Treść opublikowana przez Adas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jakie spiochy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bry przerwa w pracy- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czesc Adas- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja dzisiaj od 3:30 w pracy teraz chwilka odpoczynku i dalej do pracy- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kurcze.. wstac o 6:30 bedzie ciezko [br]Dopisany: 20 Maj 2009, 02:03_________________________________________________i jeszcze nietrzezwo..- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:gwizdanie: :polew:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie moge ze smiechu :polew: :polew:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co paliłeś?? :gwizdanie: :polew: :polew: :polew: :polew:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale glodny jestem- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
chyba dopiero za 3 tyg [br]Dopisany: 18 Maj 2009, 16:50_________________________________________________o kurka, moze za 2, bo za 3 mam wesele kuzyna za tydzien mamy spota, za dwa lecimy do Babimostu do Wentylka wiec mozesz jechac z nami Babimostu ? noo, z tamtad jest Wentyl, jedziemy do niego zrobic maly jubel bardzo kuszace ale nie wiem czy Wentylek Mnie tam chce [br]Dopisany: 18 Maj 2009, 17:01_________________________________________________siema Piechol :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
chyba dopiero za 3 tyg [br]Dopisany: 18 Maj 2009, 16:50_________________________________________________o kurka, moze za 2, bo za 3 mam wesele kuzyna za tydzien mamy spota, za dwa lecimy do Babimostu do Wentylka wiec mozesz jechac z nami Babimostu ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
chyba dopiero za 3 tyg [br]Dopisany: 18 Maj 2009, 16:50_________________________________________________o kurka, moze za 2, bo za 3 mam wesele kuzyna- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
[br]Dopisany: 18 Maj 2009, 16:47_________________________________________________ :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
szybowcem [br]Dopisany: 18 Maj 2009, 16:45_________________________________________________ przecie u nas to standard... zapomniales? pamietam cipko- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzisiaj pierwszy dzien trzezwosci- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jakas szydera idzie :polew:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:polew:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
[br]Dopisany: 18 Maj 2009, 16:36_________________________________________________ :gwizdanie: [br]Dopisany: 18 Maj 2009, 16:37_________________________________________________mniam co ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
na poprzedniej stronie Kuredu pisal to powiem Ci że zostanie Ci mnóstwo piwa .... bo za dużo tu nie pisze się ostatnio a w ogóle to siemka Adas to tez chce przekupic oczywiscie Nikusia to nie dotyczy, bo On to by Mi caly zapas wzial to jest normalna niesprawiedliwosc no juz cacy Nikus- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a kamera albo aparat bedzie na skokach spadochronowych ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to powiem Ci że zostanie Ci mnóstwo piwa .... bo za dużo tu nie pisze się ostatnio a w ogóle to siemka Adas to tez chce przekupic oczywiscie Nikusia to nie dotyczy, bo On to by Mi caly zapas wzial- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
daje lyka piwa za kazdego posta :decayed: - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00