Treść opublikowana przez Tobi_one
-
Liga TYPERÓW -zapraszamy do zabawy-
ZESTAW #6 08 październik Armenia - Słowacja 0:1 0 Kazachstan - Belgia 0:2 3 Andora - Macedonia 0:0 0 Gruzja - Malta 1:0 3 Węgry - San Marino 2:0 1 Cypr - Norwegia 1:1 0 Czechy - Szkocja 1:1 0 Luksemburg - Białoruś 0:2 0 Albania - Bośnia i Hercegowina 0:1 0 Austria - Azerbejdżan 2:1 1 Czarnogóra - Szwajcaria 1:1 0 Mołdawia - Holandia 0:2 1 Serbia - Estonia 3:0 0 Wales - Bułgaria 1:2 2 Grecja - Łotwa 1:0 3 Irlandia - Rosja 0:1 2 Irlandia Północna - Włochy 1:3 0 Niemcy - Turcja 2:1 1 Słowenia - Wyspy Owcze 2:0 1 Portugalia - Dania 2:1 1 Hiszpania - Litwa 3:0 1 Ukraina - Kanada 2:1 0 Japonia - Argentyna 1:3 0 Indonezja - Urugwaj 0:2 1/21 09 październik Francja - Rumunia 2:1 1 USA - Polska 1:1 2 Ekwador - Kolumbia 2:2 0 Australia - Paragwaj 0:1 0/3
-
Spociki Łódzkie
Dzień dobry chcąc nie robic zamieszania już w temacie o spocie wojewódzkim w łodzi, pytam tutaj: od 16 będziecie już na tej RUdzkiej Górze tak :?: ul. Starorudzka :?: nie wiem o której skończe zajęcia i dlatego pytam, żebym nie leciał na darmo jak coś... dzięki za info i pomoc w tym temacie
-
Piłka nożna
chłopak dobrze mówi polać mu :> Real rozkręca się i jeśli tak dalej pójdzie to mają szanse jeszcze na mistrza szkoda tylko że MU obniżył troche loty... z
-
Piłka nożna
ta... Gdzie napisalem ze do zwolenienia ? :gwizdanie: ze zrozumieniem czytamy . Ogladam prawie wszystkie mecze Barcy i czasem bezradnosc Pepa mnie poprostu denerwuje. Dlaczego wszyscy widza ze Keita gra pioch a on wciaz gra ? - tu nie trzeba sztabu ludzi zeby to zauwazyc, widzialem jego z 3 dobre mecze. Dlaczego prawie kazdy transfer Pepa konczyl sie klapa ? Chygrysnki ? Ibra ? Hleb ? Cacares ? Keirrison ? . Uwazam go za swietnego trenera ale jak widze momentami jego bezradnosc i jego ruchy transferowe razem z bylym Tixim to rece opadaja. Wtym roku jakby lepsze transfery poczynione ale to wyjdzie w praniu. Wiem ze nie da sie byc na szczycie caly czas , goscie ktorzy graja w FCB wygrali juz wszystko co bylo do wygrania , czasem ciezko znalesc motywacje... potrzebne jest odmłodzenie składu, wprowadzanie młodszych piłkarzy tudzież wychowanków no i duża rotacja w składzie też jest dobra, bo w razie kontuzje, albo stwarza takie coś konkurencje dodatkową i motywację o której piszesz właśnie...
-
Spociki w Skierniewicach
pojechali byśmy rządkiem do Łodzi chętnie, ale ja będe już w Łodzi bo mam rozpoczęcie roku
-
Spociki w Skierniewicach
może uda mi się podjechać
-
Spociki Łódzkie
o której godzinie to będzie mniej więcej :?:
-
Spociki Łódzkie
heh niezła organizacja
-
Piłka nożna
tylko Barca i Barca :gwizdanie:
-
Piłka nożna
nie zdążylem obstawić dzisiejszych spotkań i jutrzejsze tez nie dam rady także walkower :gwizdanie:
-
Spociki w Skierniewicach
Panowie konkrety konkrety
-
Spociki Łódzkie
e tam dopiero kładziemy się dobrej nocki... nie chce mi się czytać tego spamu zresztą jutro pracowity dzionek chyba się zapowiada...
-
Piłka nożna
Pewnie było zajebiśie. było za***iście bo to dla nas w Poznaniu oprócz samego meczu ważne wydarzenie --- pierwszy mecz na nowym stadionie ..... z trawą się nie popisali trawe da się poprawić ;] tylko kwestia $, ale jak Lech dalej tak będzie kąsał choćby w LM + wpływy za bilety to chyba poprawią tą murawe :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
dokładnie narka
-
Spociki Łódzkie
dla chcącego nic trudnego na podsumowanie dnia: 1.Lech Poznań szacun oby tak dalej... 2. Mogłoby nie padać już przez pare dni... 3. Jutro zapowiada się dobry dzień oby dobrej nocki
-
[B8 CAG] Ślicznotka no. 2 - Srebrna petarda ;) 19.02.2013 update
jechałeś na ledach czy na xenonie ? bo jak na ledach to nic dziwnego wylaczylem wszystko, nawet ladowarke od telefonu :decayed: nieźle dajecie :polew: a tak po za tym to furacz wypas muszę ją w realu chociaż dotknąć lepiej nie bo porazi Cię prądem 2000 voltów z B8 David_n co pierwsze w planach teraz :?:
-
Piłka nożna
no Madas i w ogóle kibice Lecha i cały Poznań, a przede wszystkim piłkarze Lecha Poznań :> szacun oby tak dalej oby...
-
Spociki Łódzkie
nie to nie jest czarny mat choć zastanawiam się mocno nad takim zabiegiem to jest grafit lava perłowy - czyli w nocy i w deszczowy dzień np. wygląda jak czarny, a w słoneczny dzień widać odcien lepiej że to nie jest czarny i lepiej widać perłowy lakier przyłączam się do życzeń sto lat
-
Piłka nożna
broń boże to było raczej taka reakcja ,,ja też chce ja też chce" jak małe dziecko dobrze mówicie chłopaki ;] widze, że jest z kim pogadać tutaj na tematy piłkarskie też oglądałem program z Błaszczykowskim i mam podobne odczucia co Ty mmcv i pewnie nie tylko my
-
Piłka nożna
zgodze się ;] jeszcz Jeleń i Lewandowski niech się starają to może i oni będą... miejmy nadzieje to serio on :?: na żywca :?: chciałbym też go poznać osobiście spoko piłkarz
-
Piłka nożna
Murawski przyćmił Iniestę Sprawdzę i dobrze niech się ogrywają chłopaki z Lecha też niech się ogrywają i w ogóle wszyscy co grają w klubach i pucharach europejskich może za xx lat coś z tego będzie
-
Spociki Łódzkie
a prosze Cię bardzo
-
Piłka nożna
Eto jest w formie... e]no to fakt bez mydła ;] zdjęcie Eto z aparatem fotoreportera przy boisku bezcenne
-
Spociki Łódzkie
no i macie prawie 800 str. tego spamu :oklaski:
- Spociki Łódzkie