Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adamFox

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adamFox

  1. witam panowie/koledzy mam zamiar kupić sobie QUADA (na ścigacza mnie niestać ) takiego do 2500zł max 3000zł tylko jest jeden problem => niezanm sie na tym całkowicie ... może jest ktoś na forum kto sie zna albo zajmuje sie sprzedawaniem takowych rzeczy? na dzien dzisiejszy podoba mi sie takie coś: http://www.allegro.pl/item369575706_atv_150ccm_sport_raptor.html jeśli ktoś m0że pomóc to serdecznie dziękuję.. ps będę wdzięczny :
  2. adamFox odpowiedział(a) na Buczo temat w Lifestyle i Hydepark
    w polsce to byś odleciał w powietrze jak byś sie wybił na "progu: ...fly away
  3. :hi: dziękuję =>> ITS ME :> :> kolego rameczki są ale z "ojca" tej stronki :> tak ze ...szacuneczek ... www.audiklub.org od tego wszystko sie zaczęło no i oczywiścei naklejeczki też są :evil:
  4. Trzeniu ... najlepiej jak se sam coś zanjdziesz http://www.hodowle.info/imiennik.html
  5. witamy witamy a ja tym bardziej witam ZIOMKA z okolicy
  6. http://www.mp3.radioparty.pl/ zanjdziecie tu niemal wszystko
  7. thx :drool: za pączusia uwielbiam pączusie ...ale domowej roboty :th: jak dla mnie to jeden to za mało ....przydałoby się takich jeszcze z 9 i było by okej... wtedy wyrko, tv i mała sjesta
  8. witamy serdecznie...zapraszamy do biernego udziału ps. :* cześc kotku
  9. WROCŁAW -RYNEK :polew:- tylko to mi pozostało :polew:
  10. ja również mam YAMAH'e model RX-V450 i jak narazie żadnego złego słowa niemoge powiedzieć o tym sprzęcie bo naprawdę radzi sobie wyśmienicie ze wszystkim jak dotychaczas..............do tego głośniki firmy KODA=>godne polecenia...bardzo dobra firma już długo na rynku a tak to jakbyś jeszcze chciał się zorientowac to polecam DENON oraz ONKYO => wg mnie liderzy na rynku ....trtochę droższy sprzęt niz YAMAHA ale ....swoja renomai klasa robi swoje i co najważniejsze niezapomnij i nieooszczędzaj na tym=>kup NAPRAWDĘ DOBRE KABLE!!!!!!!!! to daje dużo !!! ja dostałem od znajomego takie zwykłe po 16zł za metr i grało niepowiem że było źle ..ale róznice odczułem jak mi zaoferował inne kabelki....dużo droższe...dxwięk jest chłopie ...miodzio :> :> :>...także na kablach nieoszczedzaj to moje zdanie pozdro
  11. adamFox odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    dopisany :/
  12. tylko 50zł?? :shocked: mi powiedzieli 800zł!!!
  13. czyli niema przeszkód w założeniu takiej pompy od innego modelu ...w tym wypadku - BODAJŻE - chodzi o silnik 1Z a ja mam AFN
  14. witam mam mały dylemacik leje mi pompa wtryskowa w mojej niuni i teraz niewiem czy uszczelniać ja czy wymienić na jakąś inną uzywaną?? znalazłem w dobrym stanie 100% sprawna tylko ze od rocznika 95 90KM=> i teraz pytanko czy moge taką wstawic do mojego 110KM??...mogą być jakieś problkemy czy coś w tym stylu?? dziękuję z góry za odpowiedzi i podpowiedzi pozdro for ....all.....adamFox
  15. martwy terrorysta http://pl.youtube.com/watch?v=9BV4OGqnuiQ&feature=bz301 trochę długie ale warte obejżenia :D
  16. adamFox odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    cóż z tego jak ON na świecie wystarczy jeszcze na jakieś 20 lat
  17. bardzo fajne i faktycznie jak to napisałeś inne:D sam bym taki zrobił jakbym miał dostęp do takich zderzaczków i progów mi się podoba :D:D:D:D :th: :th: :th:
  18. ojojojojojojojojojojjj
  19. Vag Etka v6.31 (Audi Vw) Full Final Crack jak to jaki...rozdzielczośc mam ustawioną na max u mnie tzn 1024x768 i więcej się nieda :/
  20. podłącze się do tematu=mam; a zarazem zapytam- czemu mi niechodzi?? jak ją instaluję pokazuje mi coś z rozdzielczością ekranu a takiej jaką wymaga niemogę ustawić bo niemam nawet takiej rozdzielczości dostępnej....co jest grane??? pisze okładnie tak: ETKA needs at least a 1280x1024
  21. popieram dodaj jeszcze A4 i bedzie extra
  22. ja czytam regularnie "MOTOR"- co poniedziałek w MOTOR'ze też niedawno był test cbików i cos tam jeszcze pamiętam to było że zabronione jest właśnie używanie ale czy to była austria czy szwajcaria to musiałbym dobrze poszukać :disgust:
  23. oki dzięki koledzy dowiedziałem się już tego czego chciałem więc myśłę że mozna zamknąć już temacik thx pozdro for ....all adamFox
  24. oki czyli juz wiem.... LINK4:bicz2: (zlinczować :> ) dzięki a co polecacie??...WARTE?? HDI?? or......??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.