Treść opublikowana przez vito_82
-
Klasy wagowe, kolory oznaczenia sprężyn i amortyzatorów 1BA 1BE 1BV w Audi A4 B6/B7
Witam. Wiem, że do końca to nie ten dział, ale potrzebuję pomocy z A4 B8. Z racji tego, że w moim bagażniku niemalże zawsze jest coś ciężkiego (nieraz bardzo ciężkiego) a obecne sprężyny dość znacznie się już 'wygniotły' potrzebuję dowiedzieć się jaki bardziej wytrzymały zestaw sprężyn+amorki mogę zapodać. Ewentualnie czy np jak założę sprężynę o klasie wagowej 14 lub 15(teraz mam podobno 9) to mogą zostać obecne amorki? WAUZZZ8K4EA148903 BTW. Nie wiem czy dobrze rozumuję, ale jak założę wyższą kategorię wagową to auto będzie mniej siadało pod obciążeniem. Może ktoś ma taki zestaw na tył jaki poszukuję? ?
-
Regeneracja maglownicy w Audi A4 B8
Hej Dev, Magiel poszła czy aktualne?
-
Cykanie przod lewe kolo A4 B8 zagadka co wydaje ten dzwiek Film
Kolego doszedłeś co to?
-
Pas przedni-pytanie
Witam. Może przerabiał ktoś temat wymiany pasa kompletnego pasa przedniego w B71,9 tdi.... Czy do 1,9 tdi podejdzie kpl pas przedni z chłodnicami od silnika 2,0 tdi? Jak to zawsze u sprzedającego czy tez na Allegro wszystko zawsze pasuje, a później jest kuku. Jako, że jutro jadę z ziomkiem, po części proszę o potwierdzenie lub obalenie tej tezy. Pozdrawiam
-
VCDS uzyskanie PIN/Login do sterownika
A może ktoś podpowie jaki jest login do silnika 1,9 tdi BRB? Potrzeba u ziomka podnieść troszq obroty jałowe silnika i szukając natknąłem się na login: 12233, ale nie trybi ;]
-
Polecane opony letnie
Jak brać Contiego to tylko i wyłacznie ...Premium... nie ...Eco...!
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Alufelgi felgi 17" cali 5x112 Audi VW A6 C7, A4 B8, A3 8P zamienię Łódź Polesie Mam takie cacka, może zainteresują? Pozdrawiam
-
Podpowiedzcie które wybrać?
Alufelgi felgi 17" cali 5x112 Audi VW A6 C7, A4 B8, A3 8P zamienię Łódź Polesie te najlepiej;] Mam na zbyciu... a że daleko nie masz do Łodzi to można zawsze przymierzyć LIVE AAA już kupiłeś;]
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam. Zarejestrowałem się na forum aby mieć dostęp do bezcennych informacji:D. osobiście nie posiadam A4 (za to moich dwóch kuzynów posiada), ale również ja i żónka jeździmy autkami ze stajni AUDI. <piwo>