A nie ubywa Ci przypadkiem płynu w ukł.chłodzenia??? Jeżeli to biały dym i trudności z wkręcaniem się, to ja ostawiam uszczelkę pod głowicą(lub jej pękniecie). Po rozgrzaniu może sie "zasklepić" i już tak nie dokuczać...
Nie znam tych okolic, ale jak chcesz, to dam Ci adres na pewne forum, na którym znajdziesz warsztat , który się tego podejmie. A na Twoim miejscu z autem z 2004r, znalazłbym dobry warsztat(nie ASO), bo w roczniku auta 2004 , przysłowiowy "Pan Kaziu" już rady nie da... Tak wiec poodwiedzaj kilka w okolicy i wybierz ten , który wzbudzi Twoje najwieksze zaufanie.
Ja kupiłem do swojej za 150zł , wiec koszt nie aż tak wielki... Lepiej nie łatać, chyba,że stan jest idealny i masz kogoś kto zrobi to fachowo, bo jak sie już gdzieś poci, to kup inny/nowy. Wielkość interc. jest ważna, lecz moim zdaniem ważniejsza jest jego "wentylacja", chłodzenie przez kratkę w zderzaku. Jak założysz trochę większy, nie sądze ,że poczujesz różnicę, chyba, że bedzie on taki jak np. w A6 (taki duży jak chłodnica) .