Treść opublikowana przez maciekg
-
Kontrolka smarowania
Mechanik oczywiscie wymienil mi olej na nowy. Audi A4 1995 r. 1.8 benzyna, przebieg 178 tys. Dzisiaj rano sprawdzalem stan oleju, od 3 tygodni jest na tym samym poziomie. Zaznaczam, ze czujnik tez byl wymieniany na nowy.
-
Kontrolka smarowania
Nie wiem jaki byl wczesniej. Auto kupilem miesiac temu.
-
Kontrolka smarowania
Od chwili, gdy wymienilem olej na polsyntetyk shell helix 10w40 podczas wtrzasu samochodu np. gwaltowne ruszenie, hamowanie, szrpniecie przy zmianie biegu zapala sie kontrolka oleju. Kontrolka świeci sie, slychac 3 pikniecia i nastepnie gasnie. Poziom oleju jest OK, na stacji powiedzieli, ze trzeba wymienic czujnik, zalozyli nowy i jest dalej to samo. Cisnienie oleju bylo sprawdzone, tez jest Ok - 320 jakis tam jednostek. Pozdrowienia!
-
Radio do 600 zł
No ok, a co powiecie o tym: Sony http://www.sony.pl/view/ShowProduct.action?product=CDX-GT300&site=odw_pl_PL&pageType=Overview&category=ICA+CD+Tuners i Pioneer http://www.pioneer.pl/pl/product_detail.jsp?product_id=11745&taxonomy_id=25-121 co znaczy, ze sony ma 2 wyjcia przedwzmacniacza, a pioneer 1 ?
-
Radio do 600 zł
Ale zobaczcie, ten model sony ma przyciski koloru bursztynowego ! Idealnie bedzie pasowalo do panelu klimatronika. http://www.chelm.mm.pl/~mietek/info.jpg
-
Strzelanie/pukanie z katalizatora ???
A ile kosztuje tłumik ? (A4 1995 1.8)
-
Strzelanie/pukanie z katalizatora ???
Od jakiegos czasu mam problem chyba z katalizatorem. Podczas uruchomionienia i zgaszenia silnika slychac z ciche strzelanie z dolu tylnej czesci auta. Czy to katalizator ? Czy z tym mozna jezdzic ?
-
[ALL B5] Syczenie z otworu wlewu paliwa
Czy w audi a4 to normalne? Podczas pracy silnika slychac syczenie, jakby byl nieszczelny zbiornik paliwa. Jeszcze ciekawsze, ze jak w tym czasie odkrecam kurek, obroty silnika wchodza w niestabilny rytm. Juz nawet wymienilem kurek, ale bylo to samo. Czy ktos mial podobny problem? [ Dodano: 2006-06-05, 17:13 ] Okazuje sie, ze problem tkwi w jakims zaworze odpowietrzającym zbiornika paliwa, mechnik wywiercil dziurkę w korku paliwa i jest OK.
-
Radio do 600 zł
http://www.sony.pl/view/ShowProduct.action?product=CDX-A250&site=odw_pl_PL&pageType=TechnicalSpecs&category=ICA+CD+Tuners co o nim myslicie ? jest jeszczem model 251C z bursztynowymi przyciskami idealnie pasujacymi do panela klimatyzacji.
-
Kontrolka smarowania i cykanie w silniku
Czy to cos groznego ? Czy z tym mozna dalej jezdzic ? Jaki olej mam kupic ? zalany byl shell helix 40 - A4 1995, 1.8) 180 tys.
-
Kontrolka smarowania i cykanie w silniku
Cykanie slychac na cieplym silniku, przy samym uruchomieniu jest OK
-
Kontrolka smarowania i cykanie w silniku
Wczoraj w koncu odebralem auto od mechanika. Po wymianie oleju (shell helix 10-40) silnik na wolnych obrotach zaczal cykac. Podczas jazdy (zwłaszcza podczas gwałtownego ruszania) zapala sie kontrolka smarowania. Po ok 1 minucie gasnie. Stan oleju jest w normie. W czym moze byc problem ?
-
[B5 1,8] WAŻNE! - wymiana rozrzadu
UWAGA ! Wyglada na to, ze facet ma racje! Dzwonilem do ASO Audi gdzie sie dowiedzialem, ze napinacz oraz stara rolka w pierwszym okresie produkcji byly mocno awaryjne. Z tego tez powodu nikt juz tych czesci nie produkuje. Facet radzil mi kupic nowa czesc oraz 153 zebny pasek! Co Wy na to ? Dziekuje za poprzednie odpowiedzi !
-
[B5 1,8] WAŻNE! - wymiana rozrzadu
Pare dni temu kupilem audi a4 silnik 1.8 rocznik 1995. Podczas wymiany rozrzadu mechanik powiedzial mi, ze nie mogl dostac rolki napinacza o takich wymiarach jaka byla zamontowana. Zalozyl wieksza rolke, a przez to nie miescil sie pasek rozrzadu ze 152 zebami. Pozniej powiedzial mi, ze zalozy pasek ze 153 zebami (o jeden zabek wiekszy od tego starego) W tych sprawach jestem kompletnym laikiem, ale pytalem sie innego fachowca, ktory powiedzial mi, ze mechanik w ogole nie ma pojecia i zebym natychmiast zabral od niego samochod. Bardzo prosze o pomoc.