Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

QBAba

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez QBAba

  1. QBAba odpowiedział(a) na QBAba temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Spoilerek niestety już był założony przez poprzedniego właściciela-chciałem go wywalić ale niestety są otwory na śruby i dużo kleju pod nim Chromy dookoła szyb były fabrycznie Navi zakładałem sam Chrom na klapie mi się podoba, ale niestety zaczął się po zimie psuć i trzeba coś będzie z tym zrobić :smile: Znaczek A4 moim zdaniem wygląda dużo ładniej w tym miejscu, a 1,9TDI zostało wywalone A nad tym wunder baumem to się nigdy nie zastanawiałem :mrgreen: chociaż ładnie sobie pachnie :razz: pozdrawiam
  2. QBAba odpowiedział(a) na QBAba temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Murzyn mam jakieś inne zdjęcia Traviz chromy dookoła szyb są orginalnie a na lustrach byly wtedy nakładki jakieś gówniane Jak chcesz obudowy inpro to zapraszam na moją aukcję http://allegro.pl/item108251390_nowe_obudowy_lusterek_inpro_chrom_audi_a3_a4_a6_a8.html
  3. QBAba odpowiedział(a) na QBAba temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Fele 17" Mak Rave hyper silver Swiatła kupiłem w niemczech, a są one z firmy Depo niestety. Widziałem, że są już one dostępne na allegro http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=105964637 i nawet nie są już takie drogie :smile:
  4. W sedanie wygląda tak http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/adbbe5b688683540.html
  5. QBAba odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Multimedia, Nawigacja i Elektronika
    Myślę, że dałbym radę bo to włożyłem od A6, a B6 raczej miał nie będę bo choruje na A6 2,5 TDI Quattro :razz: niestety narazie to tylko marzenia :???: więc narazie zmiany nie planuje :smile:
  6. QBAba opublikował(a) temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    A oto mój traktorek http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3fc9302f16879c35.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/698dc5ceca3583fc.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bcc9fccf6504e269.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/456dca6f7a592afd.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/eb1ce79c2bbe34bc.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2aa4f169181a53ca.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5badc17ed8bfd79c.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/aead026f6c895545.html :roll:
  7. QBAba odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Multimedia, Nawigacja i Elektronika
    Nie koniecznie bo właśnie w tym celu kupiłem drugie plastiki po to, żeby nie psuć tych co były fabrycznie, a teraz to zamienić na serie to 20min roboty i jest tak jak było.
  8. A ja może sobie na zime kupię-znalazłem na którejś ze stronek z USA taką skórkę z oryginału Audi i buła bardzo ładnie spasowana i wykrojona. Mi się to nawet podoba.
  9. Dokładnie.Na allegro koleś sprzedaje takie polskie oprogramowanie do navi po 100zł z tego co pamiętam Tak ale jest to oprogramowanie do polskiego menu Lektor działa z płytki :smile:
  10. QBAba odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Multimedia, Nawigacja i Elektronika
    Ja założyłem do siebie dużą navi wraz z dvd za ok 1500zł już za wszystko 900 navi z płytką na polskę i anteną GPS 300 adapter do przetworzenia sygnału na AV 100 uszkodzone dvd -naprawiłem je za 4 zł :mrgreen: 100 wszystkie drugie plastiki typu tunel, ramka, bebechy 70 wiązka + kilka godzin zabawy w garażu i wszystko gra i buczy można zsumować całkowity koszt: 1474zł
  11. Super bryczka, ale na żywo prezentyje się jeszcze lepiej- te cztery kółeczka na boku tez jej dodają uroku :smile:
  12. A4 po liftingu jest śliczne- ja bym troszkę zglebił i zmienił felusie poza tym malina :smile:
  13. QBAba odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    Bardzo ładna -pomaluj jeszcze progi w kolorek, żeby była linia :smile:
  14. Skóra super (ja choruje na tą brązową ciemniejszą) ale szkoda,że automacik
  15. QBAba odpowiedział(a) na KUB3K temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Ładne, ładne i chyba rocznikowo tak jak moje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.