Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adamFox

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adamFox

  1. logi się zrobi ... bo pożyczymy lapka tylko czasu potrzeba a czasu szwagier ma naprawde mało bo pracuje od rana do wieczora czasami wraca nocą
  2. koledzy, proszę o powiedzenie coś w tym temacie ... niestety logi zrobione szybko i nie wszystkie choć może da się coś powiedzieć z tych tylko 3 zamieszczonych ... autko kupione dla żony szwagra ...laptop był dosłownie 5min i tyle zdążyliśmy zrobić jeżeli coś możecie powiedzieć to fajnie jeżeli nie cóż trzeba będzie zrobić jeszcze raz i porządnie
  3. ja ....owszem tylko jeszcze niunie musze wymyć i gdzieniegdzie podmyć bo wstyd przyjechać bo taka zabłocona że masakra jakbym w polu nią orał ------------------------------------------------- a wie ktoś coś na temat rameczek?? może dziś przyjada?? Mogę wiedzieć którędy jeździsz na spoty? Bo może czasami bym sie z tobą zabrał jak żona nie da rady mnie podwieźć a sam kierowcą jeszcze długo nie będę. No chyba że noga drastycznie szybko wróci do zdrowia. od olkusza lece bo przez siersze droga paskudna[br]Dopisany: 11 Maj 2010, 15:47_________________________________________________ gdzie ten stary rob :gwizdanie:
  4. ja ....owszem tylko jeszcze niunie musze wymyć i gdzieniegdzie podmyć bo wstyd przyjechać bo taka zabłocona że masakra jakbym w polu nią orał ------------------------------------------------- a wie ktoś coś na temat rameczek?? może dziś przyjada??
  5. nie no, zróbcie pierwszy jak wam pasuje, ja się pisze na przyszły tydzień bo mam ranki także postaram sie zarezerwować czas i przyjade ps zapraszam na poniedziałek do Chrzanowa 19.19 :>
  6. [br]Dopisany: 07 Maj 2010, 08:58_________________________________________________ mnie nie będzie pracuje od 14 i po pracy na dodatek wyjeżdżam do Częstochowy(także weekend też odpada) ale w przyszłym tygodniu ok
  7. może my grupowo do KR
  8. Koziegłowy ===>tylko tam!!!! w ostateczności Siewierz
  9. więcej aut przyjeżdża
  10. powiem tak ... nie jest to Kraków ale dobrze jest
  11. wcześniej tzn
  12. u nas??? szaro pochmurnie deszczowo ... aktualnie 18 st C
  13. bo się ciepło robi =>lato się zbliża
  14. ostatnie badania angielskich naukowców potwierdziły ze ten kto ucieka przed deszczem(biegnie) bardziej moknie niż ten kto idzie spokojnie tak że panowie jakby co to spacerkiem
  15. ING ... Alior... MBank
  16. jak krety Ciepły :>
  17. a byłeś tam sam czy jakas wycieczka z konkretnego biura???
  18. a może by tak dziś panowie zawitać grupowo do Chrzanowa co wy na to??? spot w Chrzanowie 19.19 ZAPRASZAMY ps jakby co to zbiórkę możemy zrobić np koło Carrefour'a ...dajcie znac kto by jechał ja sie jeszcze zorientuję czy dzis bedzie cos w Chrzanowie i dam znac => na chwilę obecna jest :>
  19. zadaszenie jest ale pytanie czy nas nie przegonią z tamtad
  20. 27 kwiecień godz około 18:20 zielone B5 sedan nr rej GSP 87.... trasa Dąbrowa Górnicza - Olkusz
  21. -------------------------------------------------------------- będzie coś robione 3 maja????????????????
  22. u mnie już był kiedyś mini spot 3 niunie
  23. zobacz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.