Treść opublikowana przez street23player
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
2.street23player oczywiście chętny na spota , ale widze że ja mam łatwiej przyjechać z Sierpca niż niektórzy z Płocka. Pozdrawiam
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
ok masz rację
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Cześć to nie o termin chodzi tylko o lenistwo, ale nikogo nie bedziemy zmuszać. Ja jestem chętny na spota w płocku, pozdrawiam
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
ja też się podepne 1.DAjmler4 2.street23player
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Cześć mi pasuje po sylwku tylko trzeba date ustalić np. 2-3stycznia mi pasuje w kazdym razie jestem na tak pozdrawiam i wesołych świąt
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Drobiazg
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Cześć oczywiście możemy się ustawić na VAG,a w nastepnym tygodniu. Ja będę jutro rano w Płocku na giełdzie jek chcesz to wezmę ze sobą laptopa tylko musiałbyś załatwić gniazdo do ładowania
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Witam Bardzo chętnie bym chciał skorzystać - coś się dzieje z alarmem lub modułem komfortu ( alarm sam się włącza chyba że go zdezaktywuje w drzwiach) - byśmy podpięli i sprawdzili co się z nim dzieje! Do Sierpca mam z 18 km więc blisko ale przy takiej pogodzie jaką mamy teraz za oknem to nawet do garażu mam daleko hehe Jak pogoda odpuści trochę to się odezwę z prośbą o spotkanko. Pozdrawiam Cześć oczywiście chętnie pomogę w razie potrzeby sprawdzić błedy tylko musisz mi dać wcześniej znać, pozdrawiam
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
spoko jak się zdecydujesz daj znać chętnie pomogę
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Cześć od klubowicza nic nie wezmę tylko trzeba by było podjechać do mnie bo bateria w kompie starcza na kilka minut wiec potrzebuje gniazdka, pozdrawiam
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
to kiedy chcesz wpaść do Płońska na spota?? Dobrą flaszkę stawiam za vagowanie bo mi check się pali To ja zapraszam do siebie w garażu podepniemy na spokojnie, niestety bateria w laptopie starcza na kilka minut ;(
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
witam od niedawna jestem w posiadaniu VAG-COM :> w razie potrzeby mogę udostępnić, pozdrawiam
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Witam może postaramy się zorganizować jakiegoś spota w Płocku np. koło nowego Molo
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Witam, co prawda nie mam już A4 ale często jestem w płocku. Pozdrawiam
-
Audi A3 1st. nowe fotki
cześć mam juz kilka fotek w lepszej jakości zachęcam do komentarzy [br]Dopisany: 06 Kwiecień 2010, 13:47_________________________________________________Witam, montaż parktronic 'a zakończony powodzeniem. Wszystko dzięki naszemu klubowemu koledze Bart-S serdecznie pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Cześć, wszystko już zamontowane i działa super Bart-S dzięki za pomoc bez ciebie nie dałbym rady. Pozdrawiam i życzę szerokiej drogi
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Cześć teraz to juz powinienem sobie poradzić DZIĘKUJĘ . Sterownik (4B0 919 283) wraz z dokładką pod zderzak dorwałem w komplecie z czujnikami i okablowaniem za około 250zł brakowało buzera i kostki 16 pinowej, ale juz dokupiłem
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Cześć, tak chodzi o audi A3 PIN 1 do bezpiecznika nr 5 - jeśli wcześniej nie miałem PDC to jak dołożyć ten bezpiecznik ? PIN 12 do złącza diagnostycznego takiego ? Jeśli tak to chyba lepiej do 7 Pinu ? ps. dzięki za szybką odpowiedz
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Dzięki za szybką odpowiedz Tylko że ja jestem kompletnie zielony i nie bardzo sie znam na tych schematach. Chodzi mi głównie o tę jedną wtyczkę 16 pinową. Gdzie mogę podłączyć ten 1 PIN zasilanie modułu (+12V), 12 PIN diagnostyka (K-LINE) i co mam zrobić z 5 PINEM (AHK) jeśli nie mam haka w samochodzie ?
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Witam zakupiłem sobie oryginalny parktronic na tył dokładka wraz z czujnikami i okablowaniem, sterownik, głośniczek. Wszystko już mam zamontowane zostało mi tylko to podpiąć wtyczkę 16 pinową do samochodu. Objechałem wszystkich elektromechaników u siebie i nikt niechce sie podjąć tego proponują mi jakieś zamienniki, ale ja wole mieć oryginał. Mam schemat i wszystko co potrzebne. Bart-S potrzebuje twojej pomocy WTYCZKA 16 PINOWA PIN Funkcja Kolor ============================= 1 - (+12V) (15) zasilanie modułu - czarno/żółty (sw/ge) 2 - Głośnik - biało/brązowy (ws/br) 3 - 4 - 5 - (AHK) HAK - szaro/czerwony (gr/ro) 6 - (RF)- wsteczny bieg, sygnał +12V aktywuje moduł- niebiesko/czerwony (bl/ro) 7 - 8 - (MASSE) Masa - brązowy (br) 9 - 10- Zasilanie Głośnika - biało/czerwony (ws/ro) 11- 12- (DIAG.)Diagnostyka (K-line) - szaro/zielony (gr/gn) 13- 14- 15- 16-
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
Siemanko coraz lepiej wygląda ta TT zmiany jak najbardziej udane felgi są super, pasują idealnie. Pozdrawiam
-
RS4 B5 Dyno Day
ładna sztuka przyjrzałbym się jej bliżej wrzuć więcej zdjęć powodzenia w dalszych modach, pozdrawiam
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
jedna z najlepiej wyposażonych A4 jakich widziałem robi wrażenie powodzenia w modach
-
[B5 AEB] Moja a4 :)
No no pogratulować wygląda na zadbany egzemplaż z zewnątrz jak i w środeczku, a po za tym ma fajny bejer podgrzewane tyłki he he. Na pierwszy ogień moim skromnym zdaniem kierunki boczne do wymiany tani koszt a nie będą tak razić w oczy jak te pomarańcze. Pozdrawiam i życzę bezawaryjności :> ps. sprawdź wycieraczkę pasażera czy nie obija bo chyba jest cos za nisko
-
[ALL B5] Polerowanie felg aluminiowych - jak to się robi ?
Witam od nie dawna jestem szczęśliwym posiadaczem Audi A3 do których dostałem oryginalnie wypolerowane 15'' felgi aluminiowe. Zastanawiam się nad odnowieniem ich na wiosnę tylko teraz pytanie do was czy warto polerować te felgi, a pózniej nakładać lakier bezbarwny CLEAR ? Czy lepiej będzie jak pomaluje na jakiś kolor np. srebrny i na to położyć CLEAR, Która z tych opcji będzie lepsza ? Autko stoi teraz na zimówkach stalowych, pozdrawiam