Treść opublikowana przez street23player
-
Audi A3 1st. nowe fotki
te forum jest mi juz trochę znane, a co do a3-club to jestem dopiero kilka tygodni. takie miałem kody wyposażenia no chyba że źle odczytałem
-
Audi A3 1st. nowe fotki
Witam od kilku tygodni jestem szczęśliwym posiadaczem Audi A3 z roku 2001 z silnikem 1.6 AVU 75 KW wcześniej jezdziłem starszym bratem czyli Audi A4 z roku 1998 z silnikem 1.9 TDI 85 KW Na wyposażeniu: el.szyby, el.lusterka+podgrzewane+el.składane, climatronik, radio Audi Concert2 CD, ory.sub w bagażniku, wszystkie szyby w oryginale z jednego rocznika Autko sprowadzone z Włoch od pierwszej właścicielki z książką serwisową prowadzoną do końca z przebiegiem 102 000 km posiadam tylko kilka zdjęc i do tego robionych telefonem na wiosne zrobie w lepszej jakości. Mile widzine komentarze i porady w celu ulepszenia lub upiększenia autka, pozdrawiam No a tu klilka fotek starszego brata Witam wkońcu mamy wiosne więc zrobiłem kilka fotek lepszej jakości. W trakcie zimy autko nie sprawiło żadnych problemów wiec w nagrode dokupiłem mu nowe kapcie 205/55 R16 Goodyear Eagle F1 Plany na przyszłość montaż parktronika jestem w trakcie kompletacji części, pozdrawiam i zachęcam do komentarzy ;-) Realizacja powyższych planów z pomocą naszego Klubowego kolegi Bart-S serdecznie pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=111331.0;all
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Oglądałem i polecam film wciąga od pierwszych minut The.Taking.Of.Pelham.123.2009.DvDRip-FxM czyli "Metro Strachu"
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
Popatrzcie tylko na tego brudaska
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
czy można zamieścić zdjęcie z poprzedniej zimy jeżeli nie brało udziału w konkursie ??
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Witam są jakieś plany na najbliższy spot w Płocku ?? :>
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
musisz mieć normę 502.00-505.00. najlepszy dla ciebie to MOTUL 8100 X-cess 5W-40 Dziękuję za tak szybkie udzielenie mi informacji juz wiem co kupic dla swojej niuni :> pozdrawiam
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Witam szanownych klubowiczów od nie dawna jestem szcześliwym posiadaczem Audi A3 2000r z silnikiem 1.6 75KW (AVU). Chciałbym dowiedzieć się ile i jakiej normy olej powinien być wlewany do tego silnika, z góry dziękuję i pozdrawiam
-
[RS4 B7] Audi RS4 Black | Mały update
żebym wiedział ze to klubowa to bym nie dał odjechać bez obejrzenia hehehe naprawdę wypasiona RS4 no i ten dźwięk przekozacki jak już podjechałeś pod górkę to cie jeszcze słyszałem, pozdrawiam i zapraszam ponownie oby więcej takich cudeniek
-
[RS4 B7] Audi RS4 Black | Mały update
witam serdecznie dzisiaj chyba widziałem tę RS na żywo aż mnie zamurowało i serducho zaczęło szybciej bić zajebi....sty kozak pozdrawiam kierowce który dzisiaj przejeżdzał przez miejscowość Sierpc około godziny 12 rejestracja WZ......
-
[B5 1Z] Dziwne brzęczenie po włączeniu zapłonu.
podspodem jest taki cycek sprawdz czy sie nie poluzował
-
[B5 1Z] Dziwne brzęczenie po włączeniu zapłonu.
masz na myśli filtr paliwa bo to on jest na zdjęciu
-
[B5 AFN] Problem z doborem filtra oleju Knecht
miszello teraz znów jestem zdezorientowany czy zakładać ten filtr knechta OC 51 ? Szkoda by było wyrzucać, a co może sie stać jeślibym go zamontował ?
-
[B5 AFN] Problem z doborem filtra oleju Knecht
czyli sprawa wyjaśniona (Knecht OC 51) nie jest przeznaczony do naszych AFN'ków po 1996 roku chociaż nie wiem jaka jest różnica między nimi. Dzięki za błyskawiczną odpowiedz i rozwianie naszych wątpliwości
-
[B5 AFN] Problem z doborem filtra oleju Knecht
Witam też mnie to zastanawia ostatnio w InterCarsie dobrali mi filtr o takich oznaczeniach (Knecht OC 51) i mam co do tego małe wątpliwości bo w na allegro znalazłem opis inny że jest stosowany do AFN 110 ps ale do roku 1996 i wychodziło by na to że pożnie już powinien być inny. Teraz mam mały dylemat czy go zamontować czy kupić właściwy obecnie mam Mann W 940/44 ale nie posiadają takiego w sprzedaży. Więc przyłączam sie do pytania kolegi wyżej, pozdrawiam
-
[B5 AEB] 1995r. 1,8T Quattro. niebieska nowe fotki wnętrza
bardzo ładna jak na ten wiek zmiany odmłodziły autko felga pasuje idealnie jedno zastrzeżenie tylny zderzak lub lampa jest kiepsko spasowana może to kwestia regulacji warto by to poprawić. Zapodaj więcej fotek zwłaszcza w środku życzę więcej tak pozytywnych zmian, pozdrawiam :>
-
[ALL B5] Audi A4 - "Czarnulka" by Adriano /kolejna sesja str.2
brak zdjęć
-
[B5 ADR] Błąd 22.1
kiedyś miałem taką samą sytuacje i powodem tego było brak gazu chłodniczego (freonu czy jakoś tak) no a to w moim przypadku było spowodowane nieszczelnością układu. Radze jechać na sprawdzenie szczelności układu klimatyzacji no a jeśli będzie w porządku nabicia jej, pozdrawiam
-
[B5 AFN] Granatowa Audi-czka i jasna skóra
zapraszam do obejrzenia dzisiejszych zdjęć z małego spota niestety w moich okolicach jest mało kumatych fanów tej marki pozdrawiam
-
[ALL B5] Pierwsze 1.9 TDI 110KM UPDATE
bardzo ładny sedanik mam prawie identyczną lalkę moim zdaniem pozytywna zmiana felg wiadomo im wieksze tym lepsze, ale minimum te 16'' robi swoje. No a te 15'' na pierwszym zdjęciu w sam raz nadają sie do zimówek. ps. kolejne ładne autko w klubie
-
[B5 AEB] Czy będzie pasowało podszybie z A4 1999 do A4 1996 ?
Witam ostatnio i ja zakupiłem sobie w ASO nakładkę zakrywającą tę przestrzeń i klapkę na akumulator o numerach 8D1 819 447A i 8D1 819 422 ale brakuje mi jeszcze tego elementu zaznaczonego na zdjęciu od Darkman. Jaki ma numer katalogowy ? Po zamontowaniu u mnie wygląda to tak Brakujący element którego nie widze na tym wydruku od Prem i niewiem jaki ma numer k ? No i jeszcze jedno pytanie czy tu powinna być jakaś uszczelka lub plastik jak na pierwszym zdjęciu od Darkman bo u mnie jest olbrzymia przerwa miedzy tym podszybiem a nakładką ? Z góry dziękuję za pomoc, pozdrawiam
-
[B5 AHU] Co to za część?
właśnie w tym rzecz, że starły mi się te oznaczenia. Byłbym wdzięczny gdybyś mi je spisał
-
[B5 AHU] Co to za część?
czy ten łącznik ma jakiś numer katalogowy ?
-
[B5 AFN] Lapmy Depo zespolone + HID i jakoś tak dziwnie świecą ( zdjęcia )
micekm działasz coś z tym reflektorem są jakieś postępy ?
-
[B5 AFN] Co to za wężyk i dlaczego nie jest podłączony ?
powinien być podłączony do zaworka N18 miedzy silnikiem, a ścianą grodziową pod rurą intercolera