Treść opublikowana przez Tobi_one
-
[ALL B8] Mała Czarna By Artua2 :)
właśnie niedawno jeszcze widziałem ją na allegro ładna i dobre wyposażenie, w porównaniu do mojego golasa zazdraszczam pakietu S4 Zapraszam do komentowania w moim temacie
-
[ALL B8] Audi A4 by Tobi Eibach Springs, Mirrors S4 cdn...
ET 45 mam nadzieje, ze bedzie wporzadku... no własnie podobne, ale napewno nie te same, bo nie ma chyba w PL takiej B8 na tych felgach... chyba, że poprostu nie publikuje sie w internecie... ogólnie była w miare okazja, więc wziąłem je, ranty do przeporelowania są no i musze sprawdzic czy sa proste napewno... Opony jakie byście proponowali? o parametry mi chodzi głównie?
-
Spociki Łódzkie
ja bym pojechał na Bukowine chętnie z Wami, ale mam inne priorytety jednak w tym roku
-
B8 TrOOOOp
W łodzi 90% b8 jakie widuje to śmiga na 16 , za to sporo jest a5 /q7/ a3 na tych felgach. Nie zmienia to jednak faktu że jak się trafią w dobrej kasie ,to je łykne bo mi się podobają i najwyzej jakis dystans wrzucę.. Twoje by tarły dlatego nawet nie składałem propozycji.. Jeżeli Cuber bedzie sprzedawał , to jak najbardziej jestem chętny. Może czyta wątek nie wiem jak do avanta, ale ostatnio założyłem do siebie bagażnik Thula właśnie od a3 tylko 3d, trzeba było tylko adapter za 100pln kupić, więc długość belek jest wystarczająca może od sportb tez styknie. Najlepiej zadzwoń tu: http://www.cubik.pl/ , spoko chłopaki na pewno będą wiedzieć. niedługo będzie taka jedna B8 na 19" napewno nie oklepanych
-
[ALL B8] Audi A4 by Tobi Eibach Springs, Mirrors S4 cdn...
19x8,5
-
[ALL B8] Audi A4 by Tobi Eibach Springs, Mirrors S4 cdn...
małe foto podglądowe
-
B8 TrOOOOp
czyli wychodzi na to, że ja mam oryginalne obudowy lusterek od S4 ok dzieki
-
B8 TrOOOOp
qrcze to widze, że wersje tu są rozbieżne w sprawie tych lusterek od S4, bo chodzi mi o to, że ja swoje obudowy ponoć od S4 z niemiec i zastanawiam się teraz czy ten kolor co mam to jest ori od S4, ale bardzo prawdopodobne, że tak, tylko, że widziałem inne obudowy tego typu od S4 i one sa jakby ,,chromowane", albo ten chrom jest taki ciemniejszy jakby... ktoś zna się na tym? :gwizdanie:
-
B8 TrOOOOp
ale to nie jest malowane tylko to jest chrom - chyba że sie mylę może ktoś inny wypowie się w tej kwestii? będe wdzieczny
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
ale za to przez to rozbieranie i składanie tapicerki będziesz znał swoje auto od podstaw i tak pewnie już znasz
-
B8 TrOOOOp
Czy mógłby ktoś mi podać kod lakieru jaki jest na ori lusterkach od Audi S4 B8? Chodzi mi o ten chromowany kolor taki Dzięki za pomoc
-
Spociki Łódzkie
myśle, że ogólnie jest ok, aczkolwiek pare rzeczy można byłoby zmienić/ dopieścić tak jak mówią inni
-
Spociki Łódzkie
zależy na których
-
Piłka nożna
no tak Panowie te nazwiska to zaprawde najlepsi trenerzy W BPL dobrze, że City dali ciała też Ale United mogą mieć problem z Newcastle na wyjeździe teraz :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
no to Ci źle fis pokazał coś mu się pomieszało na Nowy Rok :>
-
Spociki Łódzkie
od jakości paliwa im gorsza tym mniej pokazuje na fisie i szybciej ubywa z baku
-
B8 TrOOOOp
będe miał na sprzedanie oryginalne felgi 16"x7,5 ET 45 5x112 od Audi A4 B8 w bardzo dobrej cenie
-
Spociki Łódzkie
Szczęśliwego Nowego Roku ja spędzam sylwka w Łodzi Pozdro
-
[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
to jeśli można to poproszę o odp co to za folia, może być na PW Dzięki
-
B8 TrOOOOp
no własnie, a mam propozycje 19" ASA A1 Revolution za niecałe 2 tyś. Brać? :gwizdanie:
-
B8 TrOOOOp
ja wiem mniej więcej jakie są ori do B8 felgi tylko że takich nie kupie kompletu za mniej niż 2 tysie w 19"... czy się mylę?
-
[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
to będzie pierwszy mod po nowym roku a można wiedzieć co to za folia?
-
B8 TrOOOOp
a ASA A1 Revolution w 19" do B8?
-
B8 TrOOOOp
Poka foty tej felgi http://img861.imageshack.us/img861/2955/dsc03932r.jpg ale chyba prędzej kupie ASA A1 19" co sądzicie o nich? Będą pasować do budy B8? Nie widziałem jeszcze żadnej B8 w PL na tych felgach...
-
B8 TrOOOOp
Dzięki za linka są to felgi rial imola z takimi parametrami i zastanawiam się nad nimi, ale też cały czas myśle coś bardziej od S5, albo RS6, RS4 lub coś bardziej egzotycznego, oryginalnego, ale jakos nie moge sie zdecydowac...