Treść opublikowana przez maciekg
-
[A4 1.8 ADR] Wymiana simmeringu miedzy silnikiem, a skrzynią
Czy ktos z kolegow moglby mi sprawdzic nr czesci tego simeringu ? A4 1995 r. 1.8. ADR 125 koni
-
[A4 1.8 ADR] Wymiana simmeringu miedzy silnikiem, a skrzynią
Zauwazylem, ze mam wyciek oleju miedzy silnikiem, a skrzynią. Dzisiaj bylem u pewnego mechanika, ktory stwierdzil, ze trzeba wymienic simmering (pół roku temu sam mi go wymienial!!!). Robotę wycenił na 400 zł. Juz nie chcialem go ch***ać tylko machnelem reką i pomyslalem, ze pojade do innego magika, ktory zdiagnozuje ten problem. Jak sie placi za podobna robote u Was ?
-
[B5 ADR] Czy macie kontrolkę AIRBAG na tablicy ?
Przepraszam, ale nastapila pomylka!!! Jednak swieci sie kontrolka, po wyciagnieciu klucza ze stacyjki i przekreceniu, Airbag swieci sie, ale gasnie inaczej niz kontrolka ABS. Okolo 2 sekundy pozniej. Czy tak powinno byc? Pozdrowienia!
-
[B5 ADR] Czy macie kontrolkę AIRBAG na tablicy ?
W jaki sposob odlacza sie taka kontrolke? Czy ja, laik w tych sprawach moge to jakos sprawdzic? Pozdrowienia!
-
[B5 ADR] Czy macie kontrolkę AIRBAG na tablicy ?
Czy tej wersji posiadacie w swoich autach kontrolkę Airbag na tablicy ? Kurna dopiero teraz zauważyłem, ze jej nie mam. A4 1.8 1995 r. silnik ADR, climatronik. Pozdrowienia!
-
[A4 B5 1,8 5v 95r]Osłona silnika
spanky, ktora to wersja programu? Moja 6.31 wyglada troche inaczej
-
Glosniki na tylnia półkę-Pioneer TS-A1711 czy Hertz ESK 165
Hertz: System głośników 165mm z tweeterm i zwrotnicami Impedancja: 4ohm Moc muzyczna: 200W Moc RMS: 100W Skuteczność: 91dB Pasmo przenoszenia: 60Hz-20kHz Częstotliwość podziału zwrotnicy 3,5kHz Oddzielne, niewielkich rozmiarów zwrotnice HP i LP ułatwiające montaż Pioneer: Moc maksymalna 220 W moc rms 60W skuteczność 92 dB Pasmo przenoszenia: 28 - 30,000 Hz materiał głośnika niskotonowego: stożek niskotonowy IMPP Crystalline z krawędzią z gumy butylowej materiał głośnika średniotonowego: kopułka śreniotonowa z magnesem neodymowym Rozmiar głośnika niskotonowego 17cm Rozmiar głośnika wysokotonowego 25mm głośnik wysokotonowy 10 mm Czy bedzie wzmacniacz i sub? TAK Muzyka: trance (zalezy mi na wysokich tonach, musi byc wyrazne cykanie Raczej stawiam na Pioneera, a Wy jak myslicie? Pozdrowienia!
-
Jak sprawdzic czy sa poduszki w aucie?
A co wtedy, gdy VAG pokazuje: Skipping Address 15-Airbags Mam podejrzenia, ze moze nie byc poduszek. Od pasazera jest chyba nawet zaslepka, a z lewej strony cala kierownica mogla byc wymieniona. Jakis czas temu sprawdzalem grubosc lakieru - wszedzie jest identyczna. Co Wy na to ? Pozdrowienia!
-
[A4 B5] Jakie jest najbardziej pasujące radio do naszego auta ?
Idealnie bartex !!! Czy ramka standardowo jest koloru szarego ? Jakie wybrales glosniki do tego radyjka?
-
[B5 ADR] Czujnik paliwa pytanie za 100 punktow
Jeszcze raz. Przy pelnym zbiorniku i ustawieniu standardowym (128) wskazowka pokazuje 1/2 stanu pelnego baku. Jesli ustawie wartosc w przedziale 128-255 to wskazowka znajduje sie w polozeniu miedzy polową, a 3/4 pelnego baku. Nigdy jeszcze jej nie widzialem w położeniu 1/1. W poniedzialek kupie ten rezystor i sprawdzie wg podanej instrukcji. To ma byc rezystor 470 ohm ? Sprzedawca ze sklepu bedzie wiedzial o co chodzi? Pozdrowienia!
-
[B5 ADR] Czujnik paliwa pytanie za 100 punktow
szogun0 szacunek za fachową poradę, ale co wtedy jesli przy ustawieniu wartosci 255 i pelnym zbiorniku paliwa wskazowka pokazuje mi 3/4 ? Domyslnie mialem ustawione na 128. Ciekawe czy teraz w ogole wlaczy sie rezerwa Pozdrowienia!
-
[B5 ADR] Czujnik paliwa pytanie za 100 punktow
Ale pamietasz gdzie dokladnie to wpisac ? W ktorej grupie ?
-
[B5 ADR] Czujnik paliwa pytanie za 100 punktow
VAG pokazuje mi blad cos tam fuel sensor + - or open, kupilem nowy czujnik, ale mam to samo. Platiniumm w jaki sposob przelozyc wskazowke?
-
[B5 ADR] Czujnik paliwa pytanie za 100 punktow
Czujnik paliwa zawieszony jest prawidlowo, wszystko jest na swoim miejscu, byl nawet wymianiany, a dalej borykam sie z takim problemem, otoz po zatankowaniu do pelna wskazowka pokazuje 1/2. Na rezerwie moge przejechac ponad 200 km. Zaden mechanik nie znalazl sposobu, aby to naprawic. Ostatnio dowiedzialem się, ze moze byc problem ze wskazowka, przy liczniku. Co o tym sadzicie?
-
Zbiornik paliwa
Ile udalo sie wam najwiecej wlac benzyny do zbiornika paliwa? Ktos kiedys pisal, ze pojemnosc wynosi 62 litry, a jesli uszkodzone jest odpowietrzenie to 55 l. Zauwazylem, ze podczas tankowania po pierwszym odbiciu i odczekaniu kilku senkund moge wlac jeszcze kilka litrow. Czy to normalne?
-
[B5 ADR] Dlaczego bierze mi olej ?
Po ostatniej wymianie oleju zauwazylem, ze silnik za duzo bierze mi oleju. Przejechalem kolo 2 tys. km, a na bagnecie jest polowa stanu. Ktore czesci silnika sa odpowiadzialne za te ubytki?
-
[B5 1.8 ADR] Łańcuch rozrządu
Mam ten sam problem w ADR, jakis czas temu pytalem na forum www.audiklub.org, ale temat umarl. U mnie zawsze rano podczas uruchamiania silnika slychac ten klekot. Ktos wtedy napisal, ze ten napinacz kosztuje 300 euro.. skad ta cena 435? z ASO?
-
[B5 1.8] Prosba o analize VAGa
http://a4b5.w.interia.pl/LOG-01-001-003-013.CSV http://a4b5.w.interia.pl/LOG-01-003-004-008.001.CSV http://a4b5.w.interia.pl/LOG-01-003-004-008.CSV http://a4b5.w.interia.pl/LOG-01-010-011-008.CSV http://a4b5.w.interia.pl/LOG-01-014-018-013.CSV A4 B5 1995 1.8 ADR 187 tys. Pozdrowienia!
-
[B5 1,8] Caly silnik zalany olejem.
Dzisiaj chcialem wymienic olej w silniku, gdy mechanicy podniesli auto do gory okazalo sie ze caly silnik jest zalany olejem. Fachowiec, ktory wczesniej wymienial mi filtr podobno nie dokrecil jakiejs podstawy. Przez to mialem wyciek. Moze mi ktos dokladnie wyjasnic dokladnie o co chodzi?
-
[A4 B5] Jakie jest najbardziej pasujące radio do naszego auta ?
Ziomek_1 i o to mi chodzilo ! Bomba ! Czekamy na fotki DEH-P55BT nocą.
-
[A4 B5] Jakie jest najbardziej pasujące radio do naszego auta ?
Moj typ Pioneer DEH-P55BT http://www.pioneer.pl/pl/products/25/121/61/DEH-P55BT/index.html Fotki calej deski rodzielczej mile widziane. Pozdrowienia!
-
[B5 1.8] Gdzie znajduje się filtr paliwa ?
W silniku ADR 1.8. W ksiazce Sam naprawiam... nic nie znalazlem na ten temat.
-
[ALL B5] Kabelki do tylnych głośników
Jesli kupie kabel i glosniki w MM to zainstaluja mi za friko ? )))
-
Swiatelka wewnatrz samochodu
nastepne pytanie, co zrobic zeby u mnie swiecily ?
-
[ALL B5] Kabelki do tylnych głośników
Czy to mozliwe, ze w niektorych wersjach A4 nie ma kabli do tylnich glosników ? W mojej wersji glosniki sa zainstalowane tylko z przodu.