Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tobi_one

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tobi_one

  1. właśnie niedawno jeszcze widziałem ją na allegro ładna i dobre wyposażenie, w porównaniu do mojego golasa zazdraszczam pakietu S4 Zapraszam do komentowania w moim temacie
  2. ET 45 mam nadzieje, ze bedzie wporzadku... no własnie podobne, ale napewno nie te same, bo nie ma chyba w PL takiej B8 na tych felgach... chyba, że poprostu nie publikuje sie w internecie... ogólnie była w miare okazja, więc wziąłem je, ranty do przeporelowania są no i musze sprawdzic czy sa proste napewno... Opony jakie byście proponowali? o parametry mi chodzi głównie?
  3. Tobi_one odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja bym pojechał na Bukowine chętnie z Wami, ale mam inne priorytety jednak w tym roku
  4. Tobi_one odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    W łodzi 90% b8 jakie widuje to śmiga na 16 , za to sporo jest a5 /q7/ a3 na tych felgach. Nie zmienia to jednak faktu że jak się trafią w dobrej kasie ,to je łykne bo mi się podobają i najwyzej jakis dystans wrzucę.. Twoje by tarły dlatego nawet nie składałem propozycji.. Jeżeli Cuber bedzie sprzedawał , to jak najbardziej jestem chętny. Może czyta wątek nie wiem jak do avanta, ale ostatnio założyłem do siebie bagażnik Thula właśnie od a3 tylko 3d, trzeba było tylko adapter za 100pln kupić, więc długość belek jest wystarczająca może od sportb tez styknie. Najlepiej zadzwoń tu: http://www.cubik.pl/ , spoko chłopaki na pewno będą wiedzieć. niedługo będzie taka jedna B8 na 19" napewno nie oklepanych
  5. Tobi_one odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    czyli wychodzi na to, że ja mam oryginalne obudowy lusterek od S4 ok dzieki
  6. Tobi_one odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    qrcze to widze, że wersje tu są rozbieżne w sprawie tych lusterek od S4, bo chodzi mi o to, że ja swoje obudowy ponoć od S4 z niemiec i zastanawiam się teraz czy ten kolor co mam to jest ori od S4, ale bardzo prawdopodobne, że tak, tylko, że widziałem inne obudowy tego typu od S4 i one sa jakby ,,chromowane", albo ten chrom jest taki ciemniejszy jakby... ktoś zna się na tym? :gwizdanie:
  7. Tobi_one odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ale to nie jest malowane tylko to jest chrom - chyba że sie mylę może ktoś inny wypowie się w tej kwestii? będe wdzieczny
  8. ale za to przez to rozbieranie i składanie tapicerki będziesz znał swoje auto od podstaw i tak pewnie już znasz
  9. Tobi_one odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czy mógłby ktoś mi podać kod lakieru jaki jest na ori lusterkach od Audi S4 B8? Chodzi mi o ten chromowany kolor taki Dzięki za pomoc
  10. Tobi_one odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    myśle, że ogólnie jest ok, aczkolwiek pare rzeczy można byłoby zmienić/ dopieścić tak jak mówią inni
  11. Tobi_one odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    zależy na których
  12. no tak Panowie te nazwiska to zaprawde najlepsi trenerzy W BPL dobrze, że City dali ciała też Ale United mogą mieć problem z Newcastle na wyjeździe teraz :gwizdanie:
  13. Tobi_one odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no to Ci źle fis pokazał coś mu się pomieszało na Nowy Rok :>
  14. Tobi_one odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    od jakości paliwa im gorsza tym mniej pokazuje na fisie i szybciej ubywa z baku
  15. Tobi_one odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    będe miał na sprzedanie oryginalne felgi 16"x7,5 ET 45 5x112 od Audi A4 B8 w bardzo dobrej cenie
  16. Tobi_one odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Szczęśliwego Nowego Roku ja spędzam sylwka w Łodzi Pozdro
  17. to jeśli można to poproszę o odp co to za folia, może być na PW Dzięki
  18. Tobi_one odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    no własnie, a mam propozycje 19" ASA A1 Revolution za niecałe 2 tyś. Brać? :gwizdanie:
  19. Tobi_one odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ja wiem mniej więcej jakie są ori do B8 felgi tylko że takich nie kupie kompletu za mniej niż 2 tysie w 19"... czy się mylę?
  20. to będzie pierwszy mod po nowym roku a można wiedzieć co to za folia?
  21. Tobi_one odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    a ASA A1 Revolution w 19" do B8?
  22. Tobi_one odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Poka foty tej felgi http://img861.imageshack.us/img861/2955/dsc03932r.jpg ale chyba prędzej kupie ASA A1 19" co sądzicie o nich? Będą pasować do budy B8? Nie widziałem jeszcze żadnej B8 w PL na tych felgach...
  23. Tobi_one odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dzięki za linka są to felgi rial imola z takimi parametrami i zastanawiam się nad nimi, ale też cały czas myśle coś bardziej od S5, albo RS6, RS4 lub coś bardziej egzotycznego, oryginalnego, ale jakos nie moge sie zdecydowac...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.