ale tylko na niektórych autobahnach w niemczech
:twisted:
ee w polsce tez mozna takie predkosci osiagac... tzn nie mozna, ale jest to mozliwe
Adas7610 - juz sprawdzales ile leci?
tak, wlasnie to mowie ile sprawdzone w polsce na autostradzie..
) i sory za jakosc ale robione komorka ;P