Treść opublikowana przez adamFox
-
[B5 AJM] poduszka silnika oznaczenia literowe
koszt 100zł
-
Budowa poddasza i ocieplenie? Jakie?
a jak jest z wełną??
-
[ALL B5] Górne mocowanie amortyzatora strona lewa.
ta
-
[B6 AVF] lampa lewa przód
nie wiem czy o to chodzi ale może to jest coś związane z ruchem prawo/lewo stronnym .... zapytaj na allegro użytkowników skąd maja te lampy jak z Anglii to wszystko jasne
-
[ALL B5] Górne mocowanie amortyzatora strona lewa.
powiedzmy że ceny od 30zł np LEMFOERDER 40zł +/-
-
[B6 AVJ] sonda
za 300 pójdzie mam na stanie
-
[B5 ADR] SONDA
058 906 265 B myślę że to to
-
Budowa poddasza i ocieplenie? Jakie?
thx
-
Budowa poddasza i ocieplenie? Jakie?
czyli wychodzi na to że min 20 a nie tak jak myślałem 15
-
Budowa poddasza i ocieplenie? Jakie?
czyli daje się ja na scianę miedzy np bloczek a wełne? czy tylko dach? bo na dach to mam już oryginalną pod gont jaką zaleca producent aby nie stracić gwarancji
-
Budowa poddasza i ocieplenie? Jakie?
co to ta paroizolacja? i gdzie to się kładzie?
-
Budowa poddasza i ocieplenie? Jakie?
Witam Panowie i Panie Pytanie do znających się na budownictwie Robię nadbudówkę tzn ze strychu będe robił pomieszczenia mieszkalne i teraz murujemy POROTHERM'em 30 i wypadałoby to ocieplić. Pytanie czym?? Styropianem czy wełną?? Jaka grubość ?? 15 wystarczy??
-
Przeniesienie numeru firmowego z Orange
my dostali ot tak
-
Przeglądarka IE vs Google vs FireFox
Opera nr 1 - dużo korzystam z poczty a ma wbudowaną więc od razu widze co mi przychodzi, na niektórych stronach sobie nie radzi co mnie bardzo wkur.... ... więc korzystam w 2 kolejności z firefoxa => jeszcze mnie nie zawiódł ale jednak Opera nr 1
-
Czy jest na forum osoba sprzedająca kompresory ?
poszło na maila
-
Czy jest na forum osoba sprzedająca kompresory ?
mogę coś polecić ... co Cię interesi dokładnie?
-
myslałem ze nigdy nie napisze takiego tematu... Cieply to kawał chó..a
no nie ładnie ze strony Ciepły'ego skoro jest tak jak piszesz moskal.
-
Jaki dobry zestaw kluczy ?
TOPTUL Grzechotka 1/4", długość: 145mm CHJM0815 cena 90zł TOPTUL Grzechotka 1/4", długość: 150mm CJBG0815 CENA 52ZŁ TOPTUL Grzechotka 1/4", długość: 115mm, liczba zębów: 45, krótka rączka CJDI0812 CENA 68ZŁ TOPTUL Grzechotka 1/4", długość: 180mm, liczba zębów: 72, z łamaną główką CJKN0818 CENA 58ZŁ DOSTĘPNE JESZCZE : Grzechotka 1/4" 72 zęby, ze zwalniaczem HANS 2132GQ CENA 75ZL Grzechotka 1/4" ze zwalniaczem (48 zęby) rączka plastikowa HANS 2160GQ CENA 45ZŁ Grzechotka 1/4" ze zwalniaczem (48 zęby) HANS 2160NQ CENA 66 JAK COŚ TO MOGĘ WYSŁAĆ ZDJĘCIA NA MAILA POZDRAWIAM I ZAPRASZAM PO NARZĘDZIA
-
Jaki dobry zestaw kluczy ?
TOPTUL Zestaw narzędzi 1/4", liczba narzędzi: 51, w plastikowym pudełku - cena 195zł TOPTUL Zestaw narzędzi 1/4", liczba narzędzi: 24,matowe , w plastikowym pudełku cena -135zł TOPTUL Zestaw narzędzi 1/4" 31 szt., w metalowym pudełku CENA - 210 jakieś inne zestawy => pisać postaram się coś załatwić BETA narazie niemam dostępnych
-
[ALL B7] wachacze przednie cały komplet a4 b7 2.0t fsi
PASUJA DO: 8D2; 8D5; 8E2; 8E5; 8H7; 8EC; 8ED; 4B; 4D2
-
Jaki dobry zestaw kluczy ?
Jestem w stanie załatwić firmę TOPTUL i BETA jakby kto chciał pisać PW
-
[B5 AJM] Wczasy Bulgaria
byłem z ITAKI samolotem także droga była krótka :> a miejscowość SUNNY BEACH naprawdę polecam ... nocne życie!! imprezy do rana .. czyste plaże (bynajmniej tam gdzie ja byłem chodziła pani i pan z workami i czyścili co 2-3h oraz wyrzucali worki z koszy już zapełnione) woda cieplutka no i mili ludzie zapraszający Cię do swoich restauracji ... bez wahania jechałbym tam jeszcze raz
-
[B5 AJM] Wczasy Bulgaria
ja bym się wybrał z chęcią ( po raz drugi - byłem w tamtym roku i polecam) ale pieniążki nie pozwalają ;(
-
[ALL] DJ Binek - Summer Mix 2011
żyje takimi setami więć zassysam i zobaczę dziś w nocy
-
Sieć serwerów Counter Strike
ale ja nie reklamuję swojej sieci! nawet takowej nie mam! poprostu gram tam bo może się coś rozkręci w tym temacie ... ktoś napisał pare postów wyżej że można tam grać więc pisze i zestawiam wasze serwy ot tyle w tym i moim temacie