Treść opublikowana przez adamFox
-
[B6 AWX] Logi do oceny
logi się zrobi ... bo pożyczymy lapka tylko czasu potrzeba a czasu szwagier ma naprawde mało bo pracuje od rana do wieczora czasami wraca nocą
-
[B6 AWX] Logi do oceny
koledzy, proszę o powiedzenie coś w tym temacie ... niestety logi zrobione szybko i nie wszystkie choć może da się coś powiedzieć z tych tylko 3 zamieszczonych ... autko kupione dla żony szwagra ...laptop był dosłownie 5min i tyle zdążyliśmy zrobić jeżeli coś możecie powiedzieć to fajnie jeżeli nie cóż trzeba będzie zrobić jeszcze raz i porządnie
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
ja ....owszem tylko jeszcze niunie musze wymyć i gdzieniegdzie podmyć bo wstyd przyjechać bo taka zabłocona że masakra jakbym w polu nią orał ------------------------------------------------- a wie ktoś coś na temat rameczek?? może dziś przyjada?? Mogę wiedzieć którędy jeździsz na spoty? Bo może czasami bym sie z tobą zabrał jak żona nie da rady mnie podwieźć a sam kierowcą jeszcze długo nie będę. No chyba że noga drastycznie szybko wróci do zdrowia. od olkusza lece bo przez siersze droga paskudna[br]Dopisany: 11 Maj 2010, 15:47_________________________________________________ gdzie ten stary rob :gwizdanie:
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
ja ....owszem tylko jeszcze niunie musze wymyć i gdzieniegdzie podmyć bo wstyd przyjechać bo taka zabłocona że masakra jakbym w polu nią orał ------------------------------------------------- a wie ktoś coś na temat rameczek?? może dziś przyjada??
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
a ja ????
-
[ALL] Olkusz i okolice
nie no, zróbcie pierwszy jak wam pasuje, ja się pisze na przyszły tydzień bo mam ranki także postaram sie zarezerwować czas i przyjade ps zapraszam na poniedziałek do Chrzanowa 19.19 :>
-
[ALL] Olkusz i okolice
[br]Dopisany: 07 Maj 2010, 08:58_________________________________________________ mnie nie będzie pracuje od 14 i po pracy na dodatek wyjeżdżam do Częstochowy(także weekend też odpada) ale w przyszłym tygodniu ok
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
może my grupowo do KR
-
[ALL] Olkusz i okolice
Koziegłowy ===>tylko tam!!!! w ostateczności Siewierz
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
- [ALL] Olkusz i okolice
więcej aut przyjeżdża- [ALL] Olkusz i okolice
powiem tak ... nie jest to Kraków ale dobrze jest- SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
wcześniej tzn- [ALL] Olkusz i okolice
u nas??? szaro pochmurnie deszczowo ... aktualnie 18 st C- [ALL] Olkusz i okolice
bo się ciepło robi =>lato się zbliża- SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
ostatnie badania angielskich naukowców potwierdziły ze ten kto ucieka przed deszczem(biegnie) bardziej moknie niż ten kto idzie spokojnie tak że panowie jakby co to spacerkiem- Konto w banku
ING ... Alior... MBank- SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
jak krety Ciepły :>- Wakacje-Bułgaria 2010
a byłeś tam sam czy jakas wycieczka z konkretnego biura???- [ALL] Olkusz i okolice
a może by tak dziś panowie zawitać grupowo do Chrzanowa co wy na to??? spot w Chrzanowie 19.19 ZAPRASZAMY ps jakby co to zbiórkę możemy zrobić np koło Carrefour'a ...dajcie znac kto by jechał ja sie jeszcze zorientuję czy dzis bedzie cos w Chrzanowie i dam znac => na chwilę obecna jest :>- SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
zadaszenie jest ale pytanie czy nas nie przegonią z tamtad- Spotkania na drodze
27 kwiecień godz około 18:20 zielone B5 sedan nr rej GSP 87.... trasa Dąbrowa Górnicza - Olkusz- SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
-------------------------------------------------------------- będzie coś robione 3 maja????????????????- [ALL] Olkusz i okolice
u mnie już był kiedyś mini spot 3 niunie- Wakacje-Bułgaria 2010
zobacz - [ALL] Olkusz i okolice