Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Kto ma ETKE


kali

Rekomendowane odpowiedzi

Ankiete robisz czy coś potrzebujesz ?? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz konkretnie czego potrzebujesz może jakoś pomożemy ..... bo na tego typu pytania będzie otrzymywał proste odpowiedzi.... i odpowiadam - mam etke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podłącze się do tematu=mam;

a zarazem zapytam- czemu mi niechodzi??

jak ją instaluję pokazuje mi coś z rozdzielczością ekranu a takiej jaką wymaga niemogę ustawić bo niemam nawet takiej rozdzielczości dostępnej....co jest grane???

pisze okładnie tak:

ETKA needs at least a 1280x1024

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podłącze się do tematu=mam;

a zarazem zapytam- czemu mi niechodzi??

jak ją instaluję pokazuje mi coś z rozdzielczością ekranu a takiej jaką wymaga niemogę ustawić bo niemam nawet takiej rozdzielczości dostępnej....co jest grane???

jak to nie masz takiej rozdzielczości to jakiego masz kompa :confused4: Program rozpoznaje rozdzielczoć, zapewne zapytasz po co ??? a po to żeby mógł zmieścic na ekranie dane które będzie Ci wyświetlał, np tabelki z których będziesz mógł odczytać informacje etc. jak się nie mylę to powinna chodzić już na rozdzielczości 800x600 ale nie dam sobie głowy obciąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Którą masz Etkę ??

Vag Etka v6.31 (Audi Vw) Full Final Crack

jak to nie masz takiej rozdzielczości to jakiego masz kompa :confused4: Program rozpoznaje rozdzielczoć, zapewne zapytasz po co ??? a po to żeby mógł zmieścic na ekranie dane które będzie Ci wyświetlał, np tabelki z których będziesz mógł odczytać informacje etc. jak się nie mylę to powinna chodzić już na rozdzielczości 800x600 ale nie dam sobie głowy obciąć

jak to jaki...rozdzielczośc mam ustawioną na max u mnie tzn 1024x768 i więcej się nieda :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Którą masz Etkę ??

Vag Etka v6.31 (Audi Vw) Full Final Crack

jak to nie masz takiej rozdzielczości to jakiego masz kompa :confused4: Program rozpoznaje rozdzielczoć, zapewne zapytasz po co ??? a po to żeby mógł zmieścic na ekranie dane które będzie Ci wyświetlał, np tabelki z których będziesz mógł odczytać informacje etc. jak się nie mylę to powinna chodzić już na rozdzielczości 800x600 ale nie dam sobie głowy obciąć

jak to jaki...rozdzielczośc mam ustawioną na max u mnie tzn 1024x768 i więcej się nieda :/

U mnie latala na takiej rozdzielczości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To masz starą Etke.Jakbyś miał 7 to chodziłoby bez problemu.Takie problemy są jak ktoś ma na przykład latopa.Pomóc może Virtual Desktop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam zadnej etki dajcie mi jakis adres link czy jakis plik!!!!

torrenty kolego torrenty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...