-
Drganie kierownicy na postoju
Kolego mialem to samo Poduszki byly ory nic to nie dalo a okazalo sie ze dwu masa no i teraz wszystko pieknie
-
jakie macie spalanie? pytanie tylko do posiadaczy AFN
Moj AFN 110 koni 5.5 w cyklu mieszanym z klima nawet w zime a ostatnio przy jezdzie do 120 zrobilem 4.3 wyliczone z cpn-u i z kalkulatorem
-
Concert plus inne urzadzenie
Krzysztof dzieki lae nie znam sie zupelnie na tym I WŁANIE CO MAM KUPIC JAKI KABELEK
-
Concert plus inne urzadzenie
Witam czy jest mozliwosc podlaczenia do Concerta jakiegos kabla wyjsciowego od tylu zeby podlaczyc na pamiec usb ? Padla mi plytka a nie chce zadnych transmiterow a nie chce tez kupowac nowego radia :0 prosze o pomoc
-
Wymiana radia chorus na concert II
Ja tak mam na Canie z Rds-em dziala idealnie:) bez Cana nie masz podswietlenia ale na forum masz opis jak podlaczyc wszystko a no i nie edzialaja wszystkie glosniki ale jest patent chyba jedyny bialy kabelek przy kostce utnij go zaizoluj i masz juz wszystkie glosniki dzialajace no ale niestety po godzince wylaczy ci sie a na Canie wszystko IDEAL No ale neistety cd mi padlo
-
[B5 AFN] Padły mi światłą samopoziomujące reflektory nie działają!!!!
elektryk stwierdzil ze to czujnik jade na szrot podobno koles jakis ma dobry sprawdze i okaze sie
-
[B5 AFN] Padły mi światłą samopoziomujące reflektory nie działają!!!!
Nie mam dostepu do niego :/ [br]Dopisany: 20 Luty 2012, 16:03_________________________________________________Poprostu zawsze sie poziomowaly a dzis wyjezdzalem z garazu i nawet nic sie nie ruszyly poprostu opadly
-
[B5 AFN] Padły mi światłą samopoziomujące reflektory nie działają!!!!
Witam padły mi reflektory swieca poprostu w dol nie poziomuja sie juz same jak wczesniej podobno jakis czujnik od tego powiedziecie mi gdzie go znajde na allegro czy gdzies!! pilnei Nie idzie jezdzić!!
-
[B5 AFN] Problem z CD
Mam problem z Cd w moim Concercie Cd kiedy auto jest zimne płyta CD czyta normlanie Auto sie nagrzewa i Kompakt przestaje działać w czym problem ? proszę o pomoc
-
[ALL B5] Concert CD bez CAN-Adaptera
Mam Concerta II cd.... 2000 rok pełny fis podłączone jest podswietlenie. Ale nie dzialają mi czasami przednie głośniki jest jakis patent na to ? Pomoc prosze!!
-
[B5 AFN] Nie wyświetla mi Otwartch drzwi i klapy na Pelnym fisie!!
nie wiem o co chodzi moze jais komputer czy cos ?
-
[B5 AFN] Nie wyświetla mi Otwartch drzwi i klapy na Pelnym fisie!!
tak od pol roku przestalo :/
-
[ALL B5] Lampa valeo a zamiennik
NOWY REFLEKTOR AUDI A4 99-01 Depo prawy mam do sprzedania lezy nie uzywany ale brak kartonu chętnych prosze o maila [email protected] lub facebook Łuki Dominik Kostecki Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Nie wyświetla mi Otwartch drzwi i klapy na Pelnym fisie!!
MAm problem bo nei wyświetla mi sie na pełnym fisie na ekraniku otwartych drzwi i klapy moze jakas rana ? a nie moge znalexc tego na forum jesli jest!
-
Bogatynia, Zgorzelec, Lubań, Bolesławiec i okolice - spoty, prężna grupa ?
Dokładnie Bogatynia też czeka Pozdro i czekamy na info
kostek23mj
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta