Treść opublikowana przez maciekg
-
szumi mi w prawym kole
A co to moze byc jak lekko terkocze tylnie kolo.? Slychac tylko na pocztku na nierownej drodze. [ Dodano: 04-04-2007, 18:17 ] Wlasnie podnioslem kolo, zaczelem obracac i slychac, ze cos ociera. Ale dokladnie co to juz sam nie jestem w stanie stwierdzic.
-
Benzyna znowu podrozala
Dzisiaj w moim miescie na stacji, ktorej zawsze tankuje benzyna podrozala z 3,94 na 4,09 !!! to jest 15 groszy w ciagu jednego dnia!. Nigdy jeszcze nie bylo tak duzego skoku!. Najwazniejsze, ze LPG utrzymalo sie na stalym juz poziomie 1,78 Jak jest u Was?
-
[B5] Żarówki - najdoskonalsze biało światło
Znalazlem: Osram: http://www.allegro.pl/item177842800_osram_silverstar_50_model_h_4_mega_promocja.html Philips: http://www.allegro.pl/item181932797_zarowki_h4_philips_x_treme_power_80_najtaniej.html Bosch: http://www.allegro.pl/item177829680_zarowki_bosch_plus_60_swiatla_h4_55w_12v_nowosc.html Czy ktos posiada ww. zarowki? Philipsa sa najdrozsze, ale czy najlepsze? W ogole to czym sie rozni zarowka H4 od H7 ?
-
[B5 1.8] Wymiana "szklanek"
Jezeli po zalaniu nowego oleju powtorzy sie klekotanie zaworow po przejechaniu ok 8 tys. km, to czy moge wymienic tylko sam olej bez filtra? Jesli normalnie wytrzymuje 15 tys. km to zakladambym nowy filterek w co drugiej wymianie oleju.
-
Wahacze górne - wymiana
Tydzien temu wymianialem jeden przedni, gorny wahacz z prawej strony i mechanik nawet nic mi nie powiedzial, ze wymienia sie je parami. Rowniez nie wspomnial o nowej srubie. W jakim czasie mozna sie spodziewac zuzycia tego drugiego? A moze wymiana parami to tylko teoria?
-
[B5 1,8] Żywotnosc hydraulicznych popychaczy
Ja juz sobie obiecalem, ze nastepnym olejem bedzie lotos. Chwali go coraz wiecej ludzi. Do tego rewelacyjna cena i pewnosc oryginalu.
-
Gdzie tankujecie LPG
Jako nowy uzytkownik instalacji chcialem sie dowiedziec, ktora firma sprzedaje gaz najlepszej jakosci BP, Shell, Statoil, Orlen, Lotos, 123, prywatna stacja ?
-
Dekielki do oryginalnych alufelg
Zauwazylem, ze zginela mi zaslepka w oryginalnej alufeldze. Takie zwykle koleczko z logo audi. Czy mozna cos takiego kupic? W ogole to jak nazywa sie fachowo ta czesc?
-
[B5 1,8T] Kontrolka oleju
Tez tak myslalem, ale jak zmieniam olej na nowy to bardzo rzadko wlacza sie ta kontrolka, wiec to chyba nie wina przewodu. A moze smok nie zasysa oleju czy co.
-
[B5 1,8T] Kontrolka oleju
U mnie zaswieca sie kontrolka oleju jak gwaltownie ruszam lub hamuje. Zapala sie rowniez podczas skoku obrotow silnika np. redukcja z 4 na 3 bieg. Generalnie musi byc odczuwalne szarpnięcie. Czesciej zapala sie na zuzytym oleju. Jezdze z tym juz okolo roku i olalem tą sprawe. Czujnik byl wymieniany, poziom i cisnienie oleju w normie.
-
[B5 1,6] Klekot na zimnym silniku
O klekotaniu bylo duzo na tym forum i www.audiklub.org. Dziwne, ze klekocze po wymianie oleju, u mnie slychcac popychacze po przejechaniu kilku tys. km (wpisz w szukajce - popychacze)
-
Spalony tweeter ?
Ostatnio zauwazylem, ze lewy tweeter z przodu prawie nie gra. W planie mam wymianę calego przodu na pioneera, ale w tej chwili nie mam kasiory. Znalazlem takie cos http://www.allegro.pl/item177617297_org_tweetery_philipsa_vw_audi_i_nie_tylko_.html za smieszne pieniadze tylko mam dylemat czy kupowac 1 sztuke czy 2. A moze w ogole sobie darowac ten temat, tylko problem w tym, ze sluchanie muzyki z 2 glosnikow z tylu i jednego z prawej strony jest naprawde wkurzajace. Tweeter jest napewno dobrze podlaczony, gra bardzo bardzo cichutko. Przod Nokia , tyl pioneeer TS-A172C
-
[B5 ADR] Jaki gaz zamontować i jakie będzie spalanie ?
Czy instalacja Seqent 24 gubi ustawienia po odlaczeniu akumulatora?
-
[B5] Żarówki - najdoskonalsze biało światło
Jakie zarowki polecacie do naszych samochodów? Kiedys widzialem A4 z niesamowicie sniezno-bialymi reflektorami, poczatkowo myslalem, ze to xenony, ale po dokladnym przyjrzeniu okazalo sie, ze to standardowe lampy. Czy ktos z Was takie posiada? [ Komentarz dodany przez: wiki: 25-04-2007, 11:05 ] temat powielony -zamykam, proszę o kontynuacje w tym miejscu :arrowr: http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=1177
-
[B5 ADR] Instalacja gazowa SOLARIS opinie!
golab24: 3 tys. placi sie w podobno zacofanej Polsce B Jak zrobisz rozeznanie u Siebie napisz jaka cena w Poznaniu.
-
[B5 ADR] Koszt wymiany wahaczy...
30 złotych za wymianę prawego gornego z przodu - wahacz lemforder 180 z,ł razem 210 zł. Przed wymianą prawe kolo przy skrecie strasznie drżalo, po wymianie nie ma problemu.
-
[B5 ADR] Instalacja gazowa SOLARIS opinie!
3 tys. zaplacilem za BRC Sequent 24.
-
[B5 ADP] Problem z sekwencja na zimnym silniku
A czy nie jest tak, że pomimo zalozonej instalacji gazowej silnik powinien troche pochodzic na benzynie? Jesli sami przestawiacie na 15-30* zeby zaoszczedzic pare groszy na benzynie to jak to sie ma do wtryskiwaczy i pozostałych czesci silnika?
-
[B5 ADP] Problem z sekwencja na zimnym silniku
W takim razie jak mam 60* to przy nizszej temperaturze silnik musial sie dlawic? Czy przy kazdej instalacji do I przegladu gazownicy ustawiaja temperature wyzsza?
-
[B5 ADP] Problem z sekwencja na zimnym silniku
40 stopni dla kazdej instalacji? Hmm ciekawe dlaczego mam ustawnione 60. W poniedzialek ide na pierwszy przeglad i powiem gazownikowi zeby ja zmniejszyl.
-
LPG - kwestie formalne
Juz wszystko zalatwilem. W moim urzedzie nie pobrali zadnych oplat.
-
[B5 ADP] Problem z sekwencja na zimnym silniku
A u mnie gaz przelacza sie po osiagnieciu 60 st C, ale silnik zagrzewa sie bardzo szybko, rowniez przejezdzam 1-2 km (nowy termostat Wahler). 60 st. widze na kanale 51 klimatronika (na kanale 49 w moim aucie jest non stop 0). Obecnie przejechalem 800 km na gazie moze w czasie pierwszego przegladu (1000 km) gazownik przestawi na nizsza temperature? Instalacja jest bezawaryjna (Sequent 24)
-
LPG - kwestie formalne
Wlasnie zadzwonilem do Urzedu Miasta, wymagane dokumenty: 1. Faktura montażu instalacji. 2. Dowód rejestracyjny 3. Karta pojazdu (o ile ktos ją posiada) 4. Homologacja wystawiona przez gazownika. 5. Dowód osobisty właściciela. Kazdy ma obowiazek zglosic ten fakt w ciagu 30 dni. Urzędniczka poinformowała mnie rownież, ze to wszystko nic nie kosztuje i jest zalatwiane "od ręki".
-
[B5 1.8] Wymiana "szklanek"
Magnes ?
-
[A4 B5 1,6 ADP]-co tak pierdzi pod spodem?
http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=6021&highlight=bulgotanie