Treść opublikowana przez Adas
-
[ALL B5] Pytanie o takie felgi z allegro
za drogie jak na 16'', popatrz rowniez w inne tematy, tam tez doradzalismy felgi
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
a pił będziesz a pewnie to fajnie że jedziesz tylko łod łowiecek wara :kox:
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
a pił będziesz a pewnie
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
tez bede
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
beda pasowaly felgi od A4 17'' ET45 do A6 ? (poprzednie felgi w A6 byly 16'' ET35) ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a do bukowiny jada? prawdopodobnie tak
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
taaak na IFA 2008 w Berlinie to bylo, byles tez ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
skoro watek bialych audi to.. fota mojego autorstwa :naughty: koxik co ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jeszcze mi sie literki placza ;p (na klawiaturze, nie w mowie )
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bry ledwo chodze jeszcze po imprezie, po 5 wrocilem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- Co myślicie o tych felach?
mi opcja 1 kojarzy sie z merc slr :decayed:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zaluje ze sie wczesniej nie obudzilem.. tez bym sie wybral tam.. p.s.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobra Pany, ide troszke wynietrzezwiec- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a Ja dopiero w poniedzialek mam dzien wolny.. od picia. :kox:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to drewno to moje marzenie :gwizdanie:- [ALL B7] felgi s-line 17 warte swej ceny?
ET43 a ET45 to prawie zadna roznica- [ALL B7] felgi s-line 17 warte swej ceny?
cena w miare ladna, ale wzor jak dla mnie sredni, zobacz na te http://www.allegro.pl/item562344892_felgi_audi_a4_ori_7_5jx17_5x112_z_oponami_dunlop.html- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:kox:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bo u mnie w Turku krawezniki wyrastaja z ziemi tak nagle- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=562344892 o prosze, ladne ogloszonko, tylko brac- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mistrze moje ;D ile dostane za moje fele ? oczywiscie ori 17"" oponki juz prawie na wyniszczeniu dunlop sportmaxx 234/45/17 jak widac dekielki na 100% do wymiany, jaka cena za cale kompleciki ? pierwsza - http://img54.imageshack.us/img54/9734/004hh3.jpg druga - http://img54.imageshack.us/img54/2554/005up2.jpg trzecia - http://img12.imageshack.us/img12/3971/006ot3.jpg czwarta - http://img54.imageshack.us/img54/4017/007ea4.jpg pierwsza para - http://img54.imageshack.us/img54/6554/014tz9.jpg druga para - http://img12.imageshack.us/img12/315/015ih1.jpg ? :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
e jaja sobie ze mnie robicie, Ja po prostu sie nie interesuje pilka- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a z kim grali ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- Co myślicie o tych felach?