Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adamFox

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adamFox

  1. panowie a jakby przerobić te H1 na H7 lub H4????? chyba się da?? może wtedy by co pomogło
  2. witam kończy mi sie niedługo OC i chciałbym zmienić ubezpoieczyciela bo tu troszkę zbyt dużo płacę jak cfzytam i się doppytuje dzwoniłem do LINK4 i powiedzieli mi 200zł taniej niż u teraźniejszego ubezpieczyciela razem z NW!! co sądzicie o tej firmie-LINK4?? warto w to wchodzić?? czy może są jakieś haczyki?? dzięki za odpowiedzi, podpowiedzi i sugestie pozdro for all....adamFox
  3. i to bardzo
  4. wiesz co... ja miałem podobnie ale wymieniałem cały rozrząd i co się okazało...............gość u którego kupowałem pasek źle dobrał do mojego modelu pasek, miał inny skok czy coś takiego.....i co się okazało? pasek o mało co się nieprzerwał =zaczęly się "kruszyć" te ząbki na pasku..... po wymianie paska (i dośc ostrej wymianie zdańz sprzedawcą :bicz3:) problem znikł
  5. my może wyjedziemy (9 sierpnia) do KRYNICY ZDRÓJ lub ZAKOPANEGO na dwa szybkie dni=>takie expresso
  6. hehehehheh :oklaski:
  7. ja bym niebrał ...... wstzrymał bym się i doskładał jeszcze trochę a jak juz tak bardzo jest napalona to ( with ME baby )... ....... wybrałbym coś innego np golfa jak Yelo proponuje
  8. oki już wszystko wiadomo ...właściwy facet się zgłosił...możemy zamykać :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:
  9. MURZYN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :naughty:
  10. witam !!koledzy!! jak w temacie potrzebuję kogoś do podpowiedzi i poradzenia sie a jak mi wyjdzie to dalsza droga=> czyli wynajecie takiej osoby do wiadomo jakiego celu czekam na "oferty" i pomoc gg, mail ... obojętne gg=> piszcie nawet jak jestem niedostępony z góry dziękuję i pozdraiwam...adamFox :notworthy: :notworthy:
  11. i wszystko jasne :> zamykamy ps zawsze chciałem to napisać :dance:
  12. :oklaski: :oklaski: pomysł popieram i dołączam się do grona wspierających kulturę na drodze chociaż => => trudno będzie
  13. kawał dobrej roboty koleś odstawił :oklaski: :oklaski: :oklaski:
  14. www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,14688.0.html tam został ten watek zamknięnty bo pewnie był nie w tej kategorii co powinien być
  15. no co....jedni lubią ople ....drudzy wolą fordy.... a inni w beemkach się kochają . . . ONLY AUDI :notworthy:
  16. ucz się ucz bo nauka to potegi klucz :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3:
  17. witam wczoraj wieczorkiem byłem w sosnowcu no i spotkałem paru kumpli .... jeden z nich chce kupić auto=>OPLA no i jeden z nich namawia go na AUDI :th: ( a wszyscy stoimy koło mojej niunki) rozmowa: (cytuje) ... -a ty wiesz wogóle co oznaczają te kółeczka na grilu te cztery??? - no to jest znaczek audi -to ty gówno wiesz!(śmiech) -a co to niby oznacza? - każde jedno kółeczko oznacza każde 100tys bezawaryjnej jazdy.... a że ma aż ich cztery to chłopie 400tys!!! ... a ile ma OPEL??? -...?? - jedno!!! i to jeszcze PRZEKREŚLONE !!!!!!!!!!!!!! - :/ .... ale żem się usmiał :thumbup: :polew: :D niepowiem że już tego niesłyszałem ale jak to tłumaczył kolesiowi to tamtego aż rwało!! heheheheh i wszyscy się z niego nabijali ... kolesiowi aż "gule" chodziły bo obstawia za OPLEM... oczywiście każdy ma swoje zdanie ...ale....
  18. z AUDI KLUB POLSKA :thumbup: :th:
  19. :mysli: ... ja mogę powozić parę ludzi tu i tam ... :th:
  20. ja mam kolego tylko że mam zielone :] i wygląda to za***iście szczegolnie w nocy
  21. dojebane!!!! aż żem się popłakał ....a moja to niewiedziała co mi się dzieje :polew: :polew: :polew: :polew:
  22. piękne autko i te kuce
  23. niecałe 7

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.