U mnie też nie świecą lampki w dzwiach zaraz idę sprawdzić czy są żaróweczki czy tylko odblaski
-
[ALL] Zimowe Poranne odpalanie TDI... jak to powinno wyglądać ?
Słyszałem że grzanie na biegu jałowym to nie jest dobry pomysł bo olej nie ma właściwego ciśnienia, lepiej odpalic i od razu jechac (oczywiście delikatnie z gazem)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Jeszcze nie mam audi a4 ale chce miec