Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adamFox

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adamFox

  1. dzięki ........jutro będe próbował coś dalej z tym robić popołudniu bo na 6 do pracki :/ thx for ...all jak coś to napisze jaki będzie efekt jutrzejszych moich zmagań [ Dodano: 28-02-2007, 17:38 ] no i witam już po męczarni zmieniłem wersję programika z VAG-COM 409.1-US na polską VAG-COM 208.1PL i zaczęło śmigać coprawda niewszystko było możliwe aleto co mnie interesowało(silnik)dało się zrobić a więc tak.........mam 3 błędy .......ciul przeżyję...... : 519 Czujnik MAP - niskie napięcie - G71, Czujnik MAP - wysokie napięcie - G71 575 Ciśnienie w kolektorze dolotowym, Czujnik ciśnienia w rurze rozgałęźnej 1265 Zawór recyrkulacji spalin - N18, Zawór cewki regulatora próżniowego EGR - N18 teraz tylko potrzebuje jakiegoś dobrego sklepu internetowego żeby to kupić (może ktoś podpowie) i najlepiej jeszcze jakieś +/- ceny tych częśći bo niechciałbym się rozczarować w podsumowaniu rachunku........szukam i iemogę znajśc żadnej z tych części na allegro=>a tam jest przecież "WSZYSTKO"...............widocznie nie pozdro for all...........adamFox
  2. chodzi ci np o alarm lub odcięcie zapłonu?? bo tyle mam?? :biggrin:
  3. dodam iz podczas uruchomienia VAG-COM'a prosi mnie o "ustawienia" i robię mu testa na porty i wyskakuje cos takiego ciagle to samo: port ok no interface autko zapalone kabelek ten: http://www.allegro.pl/item162868249_162868249.html przejściówka na usb:http://www.allegro.pl/item167086097_167086097.html bo w laptopie niemam takiego wejścia [ Dodano: 27-02-2007, 19:54 ] z tym to musze jechać do elektryka
  4. sorki :redface: :redface: :redface: :redface: :redface: to było na szybko pisane i w nerwach bo na dodatek jeszcze laptop się rozładował prosze o podpowiedzi :arrowr: :arrowr:
  5. witam jak w temacie czyli po podłączeiu laptopa do autka (A4 1.9TDI) i uruchomieniu programu niemoże się on połąćzyć ..... wyskakuje komunikat próby połączeń 1...2...3...4...5...6 i potem się wyłącza co jest grane?? o co chodzi??? proszę o POMOC
  6. witaj ja śmigam na 17"aluskach + do tego oponki -najpierw miałem- 225/45 lecz były troszkę jka dla mnie za szerokie ale teraz kupiłem nówki 205/45 i jest wypas :smile:
  7. u mie jest a raczej są 4- SAVA eskimo SII.........jak do tej pory spisują się rewelka niesą drogie (wybrane z forum za pomocą ludzi wypowiadających się na temat tychże opon) :smile:
  8. ----- na ulter.com są dedykowane i nawet niedawno taką jedą a4 widziałem=>coś pieknego:D

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.