Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adamFox

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adamFox

  1. 250gb
  2. Panowie szybkie pytanko do Was. Dziś wieczorem mam okazję kupić PS3 + to co w pudełku + 7 oryginalnych gier + kabel hdmi (od znajomego) za 700zł tylko że konsola jest 2letnia. Pytanie czy się opłaca (dodam iż gry znane typu airborn, fallout,pes, itp) Wiadomo gwarancji już niema ale czy to" się psuje??? proszę o Wasze opinie ------------------ pozdro adamFox
  3. czyżby coś znajomego
  4. biokominki nie służą do ogrzewania, to jedynie ozdoba
  5. Tak Tomcio, musi być tablica informacyjna "fotoradar" tak jak mówisz ... BIDA ... ten na wjeździe do Olkusza słyszałem jak na razie o dwóch razach że był czynny
  6. talib kamerki są na Olkusz, ale tylko są jak narazie , testy są ponoć bo tam się mobilki rozpędzają albo przelatują przez swiatła na żółtym czyt. czerwonym i jeden fotoradar czynny
  7. coll506 powiem tak : piłem na 2 weselach u dobrych znajomych i powiem że to nie było to samo co w sklepie!! (po weselu kupiliśmy - bo nam podeszła- w sklepie i było nie to samo) znajomi zrobili tak : zadzwonili do przedstawiciela i od niego kupili bezpośrednio (wiadomo dużą ilość tym bardziej wesele 2dni), nikt nie narzekał, bynajmniej nie słyszeliśmy żeby ktoś coś narzekał na Nemiroffa, ale podstawa wódka ma być zmrożona pozdro
  8. najlepiej rób przelewy bankowe, nic do ręki- żadnej kasy!! w każdej chwili (wyciągi -potwierdzenia bankowe na twoim koncie,historia przelewu) masz podkładkę że dawałeś nie byłeś obojętny na dziecko i wpisuj póki co nie masz rozwodu i przyznanych pieniążków na dziecko =alimentów w tytule "dla dziecka(imię)" złóż podanie jako pierwszy o rozwód (ja poszedłem do adwokata) ---------------------------------- przykro mi , że i Tobie się rozpada małżeństwo .... miałem podobnie .... najgorsze to to , że nie ty ani "twoja" będziecie cierpieć tylko wasze dziecko ..... ja miałem porażkę z moją małą
  9. adamFox odpowiedział(a) na Rob temat w Audi A4 B6
    bo pasuje do B7 również - wg programu
  10. fajnie zrobione ale faktycznie zerżnięte od golfa chociaż podoba mi się 32 sekunda Waszego filmiku gdzie widać COOO :>
  11. wczoraj przy zjeździe z ul. Balicka w KRK w kierunku ronda na Olkusz stoi na chodniku ciemne B6 w avancie (za każdym razem co jestem w KRK stoi tam to auto , rej nie pamiętam)....POZDRO
  12. wczoraj przy zjeździe z ul. Balicka w KRK w kierunku ronda na Olkusz stoi na chodniku ciemne B6 w avancie (za każdym razem co jestem w KRK stoi tam to auto , rej nie pamiętam)....POZDRO
  13. adamFox odpowiedział(a) na Rob temat w Audi A4 B6
    8e0906087n ... osobiście nie mam
  14. z bosha cena OKOŁO 300zł, 5 biegunów
  15. jesli dobrze myślę (a nie śpię już około 38h) to będzie 059 919 501 cena OE około 60zł są dwie wersje zielony i czarny (kwadratowy)
  16. 06A 905 115 ps ok 135zł OE SKODA z indeksem D (ale to to samo) zamienniki ok 20zł tańsze więc nie wiem czy jest sens
  17. adamFox odpowiedział(a) na kamil1990_2006 temat w Audi A4 B5
    tłumik środkowy 8d0.253.409 aa tłumik końcowy 8d0.253.609 s rura wydechowa 8d0.253.101 ah tyle wiem
  18. ori VW OE 70zł zamiennik 45zł - +koszty wysyłki... jak coś PW
  19. ja swojego czasu tam tankowałem zawsze do pełna i na fisie wychodziło z Auchana 970km do przejechania a jak zacząłem tankować na shellu to wyszło 1100km do przejechania ... nieweim czy to coś ma w sobie ale komp w aucie od razu widział różnice (tankowane zawsze tyle samo paliwa)
  20. a czym wełnę przymocować do OSB? są jakieś specjalne mocowania czy coś innego? czy sznurkiem jakoś?? nigdy niemiałem styczności z takimi robotami budowlanymi więc proszę o wyrozumiałość a będę chciał coś zrobić samemu (wiele rzeczy) i jeszcze jedno .. jaka grubośc wełny pod OSB? 15-20?????
  21. .... Ścianę z Porothermu najlepiej i najtaniej docieplisz styropianem, a sufit poddasza wełną (jedną warstwę dajesz między krokwie, a drugą w poprzek krokwi i na to paroizolację) czyli żebym dobrze zrozumiał => idziemy od góry czyli najpierw gont -> potem membrana -> płyty OSB -> paroizolacja- > wełna -> wełna -> no i np kartongips ..... = dobrze ???????
  22. no dobra rozumie już .... ale mówią że dla ceramiki lepsza jest wełna od styropianu bo niby przy styropianie pustak nie oddycha

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.