Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kostek23mj

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Kolego mialem to samo Poduszki byly ory nic to nie dalo a okazalo sie ze dwu masa no i teraz wszystko pieknie
  2. Moj AFN 110 koni 5.5 w cyklu mieszanym z klima nawet w zime a ostatnio przy jezdzie do 120 zrobilem 4.3 wyliczone z cpn-u i z kalkulatorem
  3. Krzysztof dzieki lae nie znam sie zupelnie na tym I WŁANIE CO MAM KUPIC JAKI KABELEK
  4. Witam czy jest mozliwosc podlaczenia do Concerta jakiegos kabla wyjsciowego od tylu zeby podlaczyc na pamiec usb ? Padla mi plytka a nie chce zadnych transmiterow a nie chce tez kupowac nowego radia :0 prosze o pomoc
  5. Ja tak mam na Canie z Rds-em dziala idealnie:) bez Cana nie masz podswietlenia ale na forum masz opis jak podlaczyc wszystko a no i nie edzialaja wszystkie glosniki ale jest patent chyba jedyny bialy kabelek przy kostce utnij go zaizoluj i masz juz wszystkie glosniki dzialajace no ale niestety po godzince wylaczy ci sie a na Canie wszystko IDEAL No ale neistety cd mi padlo
  6. elektryk stwierdzil ze to czujnik jade na szrot podobno koles jakis ma dobry sprawdze i okaze sie
  7. Nie mam dostepu do niego :/ [br]Dopisany: 20 Luty 2012, 16:03_________________________________________________Poprostu zawsze sie poziomowaly a dzis wyjezdzalem z garazu i nawet nic sie nie ruszyly poprostu opadly
  8. Witam padły mi reflektory swieca poprostu w dol nie poziomuja sie juz same jak wczesniej podobno jakis czujnik od tego powiedziecie mi gdzie go znajde na allegro czy gdzies!! pilnei Nie idzie jezdzić!!
  9. Mam problem z Cd w moim Concercie Cd kiedy auto jest zimne płyta CD czyta normlanie Auto sie nagrzewa i Kompakt przestaje działać w czym problem ? proszę o pomoc
  10. Mam Concerta II cd.... 2000 rok pełny fis podłączone jest podswietlenie. Ale nie dzialają mi czasami przednie głośniki jest jakis patent na to ? Pomoc prosze!!
  11. nie wiem o co chodzi moze jais komputer czy cos ?
  12. NOWY REFLEKTOR AUDI A4 99-01 Depo prawy mam do sprzedania lezy nie uzywany ale brak kartonu chętnych prosze o maila [email protected] lub facebook Łuki Dominik Kostecki Pozdrawiam
  13. MAm problem bo nei wyświetla mi sie na pełnym fisie na ekraniku otwartych drzwi i klapy moze jakas rana ? a nie moge znalexc tego na forum jesli jest!
  14. Dokładnie Bogatynia też czeka Pozdro i czekamy na info

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.