Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adamgluszczyk

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adamgluszczyk

  1. Czy dają gwarancję na naprawę tej skrzyni ?
  2. być może zrobię jak mi radzisz auto będę naprawiać w Polsce .Najpierw chciałbym zdiagnozować skrzynię tutaj w dobrym warsztacie , o ASO w Niemczech nawet nie myślę , oni wymienią skrzynię na nową i już , w drobne rzeczy się nie bawią ( po co niepotrzebna odpowiedzialność ) będę informował was o dalszym rozwoju i kosztach tutaj . Może ktoś mi poleci dobry warsztat w Łodzi albo Warszawie i powie orientacyjny koszt wymiany skrzyni na nową ,w Polsce. byłbym bardzo wdzięczny ! P.S SORRY ZA TIPTRONIK teraz juz wiem jaka jest rużnica :gwizdanie:
  3. witam 6,500 tys PLN to koszt wymiany nowej skrzyni czy używanej?
  4. Witam Przepraszam ale w tych sprawach jestem trochę laikiem nie wiem gdzie szukać takich oznaczeń auto mam zarejestrowane w niemczech i wszystkie papiery mam Deutsch ale wyczytałem że Silnik ma 1968 cm sześciennych disel 103 KW a skrzynia jest bez stopniowa , napęd przedni , czy to coś wam mówi? Pytałem tutaj w serwisach o wymianę oleju w tych skrzyniach to powiedzieli że się nie wymienia . Czy mogę mieć nadzieję że po wymianie oleju i filtra skrzynia zacznie pracować normalnie? Przypominam że na zimno pracuje idealnie .
  5. Witam wszystkich Problem z tiptronikiem , z zimnego startu zachowuje się normalnie , rusza i zmienia biegi płynnie . Po przejechaniu około 10 km i rozgrzaniu się ,zaczyna pracować inaczej ,a mianowicie rusza z małym opóżnieniem i szarpnięciem , przy średnim przyśpieszaniu auto szarpie i słychać dziwny szum w skrzyni , gdy przyśpieszam mocno tych objawów nie ma . Bardzo proszę o poradę , to moje pierwsze audi z tipem , od czego mam zacząć? auto ma przejechane 90 000 km olej nigdy nie był wymieniany , może od wymiany oleju?
  6. WITAM SERDECZNIE WSZYSTKICH JESTEM POSIADACZEM AUDI AVANT A4 2.0TDI 2005R

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.