Treść opublikowana przez mm.max
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
- [B6 AVF] Mój nowy/stary nabytek Quattro na dopingu.
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C12040928 "Toż to ta furmanka"- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
A tu sie kolega prezentuje http://www.a4-klub.pl/smf/audi_a4_b6/b6_avf_moj_nowystary_nabytek_quattro_na_dopingu-t123962.0.html;new- [B6 AVF] Mój nowy/stary nabytek Quattro na dopingu.
W rzeczywistości wyglada jeszcze lepiej niż na zdjęciach.... poza tym umiejętności właściciela do przemieszczania się przy użyciu Q są i potwierdzi to pewnie kilka osób z klubu znających auto i właściciela na żywo !- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Dobra wezmę Vagulca a wy weźcie $$$$$$$$- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Jutro 18 tam gdzie zwykle ? Chyba ze jak bedzie ciepło to grilla mozemy rozpalić- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ja miałem jedynie taki odruch jak było juz tak ciemno ze prędkościomierza nie wdziałem. Szanuj żarniki szanuj- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
O 18 tam gdzie zwykle ? Krawcu a ty to oszczędzaj zenony jak jeździsz w dzień po mieście- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Będzie kto czy nie warto nosa na mróz wystawiać ?- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Kurde jaki mały cwaniak no jak dorośnie przyjmną go do Radia Maryja audycja Będę Mocherowym Wieśniakiem- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ładne kreski ładne przy masie Ibizy to musi zapitalać zdrowo- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Vaginę zabiorę ze soba ale tak realnie przybędę pare minut po 18.00 moze 18.30 I czy zamiast piwa może byc czysta........... woda- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Dzis spotujemy w Da Grasso ?- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Jak leci chlopaki i dziewczyny )))))) Wychylam za was szklaneczke w tej chwili trzymajcie sie CIEPŁO chyba u was to szczegolnie przydatne- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Kto dziś nie odpalił przyznać sie Moja dała radę przy :- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
A Krzysiu nic nie pisze... Żyje on ? Przyznać sie który z poniedziałkowych cholerników zaraził mnie jakimś choróbskiem- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Krawcu ty to taki higieniczny styl życia chcesz nam wpoić ?? A co z uciechami typu: wóda, dziw...ki, koks ??? eeee nie możemy jak ludzie nawalić sie zjeść dużo cholersterolu i poźniej przez tydzień opowiadać jak to było zajeb... na spocie ?? nie można tak ? choć raz ?- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ale było wypasiście.... Chłopaki naprawde dawali rade- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Parking Da grasso .... później się zobaczy im wcześniej tym lepiej- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Jak się przedstawia dzisiejsza lista spotowa? Bo jest pewien plan- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ja o 20 melduje sie w poczekalni basenowej- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
W ramach konkurencji dla Krawca dziś basen o 20.00- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Posiedzieć można wszędzie byle było ciepło i sucho... Póki [P]co pod Ga Grasso ale dobrze by było abyśmy mieli jakąs koncepcję na posiedzenie gdzieś ... może sauna ?- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Łapie się ktoś na basen ok. 18?- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Powiem Ci krawcu tak...................... POTENCJAŁ JEST !!!!! - [B6 AVF] Mój nowy/stary nabytek Quattro na dopingu.