Treść opublikowana przez kostek23mj
-
[B5 AJM] Nie chłodzi
O wlasnie dziekuje ci bardzo Daimos
-
[B5 AAH] FIS podstawowe informacje
A powiedzcie mi kto robi na terenie Polski Pelny Fis wyswietlacz bo moj chodzi do połowy !! czy poprostu wymiana calego
-
[B5 AJM] Nie chłodzi
tak mozna ale nie nazywa sie on konkretnie dyfuzor rozpręzny :/ zapomnialem :/ ale poczekaj pojde do wozu i sprawdze nr. katalogowy i zaraz ci powiem
-
[B5 AJM] Nie chłodzi
SPrawdziło sie idealnie klima daje jak z lodowki heheeh DZIEKI WIELKIE
-
[B5 ADR] Klimatyzacja słabo chłodzi
Miałem ten sam problem dysze rozprezna wymieniłem i dziala idealnie klimatyzacja koszt tego filterka o 13 zl
-
[B5 AJM] Nie chłodzi
No majkel dziek iwielkie dolecialem do tego sam po ciezkich probach rozkrecilem waz z anglika polecialem do kolesia zamowilem dyfuzor jutro bedzie 12 zl za sztuke smieszne sianko hehe a co do klimy mam znajomego kumpla ktory sie tym zajmie spusci z ukladu i znow nabije MAM nadzieje ze bedzie to to :) DZIEKI WIELKIE LUDZISKA !!AMJKEL W SZCZEGOLNOSCI !![br]Dopisany: 22 Lipiec 2009, 16:53_________________________________________________AA wlasnie piowiedz mi jeszcze jak wyciagna cten filterek bo mialem z nim problem
-
[B5 AJM] Nie chłodzi
Dobra spoko ale teraz Majkel powiedz mi he to bedzie dobre w ktorym miejscu znajduje sie ten filterek w KTORYM MIEJSCU RURKI WYSOKIEGO CIŚNIENI A:D na dole u gory przed zaworem za zaworem
-
[B5 AJM] Nie chłodzi
No to powiem ci majkel luzik rurki heeh ale sa dwa rodzaje białe i szare ha no i jaki teraz:) ?? [br]Dopisany: 20 Lipiec 2009, 22:55_________________________________________________biały i szary filtr
-
[B5 AJM] Nie chłodzi
Czyli jak dobrze pamietam jest to Lewa rurka ? bo w prawej ejst pionowo takie pokrętło u gory to nie ta ? macie moze jakis schemat tego układu klimatyzacji
-
[B5 AJM] Nie chłodzi
A powiedz mi prosze w ktorym miejscu w ktorej rurce jest ten filtr w prawej czy w lewej w układzie w GORNYM PRAWYM ROGU >??
-
[B5 AJM] Nie chłodzi
No wlasnei ja mam ten sam problem klima nabita osuszacz wymieniony ale nie dziala jak powinno nie iwem co jest :/ moze faktycznie zobaczcy ten filterek ??
-
[B5 AFN] Problem z nadkolami
Witam mam problem kupiłem nadkola do mojej audi A4 99 rok ale co sie okazało brakuje jeszcze w nadkolach takich plastików cienkich, niby mozna je gdzieś dokupic ale gdzie i o co chodzi bo nadokola mam ale nie mam reszty 1 POMOCY wysyłajcie linki gdzie moge dostac te czesci oczywiscie przednie koła
-
[ALL B5] Zmiana Podświetlenia zegarów
Mam do was pytanko mam 2000 rok ale mam cale podswietlenie czerwone czy da rady zmienic Podswietlenie na biale tak jak jest w nowszych modelach ??
-
JAKIE RADIO DO A4 z Czerwonym Podświetlaniem ......??
A coś nowszego ładniejszego LEPSZEGO moze jakas ALPINA NOWA jest jakiejs podobnej kolorystyce??
-
JAKIE RADIO DO A4 z Czerwonym Podświetlaniem ......??
Powiem ci Ze Pieniadze sie nie licza no wlansie chce kupic oryginalne radio ale zastanawialem sie tez nad Navi zeby wrzucic ta oryginalna ale na naszym dolnymślasku malo kto ma gdzies na allegro czy cos taka navi do 2000 roku mojej audiczki bede czekal narazie bede sluchal RADIO MARYJA na moim Oryginalnym Kaseciaku heheeh
-
JAKIE RADIO DO A4 z Czerwonym Podświetlaniem ......??
Witam mam do was pytanko bo chce kupic Radio Do mojej Audi rok 2000 ale mam jeszcze Czerwone podswietlanie zegarow i oczywiscie wszytskiego co si eswieci heheh:) Chcial bym zapytac jaki model Radio Odtwarzacza Oczywiscie Cd Pasuje kolorystycznie do podswietlania Audiczki ??
-
[B5 AFN] Jaki model lampy do mojej niuni ?
A masz moze linka gdzies na necie jak one dokladnei wygladaja ??
-
[B5 AFN] Jaki model lampy do mojej niuni ?
Witam mam problem bo przy zakupie Audiczki zamontowałem ten model świateł na tył możecie mi powiedzieć jak wyglądają nowsze światła bo mam rok 2000 i dale mpare zdjęc na forum i kolega napisał ze to stare !!
-
[B5 AFN] MOJA ŚLICZNOTKA :)
topor kupywalem ja byla bez lamp tylnich !! ale sa takei i wyglada ok
-
[B5 AFN] MOJA ŚLICZNOTKA :)
Jutro zrobie pare fotek Mam problem z wrzuceniem normalnie fotek !!! Czytam i czytam i nic hehe No a co do utrzymania to Garażowana w posiadaniu moim od 3 lat najechane jakieś 145 tys niby oryginalne sprawdzanie na kompach wszystko rozrząd wymieniony oleje co 5 tys wymieniam a teraz właśnie mam zamiar zabawić sie w jakas oryginalna przeróbkę nic ściemnionego i zadnych dziwnych zderzaków!! Mysle ze najlepszym tuningiem jest standard ! Dodam fele pomysle o jakims zderzaczku od RS4 wiem ze jest szerszy ale kolezka moj robil wlansie taki i moze dam rade
-
[B5 AFN] MOJA ŚLICZNOTKA :)
Tak wygląda przód Zmiana Grila . Zakupiłem juz felgi ale czekają na Wiosnę TYŁ na standardzie ale fajnie bo nie mam już znaczków ha
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
Super autko, kolor kozaczek !! Wyposażenie standard, fela ładna,. Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich i Pozdrawiam serdecznie myśle ze nasza współpraca będzie przebiegała pomyślnie !!