Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adamFox

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adamFox

  1. pisać do mnie !!!! ja gram można powiedzieć dzień w dzień po kilka godzin albo szukać na steam : foxsgs chętnie zagram ---------- Post dopisany at 12:09 ---------- Poprzedni post napisany at 12:09 ---------- pisać do mnie !!!! ja gram można powiedzieć dzień w dzień po kilka godzin albo szukać na steam : foxsgs chętnie zagram
  2. oki thx
  3. Witam Panowie chodzi mi o to czym otynkować komin na poddaszu? poddasze będzie mieszkalne tylko że sam komin jest zbudowany z cegły pełnej ale nieotynkowany- będzie zbudowany plytą KG. znajomi podpowiadają mi że samym klejem + siatka... a Wy co o tym sądzicie?? aha jeszcze jedno czy mogę obłożyć zwykła płyta komin czy trzeba tą ogniochronną GKF?
  4. jeśli myślimy o tych samych to znam ich
  5. racja.... to co posłuchasz na żywo to na żywo ... płyta czy YT nie odzwierciedli tego co mają do zaoferowania więc normalny zespół zaprasza na swoje występy .... takie moje zdanie
  6. powiem ci , myślę że znasz, ROZMUS z Olkusza widziałem i byłem osobiście na weselu jak "operował kamerę" -spodobało nam się i wzięliśmy go, na pakusce mieszka kameruje i fotografuje. osobiście za fotografa wzięliśmy znajomego zza Olkusza, no mega koleś, nie szanuje "swojego ubrania " bo wchodzi tam gdzie twój wzrok nie sięga a zdjęcia bardzo ładne ... widziałem osobiście na weselu . co do orkiestry mam z D.G numer na priv mogę ci wysłać -moja kobieta od razu po 3 miesiącach naszej znajomości zarezerwowała ich na nasze wesele będąc na weselu kuzynki a potem zaprosili nas na studniówkę żeby zobaczyć jak graja ponownie czy oby nam się nie odwidziało potańczyli my, popili <gwizdanie> że hohohohoho.... nauczyciele nas nawet nie wyganiali bo byli zajęci hehhehehehehhe.... grają świetnie żywa orkiestra a nie jakieś organy tylko - o ile to ma dla ciebie jakieś znaczenie? ... 5 chłopa ... jak coś gadaj .... jestem do dyspozycji
  7. gramy: 94.23.94.93:27048 FFA TeamSkill.pl można powiedzieć że sieć klubowa bo dużo widzę osób z klubu gra
  8. adamFox opublikował(a) temat w Lifestyle i Hydepark
    Witam Potrzebuję jakiś gotowy projekt np szkoleniowy lub inny do szkoły na zaliczenie ( nie chodzi tu o projekt domu ;p ) miałby tu ktoś coś takiego do podesłania ... oczywiście wszystkie dane itd zostaną zmienione przeze mnie jeżeli ktoś może pomóc będę wdzięczny dodam iż : ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Projekt to zbiór zadań podejmowanych dla osiągnięcia jasno określonych celów w założonym czasie i przy pomocy przeznaczonych na to środków finansowych. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  9. panowie zapraszam dzis około 18 info steam : foxsgs mój nick
  10. "Smoczyca" tam chyba grała dosyć często albo nawet adma miała o ile pamiętam ja również też tam bywałem
  11. czyli SNA to ty??
  12. pisal do 7ton
  13. dzięki za grę ... ale juz nie umie celowac ... %%%%%%%%zzaa dużo ...pozdro do jutra ---------- Post added at 21:14 ---------- Previous post was at 21:11 ---------- ---------- Post added at 21:15 ---------- Previous post was at 21:14 ---------- mistrzu nie ma Cę na Steam'ie albo nie mogr cę znaleśc
  14. pany mam serwa ale ogólny dla wszystkich nie moj ale jestem admem (kubson wie o co chodzi ps już wyjasnilem to z modem serwa i jakis koles mi dawal caly czas bany bo niby czitawałem -pamietasz jak nas wywalil ten koles ... juz wszystko ogarnal i pojechal go tak ze mam spokój) jak cos to zapraszam
  15. jutro mnie niema pany tak że ja odpadam ale pojutrze
  16. gramy?? kubson, musti ?????!!!!!! [br]Dopisany: 19 Luty 2012, 12:41_________________________________________________musti ===> gram ==> zapraszam [br]Dopisany: 19 Luty 2012, 12:45_________________________________________________no co jest pany ???
  17. jutro tzn w piątek jestem cały dzień ... dostępny w grze [br]Dopisany: 16 Luty 2012, 23:49_________________________________________________pograne ... zaprasza na jutro
  18. wyślę ci na steam ok bo tu nex mnie kiedys pojechał ze "grupowałem" fajne serwy w jego temacie
  19. jak tylko jestem na zielono w steam to gram :>
  20. masz steam?? foxsgs mój nick +
  21. gramy co??
  22. aha ok czyli kupuję samą ps3+ jakąś grę ...thx
  23. opłaca się kupić / przydatny jest ten zestaw move ?????
  24. jednak zrezygnowałem ... moja mówi że weźmie nową ps3+move+ coś tam jakaś gra w mix electronics po upuście bo ma tam znajomego kierownika i będzie gwarancja a nie jak mówi że wyda się ta kasę a niech coś się stanie np złośliwość rzeczy martwych to nie popłyniemy ... no chyba panowie że ktoś się pisze jeszcze na ps3 zestaw to załatwię z upustem jaki tam nam zrobi kierownik ... jak coś to pisać w temacie ... będę brał za około 3tyg więc jest czas na przemyślenia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.