Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adas

  1. drogie beda zarowki stopu ? lewa i prawa..
  2. Adas odpowiedział(a) na Adas temat w Wielkopolskie
    to robimy jakis spocik dzisiaj czy nie ? zaproponujcie godzine jakas..
  3. Adas odpowiedział(a) na Adas temat w Wielkopolskie
    fajnie saqu79 Tobie tez pasuje w niedziele ?
  4. Adas odpowiedział(a) na Adas temat w Wielkopolskie
    a moze do Turku wpadnijcie nie, nie, nie mamy jeszcze zaplecza gastronomi zeby ugoscic
  5. Adas odpowiedział(a) na Adas temat w Wielkopolskie
    wolalbym niedziele bo jutro do kina do Lodzi lece :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Maj 2010, 20:59_________________________________________________niedziela Mi pasuje obojetnie ktora godzina, byleby nie za wczesnie [br]Dopisany: 14 Maj 2010, 20:59_________________________________________________spadam teraz do 69
  6. Adas odpowiedział(a) na Adas temat w Wielkopolskie
    wiosna ruszyla i ruch sie robi jakie terminy Wam pasuja na spociki ? tylo weekendy czy srodek tygodnia tez pasuje ? jak pracujecie ? :gwizdanie: saqu79: mozna Cie na miescie zobaczyc ? wyslij Mi numery rej na PW [br]Dopisany: 13 Maj 2010, 19:54_________________________________________________odwiedzajcie czesciej watek, musimy tu troche poezji popisac :>[br]Dopisany: 13 Maj 2010, 19:57_________________________________________________i napiszcie cos o sobie, chociazby w jakim wieku chlopy jestescie
  7. Adas odpowiedział(a) na Adas temat w Wielkopolskie
    jest kolega Lukasz (ghost1717), czasami sie stykniemy na miescie, ale ogolnie to raczej nikogo z Turku. ale od czegos trzeba zaczynac spoty na 3 auta to juz cos, jakby byly PW czytaj :gwizdanie:
  8. Adas odpowiedział(a) na Adas temat w Wielkopolskie
    wciaz malo
  9. Adas odpowiedział(a) na Adas temat w Wielkopolskie
    a lubie czasem sobie lekko wcisnac
  10. Adas odpowiedział(a) na Adas temat w Wielkopolskie
    i wjechales w poduchowne i zawrociles ? tez Cie wylukalem w lusterku ale nie mialem pewnosci ze to Ty, trzeba bylo mrugnac dlugimi to bym sie zatrzymal gdzies na parkingu daj znac to sie gdzies stykniemy w ktory dzien i poogladamy furki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.