Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

polop81

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez polop81

  1. Witam zrobiłem dynamiczne na 002 033 i 032. Często mam w błąd 17536 mieszanka za uboga regulacja długoterminowa. http://vaglog.pl/log-002_033_032_7Xv2M.html
  2. OK jutro zrobie logi. Wtryski mam Barracuda reduktor SHARK 200KM
  3. Pierwszy log jest na wolnych obrotach 002 i 033. (15s na LPG i przełączony na PB) http://vaglog.pl/log-002_033_15Z86S.html Czy może zrobić też dynamiczny?
  4. OK zrobiłem statyczne na LPG i przełączyłem na Pb http://vaglog.pl/log-002_033_15Z86S.html Zrobiłem też Turbo Pb http://vaglog.pl/log-115_118_iAfGWZ.html i LPG http://vaglog.pl/log-115_118_zRRkn.html
  5. Termostat raczej jest ok bo temp trzyma dobrze, nie przegrzewa sie. Wskazówka podnosi się gdzieś ok 70st potem opada na chwile i podnosi się na 90st i już tak stoi cały czas. Tylko jak zimny tak się dzieje. Dziwi mnie dlaczego na LPG w logach jest 99st
  6. Witam Panowie posiadam A4 B7 1.8T BFB LPG Problem jaki mam to ostatnio długo trzeba kręcić zanim odpali, po dłuższym postoju. Zauważyłem ze jak zgaszę na benzynie to odpala normalnie. Jak zgaszę na LPG to trzeba kręcić. Zrobiłem logi na Pb i LPG. Może ktoś to ocenić?. Dodam że mam uszkodzony czujnik temp. bo wskazówka opada i wskakuje dopiero na 90c. Pb http://vaglog.pl/log-011_002_S59A8x.html LPG http://vaglog.pl/log-011_002_rnh6k1W.html
  7. Mam pytanie co do wartości jaka ma być wpisana przy kodowaniu nigdzie nie mogę tego znaleźć Podłączasz VAG Uruchamiasz silnik. Włączasz klimatyzacja w tryb AUTO: Wchodzisz w adres 08 AC/ HVAC lub inny opis dotyczący klimatyzacji. Dalej 07 Kodowanie Wpisujesz wartość i potwierdzasz. Teraz nie zamykając programu (nie rozłączając się z samochodem) odczytujesz błędy klimy, usuwasz je, jeśli się pojawiły i przechodzisz do Basic Settings. Silnik musi nadal pracować, i Mima być włączona w tryb AUTO. 04 - Basic Settings n Potwierdzasz n Wpisujesz numer grupy 001 n Czekasz i obserwujesz oraz słuchasz, n Wszystkie silniczki sterowania przejadą sobie od jednego końca do drugiego, żeby poznać pozycje krańcowe. Po zakończeniu na ekranie pojawiają się w każdej pozycji zera (0). Jest to znak, że nastawy podstawowe zakończyły się. Jeszcze raz dla pewności odczytujemy błędy i kończymy pracę VAG-a. Od tej chwili możemy cieszyć się ponownie prawidłową pracą naszej automatycznej klimatyzacji. " Z góry dzieki za odpowiedz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.