Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kostek23mj

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kostek23mj

  1. Kolego mialem to samo Poduszki byly ory nic to nie dalo a okazalo sie ze dwu masa no i teraz wszystko pieknie
  2. Moj AFN 110 koni 5.5 w cyklu mieszanym z klima nawet w zime a ostatnio przy jezdzie do 120 zrobilem 4.3 wyliczone z cpn-u i z kalkulatorem
  3. Krzysztof dzieki lae nie znam sie zupelnie na tym I WŁANIE CO MAM KUPIC JAKI KABELEK
  4. Witam czy jest mozliwosc podlaczenia do Concerta jakiegos kabla wyjsciowego od tylu zeby podlaczyc na pamiec usb ? Padla mi plytka a nie chce zadnych transmiterow a nie chce tez kupowac nowego radia :0 prosze o pomoc
  5. Ja tak mam na Canie z Rds-em dziala idealnie:) bez Cana nie masz podswietlenia ale na forum masz opis jak podlaczyc wszystko a no i nie edzialaja wszystkie glosniki ale jest patent chyba jedyny bialy kabelek przy kostce utnij go zaizoluj i masz juz wszystkie glosniki dzialajace no ale niestety po godzince wylaczy ci sie a na Canie wszystko IDEAL No ale neistety cd mi padlo
  6. elektryk stwierdzil ze to czujnik jade na szrot podobno koles jakis ma dobry sprawdze i okaze sie
  7. Nie mam dostepu do niego :/ [br]Dopisany: 20 Luty 2012, 16:03_________________________________________________Poprostu zawsze sie poziomowaly a dzis wyjezdzalem z garazu i nawet nic sie nie ruszyly poprostu opadly
  8. Witam padły mi reflektory swieca poprostu w dol nie poziomuja sie juz same jak wczesniej podobno jakis czujnik od tego powiedziecie mi gdzie go znajde na allegro czy gdzies!! pilnei Nie idzie jezdzić!!
  9. Mam problem z Cd w moim Concercie Cd kiedy auto jest zimne płyta CD czyta normlanie Auto sie nagrzewa i Kompakt przestaje działać w czym problem ? proszę o pomoc
  10. Mam Concerta II cd.... 2000 rok pełny fis podłączone jest podswietlenie. Ale nie dzialają mi czasami przednie głośniki jest jakis patent na to ? Pomoc prosze!!
  11. nie wiem o co chodzi moze jais komputer czy cos ?
  12. NOWY REFLEKTOR AUDI A4 99-01 Depo prawy mam do sprzedania lezy nie uzywany ale brak kartonu chętnych prosze o maila [email protected] lub facebook Łuki Dominik Kostecki Pozdrawiam
  13. MAm problem bo nei wyświetla mi sie na pełnym fisie na ekraniku otwartych drzwi i klapy moze jakas rana ? a nie moge znalexc tego na forum jesli jest!
  14. Dokładnie Bogatynia też czeka Pozdro i czekamy na info
  15. U mnie na pelnym fis-ie nie dziala nic . Nie wyswietla sie nic przy otwartych drzwiach czy klapie jaki powod ?
  16. bardzo ladna maszynka !! zdjecia powalaja tak samo jak sprzecior!!
  17. Była sobie Seria :0 Został Kozaczek Piekna
  18. Ładna Audi Najlepsze 4 zdjecie swiatla po Lifcie heeh
  19. kostek23mj odpowiedział(a) na Miszka82 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    git maszynka Allroad
  20. Niezly kolorek !! ale srodek nie robi wrazenia
  21. Niezly sprzecior obnizyl bym ja jeszcze troszeczke ale generalnie ok !!
  22. Szukam pomocy jak wymienic przednią lampe prawą na nową po lifcie a4- 99-01
  23. Nie ma problemu zeby je zamontować poporsru sciagnac i wlozyc te po lifcie ? czy trzeba cos przerabiac ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.