Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adamFox

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adamFox

  1. witam Zastanawiamy się z dziewczyna nad wyjazdem do Bułgarii. Był może ktoś z Was i może coś polecić?? region słoneczny brzeg złote piaski. czytamy dużo opinii różnych biur podróż oraz hoteli a to nas najbardziej interesuje. ma być czysto ładnie i przyjemnie no i oczywiście hotel z basenem -dla oka . jeżeli ktoś może się na ten temat wypowiedzieć prosimy o rade wskazówkę gdyż jest to nasz pierwszy wyjazd za granice...aha cena tak do około 1300zł za osobę prosimy o doradzenie może nawet jakichś biur podróży godnych polecenia oraz hoteli (konkretnie najlepiej adres nazwa itd) ps planujemy wyjazd tak na 1 września
  2. me too ..... choć jeżdżę do chrzanowa ale w tyg mogę podjechać jak tylko nie będę w pracy
  3. u mnie musowa wymiana
  4. dziś godz około 18:20 zielone B5 sedan nr rej GSP 87.... trasa Dąbrowa Górnicza - Olkusz
  5. http://www.a4-klub.pl/smf/slaskie/katowice_bml_leszek_machulec_ul_sandacza-t119203.0.html;msg1417191[br] _________________________________________________masz nie daleko
  6. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/90a2da273e136483.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/a91652edabb44575.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/8370ff9aa22fa7de.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/b5f210a2fd97ac1f.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/88ada95ef8a67cbe.html mam nadzieję że jest ok
  7. kompa ??? => to musisz mieć ładny przedłużacz :gwizdanie: fiu fiu
  8. a co aj mam powiedziec [br]Dopisany: 22 Kwiecień 2010, 09:33_________________________________________________ kabelek mam usb
  9. a czy ten zakres nie waha się od -3 - +3???
  10. jesteś pewien?? bo dziś jadę do mechanika i go chyba spier... za to bo rozrząd ma 26tys dopiero!!!!
  11. no :tongue4: :tongue4:
  12. ciekawe pod jaką "banderą" się zacznie ??
  13. team KCH będzie??
  14. zapowiada się ładnie ... no gdyby nie ten wiaterek
  15. jarko => no to dla mnie 2 szt
  16. ciekawe czy dobrze zrobione bo trochę się z dziewczyna pokłóciłem podczas prób :/
  17. ciepły i jak ??? była narada /zgromadzenie?? :gwizdanie: już ciepło
  18. sorki ale rozmawiałem kiedyś z nim (w całkiem innym temacie-też miał mi cos załatwić i ciesze się ze nie doszło do finalizacji naszych rozmów i esów) i mam co do kolego rtocki mieszane odczucia...to tylko moja prywatna opinia więcej sie nie mieszam ale miejmy nadzieję że z jego rodzinką jest jak najlepiej
  19. o mało co a by rozje... auto http://www.milanos.pl/vid-10956-Tatusia-popisy-na-deskorolce.html
  20. adamFox ano ... może teraz będzie trochę wiecej czasu :>
  21. może tak jak było
  22. no no no ... czekam
  23. jeżeli macie taki kod na radiu (pierwsze znaki) to może pomogę: AUZ 1Z4 .......

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.