Treść opublikowana przez Tobi_one
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
wrclaguna, a jak zdjąć te dekory i te listwy przy drzwiach tak żeby nic nie zepsuć żadnych uchwytów? znasz jakiś manual? sam to robiłeś? dziękuje za odp
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
jest lux gratulacje w ogóle za wkład w to autko
-
FIFA 12
grał ktoś z Was Wirtualna Gwiazda w Trybie kariery jako zawodnik? dostaliście powołanie do reprezentacji? bo ja nie moge dostać, a gram 3 sezon: Wisła, potem Real, a teraz Tottenham, a w reprezentacji nadal cisza, zero powołania jak to rozwiązać ten problem? Dzieki za pomoc
-
Orientacyjny czas dojazdu do różnych miejsowości w Polsce
Witam, wpadłem na pomysł żeby założyć taki temat ponieważ może się to zawsze komuś przydać, zwłaszcza w sytuacji, gdy są jakieś roboty drogowe związane z Euro 2012 np lub też inne okoliczności na trasie o których wiedzą pobliscy mieszkańcy czy też ludzie którzy często jezdzą danymi trasami (forumowicze) a którzy mogliby się taką wiedzą podzielić z resztą użytkowników tego forum po to, aby wszystkim lepiej i sprawniej się podróżowało no i żeby można było sobie zaplanować trasę przejazdu to może ja zacznę: jak to jest z czasem dojazdu od Skierniewic tj. miejscowość niedaleko Warszawy do Zakopanego, a dokładniej do Murzasichle? Jak sytuacja na trasie katowickiej (gierkówce) ? O której wyjechać tak żeby być mniej więcej w piątek koło 15 na miejscu?
-
Spociki w Skierniewicach
np jakie 19" ? na komplet felg z oponami moge przeznaczyc nie więcej jak 5 tys. Prawdopodobnie oryginalne felgi 16" 5x112 ET 45 będą na sprzedanie jakby ktoś chciał
-
Spociki w Skierniewicach
Tobiego tez ja widzialem nie przygladalem sie mocno, ale przecie on nie mial EsLajna na bank to był on, bo go widzialem w kinie Mógłby tu zajrzeć i to potwierdzić jeśli chodzi o tą czarną B8 S-line z ramkami klubowymi z rawy to nie widziałem takiej w mojej okolicy Zapewne widziałeś B8 bez S-line o kolorze grafit lava perłowy z ramkami klubowymi z rawy jakiś noktowizor by się przydał chyba :gwizdanie: Potwierdzam, byłem w kinie, witaliśmy się przecież skovroon Tak w ogóle to na S-line'a to narazie nie mam bólu głowy czy też ciśnienia czy też innych dolegliwości nadpobudliwych Ostatnio wpadł mi do głowy pewien pomysł otóż zrobić szerokie felgi, nawet jakieś stalówki lub poszerzyć poprostu jakieś felgi 16-18", pomalować je na jakis kolorek ewentualnie no i do tego gleba konkretna tzn. cały kit zawiechy. Co Wy na to? A tak w ogóle to odnośnie spotów to nie widze przyszłości tutaj u nas z A4klub oddział skierniewicko-okoliczny :gwizdanie: Pozdro
-
[ALL B8] Sprężyny Eibach Pro-Kit -35mm/-30 na seryjne amortyzatory 1BA
ja mam na seryjnych amortyzatorach i jest ok już 2 lata jezdze tak
-
[ALL B8] Eibach pro kit -30/35 mm ocena kogoś kto ma i jak to wygląda na aucie
dokładnie mam ten zestaw co podałeś u siebie założony śmigam już na tym 2 rok w linku wyżej zerknij w zdjęciach jest, a jak chcesz więcej zdjęć to moge przesłać
-
Piłka nożna
Wisła dno na tle Europy, zresztą Legia też nie zachwyciła chociaż co ważne wygrała u siebie... i tym samym poprawiła humor, oby tak dalej jeśli chodzi o Legie, bo Wisła już nie wyjdzie z grupy nie ma szans
-
[ALL] Pokój/Apartament na 1 nocleg ewentualnie weekend - szukam
no już lepiej zarówno Kraków jak i Bukowina jeszcze moze ktos pomoze? moze ktos z Was był gdzieś w takim romantycznym miejscu i moze polecic z czystym sercem?
-
[ALL] Pokój/Apartament na 1 nocleg ewentualnie weekend - szukam
Znaczy się, jak nie będzie oprawy, to nie poruchasz? :naughty: :naughty: :decayed: :decayed: Żartuję oczywiście :D Zobacz tu: http://www.dolinacharlotty.pl/ nie no przesadziłeś troche i z tym żartem i z lokalem, aż takich luksusów nie trzeba, chodzi bardziej o to, żeby było przytulnie i romantycznie i miejsce/pokoje miały jakiś urok jakieś inne propozycje?
-
[ALL] Pokój/Apartament na 1 nocleg ewentualnie weekend - szukam
Witam serdecznie, Potrzebuje pomocy, a mianowicie szukam pokoju/ apartamentu na 1 nocleg lub ewentualnie weekend. Może ktoś polecić coś? Miejsca wchodzące w grę to: coś fajnego nad morzem, Wrocław, Kraków. I teraz najważniejsze ten pokój/apartament ma mieć romantyczny klimat i w ogóle cała oprawka ma być romantyczna także szukam jakiegoś nastrojowego miejsca dla dwojga Okazja jest także muszę się postarać Proszę o pomoc w tym temacie Dziękuje bardzo za pomoc
-
B8 TrOOOOp
a jak się je montuje? trzeba coś dokupować do tych listew czy tylko na jakiś klej do szyb czy coś w tym stylu?
-
B8 TrOOOOp
mam takie pytanie czy zderzak przedni S-line pasuje zamiast oryginalnego zderzaka od A4 B8? I czy grill seryjny od B8 sedana pasuje pod ten zderzak S-line? a zderzak z tyłu gdybym chciał zmienić na ten S-line to musze cały kupić tak? i pasuje w miejsce seryjnego bez S-line? dzięki za pomoc
-
Piłka nożna
za***isty to jest Manchester United :kox: oby tak dalej
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
u mnie RTL na cyfrze działa więc mam nadzieję, że będzie można normalnie obejrzeć walkę, nawet w programie jest...
-
[ALL B5] Pokrowce
Bardzo fajna sprawa z tymi pokrowcami ja sam mam u siebie bo szkoda mi jasnej tapicerki
-
[ALL B8] Audi A4 by Tobi Eibach Springs, Mirrors S4 cdn...
w sumie jest układ wydechowy pod mój silnik w ich ofercie [br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 21:29_________________________________________________nie chciałem zakładac nowego tematu więc spytam bezpośrednio w temacie... może ktoś sprawdzić i podać ile kosztuje łożysko koła przedniego do A4 B8 sedan 2008 rok? dzięki za pomoc
-
Piłka nożna
co tu dużo mówić wczoraj sędzia ładnie pomógł Barcelonie na takim poziomie, żeby takie cyrki odstawiać... że niby piłke wykopał po gwizdku troche śmieszne to jest dla mnie :gwizdanie:
-
[ALL B8] Dziwne buczenie w okolicach silnika help!
Ja miałem bardzo podobnie u siebie, seat exeo, ten sam dokładnie silnik, zauważyłem pod maską że łączenia dolotu powietrza do filtra ( nie wiem czy fachowo to nazwałem ) się delikatnie wypinają, skleiłem zwykłą taśmą profilaktycznie obie części i od tej pory cisza, nie wiem na ile to było powiązane ze sobą oraz jak to jest rozw. w B8, ale być może to ta sama historia. Tu pogladowe zdjęcie jak to wygląda w exeo i zaznaczone wspomniane miejsce: http://img101.imageshack.us/img101/4556/c1672728810.jpg posprawdzałem te łączenia i wszystko jest wporządku jakieś inne pomysły co to moze byc? :gwizdanie:
-
[ALL B8] Dziwne buczenie w okolicach silnika help!
Witam, sprawa wygląda dosyć dziwnie, a mianowicie rano odpalam auto jade do Łodzi i jest ok, w drodze powrotnej słysze takie dziwne dudnienie i zauważyłem, że gdy jade wolno na 2 biegu nie słychac tego dudnienia i na biegu jałowym też chodzi raczej normalnie, gorzej jak rozpędzam się i wtedy to słychać bardziej, i potem gdy jade juz 90-100 czy tez 120 ten dzwiek jest jednostajny... dziękuje za pomoc w tym temacie P.S nie jest to związane z oponami zimowymi, bo zostały wyważone...cały czas jest to buczenie... przypomina to jakby ,,nakręcanie bączka" i związane jest prawdopodobnie z obrotami... orientuje się ktoś co to moze być?
-
Piłka nożna
stadiony świata :gwizdanie: Manchester jest czerwony !!!
-
Audi A5 opinie o widoczności...
raczej nie
-
Audi A5 opinie o widoczności...
sprawa wygrana :>
-
[ALL B8] Pęknięty xenon - bardzo ciekawe zdarzenie
no nieciekawa historia... dlatego ja odrazu od pierwszego przeglądu jestem obecny zawsze podczas czynnosci serwisowych, żeby nie było takich sytuacji właśnie jak taka...