Treść opublikowana przez polop81
-
Android Auto w Audi A4 B9
Patch tylko z zielonego menu czy jest też inny sposób?
-
Android Auto w Audi A4 B9
- Android Auto w Audi A4 B9
Witam, mam pytanie czy mając oryginalny nie wgrywany soft- mogę wgrać tylko patch aby aktywować Carplay? USB i wiązka już położona.- Falowanie na wolnych obrotach tylko na Lpg.
Silnik na wolnych obrotach chodzi nierówno ze względu na rozjazd czasów wtrysku. Jest to spowodowane w większości przypadków LPG zabrudzonymi wtryskami. W środku wtrysku osadza się brud który powoduje wolniejsze przesuwanie zaworka lub nieszczelność. Jeśli na benzynie chodzi normalnie a na LPG buja to przeczyść wtryski.- chińskie radio brak reakcji kamery cofania
W wtyczce tej co idzie od samochodu do radia powinny być dwa kable CAN idące od licznika. Przy radiu powinna być kostka CANBUS brązowa lub czarna. Zrób zdjęcie Wtyczki i przewodów wychodzących z samochodu. Wtedy dopiero coś ustalimy.- Falowanie na wolnych obrotach tylko na Lpg.
Wypróbuj stary sposób, wlej do wężyka który idzie do wtrysków dwie nakrętki denaturatu, skręć i odpal na poniesionych obrotach bo pewnie zgaśnie. Powtórz dwa razy.- chińskie radio brak reakcji kamery cofania
dwa kable CAN z wtyki samochodu muszą być podłączone do kostki CANBUS. Zrób zdjęcia wtyczek samochodu- chińskie radio brak reakcji kamery cofania
Zgadza się brak komunikacji z canbus. Masz podłączone dwa kable CAN do wtyku radia??- chińskie radio brak reakcji kamery cofania
Hej, a samo radio włącza ekran kamery? czy nic się nie dzieje przy wstecznym?- MMI 3G nie widzi map z karty
Aktywator zrobiony ale po minucie i tak pokazuje dane nawigacyjne zablokowane. Czy aktywator do softu 0260 będzie działał czy uwali soft?- MMI 3G nie widzi map z karty
Witam Mam zrobioną aktualizację softu do K0257 i wrzucone mapy 5.26.2 na kartę, problem w tym ze po minucie wywala mapy. Po ponownym wyciągnięciu karty i włożeniu to samo. Czy jest szansa aby mapy działały z karty czy tylko z płyty.- Opcja TV-in i kamera cofania w RNS-E w Audi A4 B6
Zawartość dodana 1 minute later Witam, zabieram się za montowanie kamery w moim avancie. Mam pytanie którędy należy poprowadzić kable z klapy do wnętrza i dalej do radia?- Opcja TV-in i kamera cofania w RNS-E w Audi A4 B6
Mam H7. Problem rozwiązany LED od podświetlania rejestracji sieją piski. Co można z tym zrobić? nie chce zakładać żarówek.- Polecane opony letnie
Są na gwarancji. Kurde nie wiem. Kupuje zawsze nowe bo mają być pewne a tu zonk. Dodam że musiałem jeździć tak bo w tych miejscach bieżnik jest bardziej wytarty, ale jak zmieniałem na zimowe nie oglądałem ich.- Polecane opony letnie
Witam Panowie, w sobotę chciałem zmienić koła na letnie. Wytoczyłem z garażu i niespodzianka. Opony 4 szt. kupiłem w zeszłym roku nowe zrobiłem max 5000km. 2 szt. wyglądają tak. Są to DUNLOP-y. Data produkcji 4315- Opcja TV-in i kamera cofania w RNS-E w Audi A4 B6
Witam Kupiłem na Aliexpres radio dedykowane do A4 z obsługą Can. Po montażu radia byłem zmuszony doprowadzić kable Can z licznika do radia bo ich nie miałem. 19 i 20 z licznika do 12 i 7 w kostce ISO w radiu- 19 z 7 i 20 z 12. Bez Can radio włącza się na parę sekund i gaśnie. Wtyczki do radia są gotowe więc ich nie przerabiałem tylko dwa przewody + i - i can i będzie działać. Nie ma potrzeby demontować licznika, wystarczy odkręcić schowek pod kierownicą i pokrywę bezpieczników i bez problemu sięgniemy i odepniemy niebieską wtyczkę i lutujemy. Po podłączeniu Can radio uruchamia się z kluczykiem, po wyciągnięciu gasnie. Na postoju gra w zależności ile ustawimy od 30sek do max. Jak zgaśnie wystarczy drzwi otworzyć i zamknąć i się samo uruchamia pod warunkiem że kluczyk w stacyjce. Po wbiciu wstecznego radio samo się przełącza na kamerę ( nie mam kamerki więc wyświetla jakiś znaczek) Aby na wyświetlaczu coś wyświetlało, potrzeba użyć VAG lub VCDS wchodzimy 17 adaptacja kanał 62 odczyt sprawdzamy ile wyświetli ( mnie 0 więc zapisałem 1) i od razu wyświetlacz już pokazuje radio. Radio ma wbudowane WIFI ale chciałem dodać modem LTE i o dziwo szukałem po internecie współpracujące z Androidem. Miałem w szufladzie stary LTE z Plusa ZTE MF821, podpiąłem do USB i działa !!!!!! Radio warte swojej ceny. Mamy możliwości takie jak w tablecie a nawet większe. Czekam na kamerę cofania jak zamontuje to dam znać. Jedyny problem jaki mam to po włączeniu świateł radio FM cichutko bzyczy ale tylko z światłami. Problemu tego na USB i DVD nie ma. Co może być przyczyną? Jakiś filtr na antenę?????- Opcja TV-in i kamera cofania w RNS-E w Audi A4 B6
Karol a jakieś problemy przy montażu były. Klapa się otwiera? bo z tego co wiem jest tam stycznik jakiś?- Opcja TV-in i kamera cofania w RNS-E w Audi A4 B6
Witam czy ktoś może polecić kamerkę do A4 b7 avant najlepiej w uchwycie.- Jakie logi zrobić, ocena logów 1.8T BFB
Witam przejechałem 1000km jest wszystko OK odpala od strzała spalanie spadło, check nie zapala się.- Jakie logi zrobić, ocena logów 1.8T BFB
Gazownik jeździł i stroił w trakcie jazdy, czuć poprawę że jest ok vcds żadnych błędów nie pokazuje jak wcześniej. Tylko nie raz źle pali jak 5 min postoju to ok jak 8 godz to już gorzej. Myślę czy może coś z pompą lub filtrem paliwa?- Jakie logi zrobić, ocena logów 1.8T BFB
Witam przejechałem 1000km i check się nie zapala, wymieniłem czujnik temp. Brak błędów ale problem z odpalaniem pozostał i po dłuższym postoju dłużej muszę kręcić.- Jakie logi zrobić, ocena logów 1.8T BFB
Witam, tak mówiłem że dwa razy się zapalił check. Mam jeszcze gwarancję więc niech sprawdzają, najprawdopodobniej mam nieszczelny reduktor i dlatego źle odpala. Po wizycie napiszę co zrobili i jak auto chodzi.- Jakie logi zrobić, ocena logów 1.8T BFB
Witam jestem po wizycie u gazownika, wyczyścili zawór na reduktorze i płukanie wtrysków bo jeden nie domykał się. Po czy na nowo strojenie w trakcie jazdy. Troszkę pojeżdżę i i zrobię logi. Zobaczymy czy check się nie będzie zapalał.- Jakie logi zrobić, ocena logów 1.8T BFB
Witam, tak mówiłem że dwa razy się zapalił check. Mam jeszcze gwarancję więc niech sprawdzają, najprawdopodobniej mam nieszczelny reduktor i dlatego źle odpala. Po wizycie napiszę co zrobili i jak auto chodzi.- Jakie logi zrobić, ocena logów 1.8T BFB
Dziękuje za pomoc za tydzień jadę do gazownika, na instalację mam jeszcze gwarancję do końca lutego. - Android Auto w Audi A4 B9