Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gmyz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. A który programator bdm kupić zeby to poszło? Cztery pierścienie... ... robi wrażenie!!!!
  2. To tym mpps nie da rady? A jak Bdm to programator, podstawki, itp.? Cztery pierścienie... ... robi wrażenie!!!!
  3. Nie , wlasnie jest gotowiec wgrany, kupiłem takiego. Mam ori wsad ale nawet go nie moge wgrac bo "dostęp zabezpieczony". Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  4. Witam! Mam problem z odczytem i zapisem wsadu w A4 B7 BKE ecu 03G 906 016FE mpps-em v16. Przy próbie odczytu/zapisu wyskakuje komunikat "dostęp zabezpieczony". Próbowałem już odłączyć wentylator chłodnicy, na podłączonym prostowniku i nic nie daje. Macie jakieś pomysły jak to ogarnąć? Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  5. Proszę o analize logow nowo nabytego a4 1.9 tdi 115KM BKE. Przebieg 240.000, jeszcze nie wymieniony rozrząd i czeka mnie wymiana dwumasy i sprzęgła.Sprzedający powiedział że w aucie jest zrobiony program na 140KM. Ale jakoś słabo się z dołu zbiera. BASIC SETTINGS: Grupa 011: http://vaglog.pl/log_272072.html Grupa 003: http://vaglog.pl/log_272070.html DYNAMICZNE: Grupa 023: http://vaglog.pl/log_272069.html Grupa 018: http://vaglog.pl/log_272067.html Grupa 013: http://vaglog.pl/log_272068.html Grupa 004: http://vaglog.pl/log_272063.html Grupa 007: http://vaglog.pl/log_272064.html Grupa 011: http://vaglog.pl/log_272065.html Grupa 011: http://vaglog.pl/log_272066.html Grupa 001: http://vaglog.pl/log_272061.html Grupa 003: http://vaglog.pl/log_272062.html
  6. Ja kupiłem auto w którym są założone bixenony skrętne a wtyczka w nich jest 10 pinowa jak w zwykłej lampie, ktoś ją wymienił. Czy dostane gdzieś taką od bixenon ów? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  7. Ja w swoim a4 b7 zamontowałem radi 2din concert 2 + z seata exeo, podłączyłem wszystko jak należy, na zegarach wszystko wyświetla. Tylko mam problem bo w VCDS nie mogę wejść w radio. Co może być problemem? Może muszę podłączyć linię K lub L ? Dodam że kodowanie w liczniku na kanale 62 miałem 0 i dałem 1 i licznik wyświetla info z radia. ........... Już poradziłem sobie, pin z radia K-LTG podłączyć do linii K w aucie i wszystko działa, Vag już widzi radio.
  8. czy można prosić o schemacik bo nie można go otworzyć? a jeśli zamontował bym przełącznik z trybem AUTO, i zamiast oryginalnego czujnika podłączyć ten czujnik i sygnał z tego czujnika zmierzchu podłączył do MCE (32-pinowe gniazdo, pin 14) to działo by to jak w oryginale?
  9. Witam! Czy posiada ktoś schemat jak zrobić adaptery do przeróbki lamp zwyklych na bixenon z drl w B7 ? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  10. Jak przy pomocy kodowania licznika wylaczyc kontrole spalonej zarowki w a4 b7 2005r.
  11. Sa gusta i gusciki, mozna kazdy inny.
  12. Cos spróbuje pokombinowac. Jak cos sie uda napisze. :-) ------------- A wiec , empromu nie da sie zmodyfikowac, ale dorobilem plytki z diodami smd, i przylkeilem pod wskazowki, na te ori diody. Wskazowki od octavi biale i podlaczenie tego do plusa po stacyjce. Zdjecie na szybko, nie oddaje tego co life[emoji3]
  13. gmyz odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Wszystko jest w tu napisane, jakie soczewki, ja uzylem hella gen3 i jest spoko. A jesli masz zdolnosci ala "adam slodowy" to spokojnie dasz rade.
  14. gmyz odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    A czy hella gen 3 jest duzo gorsza od intemo? A moze ma ktos do sprzedania hella intemo?
  15. gmyz odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    A jesli do sklejenia lamp uzylem tego kleju ze szczeliwem wurth , to tez je rozklwjac metada opalarki , czy jest ciezej je rozkleic?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.