Treść opublikowana przez adamFox
-
Sieć serwerów Counter Strike
no to mamy już dwa 1. forteca.no-ip.org 2. cs-szambo.pl
-
Sieć serwerów Counter Strike
:polew: IKMA===> :evil: ps dzięki wielkie za pomoc w configu :notworthy: [br]Dopisany: 11 Czerwiec 2011, 07:00_________________________________________________zapraszam do gry
-
System operacyjny Android
używa ktoś GO SMS PRO?? mam problem z sms'ami poniewż pisząc polskie znaki ucina mi smsa do 70 znaków a nie 160 da sie to jakoś zmienić? albo może cos podpowiecie
-
Sieć serwerów Counter Strike
zapraszam na forteca.no-ip.org steam i non steam => choć jestem za only STEAM
-
Sieć serwerów Counter Strike
Graliście dzisiaj? tak
-
Sieć serwerów Counter Strike
dzięki za grę A4-klub.pl prosze o częściej
-
Sieć serwerów Counter Strike
piszę się :>
-
Sieć serwerów Counter Strike
jakie mapy? [br]Dopisany: 02 Czerwiec 2011, 12:30_________________________________________________ cheat :gwizdanie: :evil: :evil: :evil:
-
Sieć serwerów Counter Strike
STEAM foxsgs
-
Sieć serwerów Counter Strike
ps.GRAM
-
Sieć serwerów Counter Strike
niema cię
-
Sieć serwerów Counter Strike
jak będziecie grać => PISAĆ DO MNIE !!!!
-
Shakes & Fisgets Swiat 3
temat obok ==> Multimedia, Komputery, Gry, Hi-Fi, TV, Foto, Telefonia, Internet, Gadgety
-
Passat Po tjuninku... Ferrari edition
Boże ...widzisz i nie grzmisz
-
Chodzi ktoś z was do WSB w Dąbrowie Górniczej ?
ja chodziłem ale nie ukończyłem teraz SWSZiP ŁÓDŹ oddział OLKUSZ => polecam
-
[B5 ADP] numer aparatu zapłonowego
jeżeli chodzi o cewkę zapłonową do ADP to 8D0 905 105 (jeżeli potrzebujesz takiego czegoś zgłoś sie do mnie)
-
[ALL B6] Problem z nazwą cześci
może chodzi o zawieszenie chłodnicy
-
Fanklub Motoryzacyjny Roku 2011 wg Auto Świata
poszło
-
Plz o głos na bryke nr.3 ............Dzieki wielkie cyce :)
zrobione
-
GG- ktoś się podpina pode mnie??
10.3.1.12096 jak to wpisuje w google to mi wyskakuje wersja gg Bo to jest wersja komunikatora :polew: to dlaczego wyskakuje komunikat ze: "jesteś zalogowany na innym komputerze 10.3.1.12096"
-
GG- ktoś się podpina pode mnie??
10.3.1.12096 jak to wpisuje w google to mi wyskakuje wersja gg
-
GG- ktoś się podpina pode mnie??
scanowałem kompa i nic mi niewykrył avastem spybootem itp i jest czysto
-
GG- ktoś się podpina pode mnie??
no właśnie domyślny jest 192.168. itd a ten sie zaczyna od 10.3.1....i niemoge wpisać
-
GG- ktoś się podpina pode mnie??
no własnie o to chodzi że ja nie mam sieci...chyba ..raczej nie mam nie znam sie na tym ale z tego co wiem to nie mam. mam 1komp i tyle a tel nieużywam do gg i neta
-
GG- ktoś się podpina pode mnie??
wyskoczyło i pisze ze podany adre jest adresem wew. co to znaczy?